Výsledky jednotlivců

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
7. třída ZŠ / sekunda - 12/13
Pozice
Jednotlivec
1. kolo - Chlapci/Muži200 m
2. kolo - Chlapci/Muži60s
3. kolo - Chlapci/Muži350 m
4. kolo - Chlapci/Muži500 m
Bodů
celkem
1
Filip Peřina (Gymnázium Česká Lípa)

99.74

38.600

100.00

305.000

---

---

587.97
2
Šimon Vápeník (Gymnázium Česká Lípa)

93.67

41.100

95.74

292.000

---

---

571.62
3
Michal Dvořák (Gymnázium Česká Lípa)

86.13

44.700

86.56

264.000

---

---

539.84
4
Filip Sychrovský (Gymnázium Česká Lípa)

89.95

42.800

87.54

267.000

---

---

532.90
5
Metiděj Kafka (Gymnázium Česká Lípa)

82.97

46.400

83.93

256.000

---

---

513.85
6
Ondra Martinec (Gymnázium Česká Lípa)

75.20

51.200

77.05

235.000

---

---

474.01
7
Vojta Bogar (Gymnázium Česká Lípa)

---

84.59

258.000

---

---

329.35
8
Daniel Cutych (ZŠ Ostrovní, Štětí)

74.76

51.500

---

100.00

98.700

---

174.76
9
Vojta Niethe (Gymnázium Česká Lípa)

77.78

49.500

80.33

245.000

---

---

158.11
10
Radek Čmejla (ZŠ Ostrovní, Štětí)

100.00

38.500

---

---

---

100.00
11
Marek Pabiška (ZŠ Ostrovní, Štětí)

90.80

42.400

---

---

---

90.80
12
Jan Schneider (ZŠ Ostrovní, Štětí)

90.38

42.600

---

---

---

90.38
13
Jan Mertl (ZŠ Ostrovní, Štětí)

89.95

42.800

---

---

---

89.95
14
Lukáš Gregovský (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.)

---

87.87

268.000

---

---

87.87
15
Michal Zapletal (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.)

---

87.21

266.000

---

---

87.21
16
Ladislav Ladič (ZŠ Ostrovní, Štětí)

85.75

44.900

---

---

---

85.75
17
Jakub Martinák (ZŠ Ostrovní, Štětí)

83.88

45.900

---

---

---

83.88
18
Adam Kordula (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.)

---

82.62

252.000

---

---

82.62
19
Lukáš Vavřík (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.)

---

82.62

252.000

---

---

82.62
20
Milan Kačo (ZŠ Ostrovní, Štětí)

82.09

46.900

---

---

---

82.09
21
Vilém Pleša (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.)

---

80.00

244.000

---

---

80.00
22
Leon Ulbrich (ZŠ Ostrovní, Štětí)

79.22

48.600

---

---

---

79.22
23
Lukáš Dvořák (ZŠ Školní Štětí)

78.89

48.800

---

---

---

78.89
24
Maxmilián Brzák (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.)

---

77.05

235.000

---

---

77.05
25
Josef Studnička (ZŠ Ostrovní, Štětí)

76.85

50.100

---

---

---

76.85
26
Martin Beneš (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.)

---

76.72

234.000

---

---

76.72
27
Jonáš Černý (ZŠ Ostrovní, Štětí)

76.39

50.400

---

---

---

76.39
28
Matěj Dvorný (ZŠ Školní Štětí)

75.05

51.300

---

---

---

75.05
29
Jakub Svoboda (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.)

---

74.43

227.000

---

---

74.43
30
Alexandr Vincenc (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.)

---

73.77

225.000

---

---

73.77
31
Martin Fryč (ZŠ Ostrovní, Štětí)

73.75

52.200

---

---

---

73.75
32
Jakub Šlehofer (ZŠ Ostrovní, Štětí)

72.23

53.300

---

---

---

72.23
33
David Bílek (ZŠ Ostrovní, Štětí)

71.69

53.700

---

---

---

71.69
34
Radek Páv (ZŠ Ostrovní, Štětí)

66.04

58.300

---

---

---

66.04
35
Matěj Šariš (ZŠ Ostrovní, Štětí)

63.64

60.500

---

---

---

63.64
36
Tomáš Trubička (ZŠ Ostrovní, Štětí)

58.51

65.800

---

---

---

58.51
37
Milan Borovec (ZŠ Ostrovní, Štětí)

54.77

70.300

---

---

---

54.77
© 2017 Česko vesluje