Výsledky jednotlivců

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
8. třída ZŠ / tercie - 13/14
Pozice
Jednotlivec
1. kolo - Chlapci/Muži200 m
2. kolo - Chlapci/Muži60s
3. kolo - Chlapci/Muži350 m
4. kolo - Chlapci/Muži500 m
Bodů
celkem
1
Jan Moravík (Gymnázium Česká Lípa)

91.05

45.800

87.94

248.000

---

---

578.21
2
Štěpán Kašpar (Gymnázium Česká Lípa)

---

100.00

282.000

---

---

446.44
3
Tomáš Hačl (ZŠ Ostrovní, Štětí)

94.34

44.200

---

100.00

81.000

---

194.34
4
Matyáš Hřebík (Gymnázium Česká Lípa)

99.05

42.100

94.68

267.000

---

---

193.73
5
Petr Jindřich (ZŠ Ostrovní, Štětí)

96.30

43.300

---

93.97

86.200

---

190.27
6
Filip Stuchlý (ZŠ Ostrovní, Štětí)

92.26

45.200

---

93.10

87.000

---

185.36
7
Tomáš Mašín (ZŠ Ostrovní, Štětí)

89.87

46.400

---

93.86

86.300

---

183.73
8
Štěpán Švec (ZŠ Ostrovní, Štětí)

90.26

46.200

---

92.05

88.000

---

182.31
9
Radim Paďour (ZŠ Ostrovní, Štětí)

84.07

49.600

---

95.63

84.700

---

179.70
10
Petr Šalomon (ZŠ Ostrovní, Štětí)

86.51

48.200

---

87.66

92.400

---

174.17
11
Ondřej Doksanský (ZŠ Ostrovní, Štětí)

86.51

48.200

---

85.35

94.900

---

171.86
12
Michale Daňo (ZŠ Ostrovní, Štětí)

78.98

52.800

---

84.73

95.600

---

163.71
13
Patrik Deutsch (ZŠ Ostrovní, Štětí)

76.65

54.400

---

85.90

94.300

---

162.55
14
Jan Kačo (ZŠ Ostrovní, Štětí)

100.00

41.700

---

---

---

100.00
15
Daniel Duhajský (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.)

99.05

42.100

---

---

---

99.05
16
Tomáš Pleša (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.)

98.58

42.300

---

---

---

98.58
17
Patrik Zázvorka (ZŠ Ostrovní, Štětí)

98.35

42.400

---

---

---

98.35
18
Petr Svěrák (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.)

98.35

42.400

---

---

---

98.35
19
Jaroslav Vinš (ZŠ Ostrovní, Štětí)

97.43

42.800

---

---

---

97.43
20
Marek Buchta (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.)

97.20

42.900

---

---

---

97.20
21
Martin Hejtík (ZŠ Ostrovní, Štětí)

96.53

43.200

---

---

---

96.53
22
Tomáš Mořický (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.)

94.13

44.300

---

---

---

94.13
23
Karel Uhliar (ZŠ Ostrovní, Štětí)

92.26

45.200

---

---

---

92.26
24
Eduard Kratochvíl (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.)

91.45

45.600

---

---

---

91.45
25
Jan Šagát (ZŠ Ostrovní, Štětí)

90.26

46.200

---

---

---

90.26
26
Jakub Vojtíšek (ZŠ Ostrovní, Štětí)

87.79

47.500

---

---

---

87.79
27
Jiří Pěnkava (ZŠ Ostrovní, Štětí)

86.69

48.100

---

---

---

86.69
28
Andrea Goldbergová (ZŠ Ostrovní, Štětí)

81.76

51.000

---

---

---

81.76
29
Jan Mizer (ZŠ Ostrovní, Štětí)

---

---

77.29

104.800

---

77.29
30
Than Ngoc Khanh (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.)

---

67.02

189.000

---

---

67.02
© 2017 Česko vesluje