Tabulka vítězů

Chlapci/Muži

# Název
6. třída ZŠ / prima
 ---
 ---
 ---
7. třída ZŠ / sekunda
 ---
 ---
 ---
8. třída ZŠ / tercie
 ---
 ---
 ---
9. třída ZŠ / kvarta
 ---
 ---
 ---
1. ročník SŠ / kvinta
 ---
 ---
 ---
2. ročník SŠ / sexta
 ---
 ---
 ---
3. ročník SŠ / septima
 ---
 ---
 ---
4. ročník SŠ / oktáva
 ---
 ---
 ---
Dospělí
 ---
 ---
 ---

Dívky/Ženy

# Název
6. třída ZŠ / prima
 ---
 ---
 ---
7. třída ZŠ / sekunda
 ---
 ---
 ---
8. třída ZŠ / tercie
 ---
 ---
 ---
9. třída ZŠ / kvarta
 ---
 ---
 ---
1. ročník SŠ / kvinta
 ---
 ---
 ---
2. ročník SŠ / sexta
 ---
 ---
 ---
3. ročník SŠ / septima
 ---
 ---
 ---
4. ročník SŠ / oktáva
 ---
 ---
 ---
Dospělí
 ---
 ---
 ---

Smíšené týmy

# Název
6. třída ZŠ / prima
 ---
 ---
 ---
7. třída ZŠ / sekunda
 ---
 ---
 ---
8. třída ZŠ / tercie
 ---
 ---
 ---
9. třída ZŠ / kvarta
 ---
 ---
 ---
1. ročník SŠ / kvinta
 ---
 ---
 ---
2. ročník SŠ / sexta
 ---
 ---
 ---
3. ročník SŠ / septima
 ---
 ---
 ---
4. ročník SŠ / oktáva
 ---
 ---
 ---
Dospělí
 ---
 ---
 ---

Smíšené týmy - Čtyřky

# Název
6. třída ZŠ / prima
1
2
3
7. třída ZŠ / sekunda
1
2
3
8. třída ZŠ / tercie
1
2
3
9. třída ZŠ / kvarta
1
2
3
1. ročník SŠ / kvinta
1
2
3
1. kolo - Smíšené týmy
03:35:00

[88.28]

2. kolo - Smíšené týmy
13:26:00

[40.87]

3. kolo - Smíšené týmy
05:12:50

[100.00]

4. kolo - Smíšené týmy

---

">"Zbytky" (VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf) x4
2. ročník SŠ / sexta
1
2
3
3. ročník SŠ / septima
1
2
3
4. ročník SŠ / oktáva
1
2
 ---
Dospělí
 ---
 ---
 ---

Dívky/Ženy - Osmy

# Název
6. třída ZŠ / prima
1
2
3
7. třída ZŠ / sekunda
1
2
3
8. třída ZŠ / tercie
1
2
3
9. třída ZŠ / kvarta
1
2
3
1. ročník SŠ / kvinta
1
2
3
2. ročník SŠ / sexta
1
2
3
3. ročník SŠ / septima
1
2
3
4. ročník SŠ / oktáva
1
1. kolo - Dívky/ženy
08:39:30

[79.65]

2. kolo - Dívky/ženy
30:23:00

[95.35]

3. kolo - Dívky/ženy
14:11:90

[98.79]

4. kolo - Dívky/ženy
09:44:80

[100.00]

">"Spicegirls" (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x8
2
3
Dospělí
 ---
 ---
 ---
© 2017 Česko vesluje