Soutěž škol

Teď si můžete konečně porovnat výsledky s ostatními pěkně na jednom místě.

Výsledky [4. Ročník - 2019/2020]
1Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří27864.09
2ZŠ Ostrovní, Štětí16260.38
3Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.14055.39
4HŠ, OA a SPŠ Teplice10649.51
5Gymnázium Česká Lípa8257.64
6ZŠ Školní Štětí7161.7
7SPŠ a VOŠ Chomutov6439.62
8ZŠ Školní, Roudnice nad Labem5500.13
9Podkrušnohorské gymnázium Most4969.36
10ZŠ a MŠ Krupka Teplická 3943.99
11Gymnázium Teplice3423.92
12Gymnázium Roudnice nad Labem3399.06
13Gymnázium Rumburk3335.78
14SPŠel.it Dobruška3233.85
15Sportovní soukromá základní škola2913.69
16Zš Straškov2843.26
17ZŠ T.G. Masaryka Velim2540.13
18ZŠ Postoloprty2423.06
19ZŠ Hoštka2375.17
20Základní škola, Most, Václava Talicha 18552335.27
21Gymnázium Chomutov2160
22Gymnázium Lovosice2112.55
23ZŠ Vratislavice1858.95
24ZŠ Náměstí Varnsdorf1817.3
25VOŠ a SPŠ Děčín1812.17
26ZŠ Markvartice1758.06
27Gymnázium Jateční1656.22
28Masarykova základní škola, Litoměřice1645.59
29ZŠ Mojžíř1579.07
30ZŠ T.G.M. Štětí1565.17
31ZŠ a MŠ Liběšice1533.76
32ZŠ Školní, Chomutov1462.84
33SPŠstavební a SOŠ , Ústí n. L.1346.69
34Základní škola a Mateřská škola Litvínov - Janov, Přátelství 160, okres Most1137.61
35ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří1105.4
36ZŠ Jungmannova, Roudnice nad Labem1096.9
37ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem1083.66
38SPŠS A OA KADAŇ1059.1
39ZŠ Klášterec nad Ohří, Petlérská 4471058.43
40SZdŠ-OA Rumburk1031.59
41ZŠ JAK Lysá nad Labem1020.67
42VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf1012.1
43Základní škola Terezín958.93
44Základní škola Valtice, okres Břeclav, příspěvková organizace774.31
45Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škol724.51
46Střední odborná škola technická a zahradnická665.5
47VOŠ obalové techniky, Štětí597.04
48SPŠ Resslova500
49ZŠ Valašské Klobouky300
50Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace198.08
51ZŠ Školní Štětí0
52< Neuvedeno >0
© 2017 Česko vesluje