Výsledky jednotlivců

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
6. třída ZŠ / prima - 11/12
Pozice
Jednotlivec
1. kolo - Chlapci/Muži200 m
2. kolo - Chlapci/Muži60s
3. kolo - Chlapci/Muži350 m
4. kolo - Chlapci/Muži500 m
Bodů
celkem
1
Daniel Plechatý (Gymnázium Česká Lípa)

100.00

50.600

100.00

245.000

---

---

200.00
2
JAn Mošna (ZŠ Ostrovní, Štětí)

92.17

54.900

---

100.00

92.700

---

192.17
3
Hromy Daniel (ZŠ Ostrovní, Štětí)

97.12

52.100

---

94.30

98.300

---

191.42
4
Jiří Pittner (Gymnázium Česká Lípa)

98.25

51.500

92.65

227.000

---

---

190.90
5
Kryštof Škorpil (Gymnázium Česká Lípa)

96.02

52.700

94.69

232.000

---

---

190.71
6
Lukáš Lang (Gymnázium Česká Lípa)

92.17

54.900

94.29

231.000

---

---

186.46
7
Patrik Magdolen (ZŠ Ostrovní, Štětí)

94.58

53.500

---

89.57

103.500

---

184.15
8
Goldberg Adam (ZŠ Ostrovní, Štětí)

91.01

55.600

---

88.03

105.300

---

179.04
9
Rudolf Valentýn Miko (ZŠ Ostrovní, Štětí)

80.32

63.000

---

86.47

107.200

---

166.79
10
Viktor Vykydal (ZŠ Ostrovní, Štětí)

87.24

58.000

---

78.49

118.100

---

165.73
11
HOřejší Lukáš (ZŠ Ostrovní, Štětí)

89.40

56.600

---

75.80

122.300

---

165.20
12
Jaroslav Perlík (ZŠ Ostrovní, Štětí)

86.50

58.500

---

75.74

122.400

---

162.24
13
Matouš Jelínek (ZŠ Ostrovní, Štětí)

77.37

65.400

---

78.89

117.500

---

156.26
14
Lukáš Birbash (ZŠ Ostrovní, Štětí)

76.55

66.100

---

60.71

152.700

---

137.26
15
Ondřej Linet (ZŠ Ostrovní, Štětí)

99.22

51.000

---

---

---

99.22
16
Vojtěch Ott (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.)

88.62

57.100

---

---

---

88.62
17
Vojtěch Premus (ZŠ Ostrovní, Štětí)

87.39

57.900

---

---

---

87.39
18
Adam Nedvídek (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.)

---

87.35

214.000

---

---

87.35
19
Jakub Košata (ZŠ Ostrovní, Štětí)

87.24

58.000

---

---

---

87.24
20
Matouš Sládek (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.)

---

84.90

208.000

---

---

84.90
21
David Urbánek (ZŠ Ostrovní, Štětí)

82.68

61.200

---

---

---

82.68
22
Ondřej Gajdošík (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.)

82.41

61.400

---

---

---

82.41
23
Šimon Sedlář (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.)

---

78.78

193.000

---

---

78.78
24
Lukáš Širochman (ZŠ Ostrovní, Štětí)

77.85

65.000

---

---

---

77.85
25
Jiří Bešta (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.)

---

70.61

173.000

---

---

70.61
© 2017 Česko vesluje