Výsledky jednotlivců



Zkuste porovnat své síly s otatními odvážlivci. V rámci roadshow najdete naše trenažéry na různých místech republiky, v kalendáři akcí nebo na sociálních sítích si můžete najít právě ten váš termín. Troufnete si?

Vzdálenost: Vše 100 m 200 m 500 m
Přezdívka: Věk od: do: Jméno:
Výsledek
Discliplína
Jméno
Přezdívka
Věk
Město
00:46:60 3. 7. 2017
100 m
Lukáš Drobný
14
Roudnice nad Labem
00:38:40 3. 7. 2017
100 m
Tobiáš Plas
9
Praha
00:35:30 3. 7. 2017
100 m
Matěj Černý
10
Ústí nad Labem
00:33:50 3. 7. 2017
100 m
Ondřej Černý
10
Ústí nad Labem
01:20:80 3. 7. 2017
200 m
Martin Bareš
7
Praha
00:40:50 3. 7. 2017
100 m
Martin Bareš
7
Praha
01:10:20 3. 7. 2017
200 m
Michal Bareš
10
Praha
00:41:30 3. 7. 2017
100 m
Michal Bareš
10
Praha
00:51:40 3. 7. 2017
100 m
Jiří Klier
6
Bohušovice
00:45:40 3. 7. 2017
100 m
Ladislav Pokorný
8
Holešov
00:38:80 3. 7. 2017
100 m
Jack Stander
11
Praha
00:31:40 3. 7. 2017
100 m
Martin Adámek
10
Praha
00:50:40 3. 7. 2017
100 m
Amálka Perinová
10
Praha
00:55:60 3. 7. 2017
100 m
Marek Menhart
6
Litoměřice
00:19:90 3. 7. 2017
100 m
Petr Urbánek
48
Litoměřice
00:49:50 3. 7. 2017
100 m
Tomáš Urbánek
4
Litoměřice
00:30:40 3. 7. 2017
100 m
Tomáš Vlahač
12
Ústí nad Labem
00:50:50 3. 7. 2017
100 m
Šimon Mrštík
7
Strašov
00:31:30 3. 7. 2017
100 m
Matěj Mrštík
10
Strašov
01:16:70 3. 7. 2017
100 m
Leona Brabcová
5
Přelouč
00:47:50 3. 7. 2017
100 m
Adam Vajc
5
Louny
00:26:20 3. 7. 2017
100 m
Martin Vacek
11
Blahov
00:17:20 3. 7. 2017
100 m
Jaroslav Jarý
42
Dobříž
00:16:70 3. 7. 2017
100 m
Miloš Wunsch
42
Dobříž
00:18:70 29. 6. 2017
100 m
Milan Plzák
36
Ústí nad Labem
00:19:80 29. 6. 2017
100 m
Jan Šmíd
44
Velvary
00:46:50 29. 6. 2017
100 m
Anna Kosková
9
Praha
00:23:60 29. 6. 2017
100 m
Irena Landová
40
Strančice
00:27:20 29. 6. 2017
100 m
Linda Šmídová
30
Velvary
00:20:40 29. 6. 2017
100 m
Jiří Landa
48
Strančice
00:40:00 29. 6. 2017
100 m
Judita Landová
9
Strančice
01:02:20 29. 6. 2017
100 m
Helena Šmídová
5
Velvary
01:01:70 29. 6. 2017
100 m
Prokop Landa
6
Strančice
01:58:70 29. 6. 2017
500 m
Petr Bubeník
29
Litoměřice
00:58:60 29. 6. 2017
100 m
Petr Bubeník
5
Litoměřice
00:42:70 29. 6. 2017
100 m
Štefan Boroš
6
Osek
00:32:40 29. 6. 2017
100 m
Jakub Fencl
9
Kladno
00:32:00 29. 6. 2017
100 m
Anna Fenclová
13
Kladno
01:12:00 29. 6. 2017
200 m
Jakub Hnojil
7
Praha
00:36:40 29. 6. 2017
100 m
Jakub Hnojil
7
Praha
00:28:10 29. 6. 2017
100 m
Matěj Kisza
11
Libšta
01:50:00 29. 6. 2017
500 m
František Čadek
39
Horaždovice
01:45:80 29. 6. 2017
500 m
Martin Čadek
35
Ústí nad Labem
00:34:50 29. 6. 2017
100 m
Jan Chrašč
11
Dubí
00:29:00 29. 6. 2017
100 m
Dalibor Lukašík
9
Jirkov
00:33:20 29. 6. 2017
100 m
Tomáš Sedláček
9
Jirkov
00:34:30 29. 6. 2017
100 m
Richard Klikar
8
Ústí nad Labem
00:56:40 29. 6. 2017
100 m
Adam Straka
Adámek
5
Senohraby
00:52:20 29. 6. 2017
100 m
Karolína Straková
Kája
7
Senohraby
00:31:40 29. 6. 2017
100 m
Vojtěch Toman
10
Lovosice
00:49:60 29. 6. 2017
100 m
Theo Beránek
Theo
6
Praha
00:48:60 29. 6. 2017
100 m
Daniel Novák
Dan
5
Děčín
00:40:70 27. 6. 2017
100 m
Lukáš Hořčička
10
Velké Žernoseky
00:32:00 27. 6. 2017
100 m
Dominik Hořčička
11
Litoměřice
00:33:10 27. 6. 2017
100 m
Štěpán Kotíšek
9
Most
00:32:00 27. 6. 2017
100 m
František Wolf
11
Všetaty
00:33:00 27. 6. 2017
100 m
Michal Hřebejk
8
Ústí nad Labem
00:38:80 27. 6. 2017
100 m
Tomáš Čerňanský
8
Bohatice
00:59:00 27. 6. 2017
100 m
Roman Brázdil
5
Bubovice
00:18:50 27. 6. 2017
100 m
Pavel Grund
29
Litoměřice
00:35:20 27. 6. 2017
100 m
Ondřej Korejs
9
Litvínov
00:36:00 27. 6. 2017
100 m
Adam Suchánek
10
Litvínov
01:18:50 27. 6. 2017
100 m
Rozárie Lukešová
3
Česká Lípa
00:49:00 27. 6. 2017
100 m
Šimon Cento
5
Praha
00:37:30 27. 6. 2017
100 m
Richard Urban
9
Praha
00:35:80 27. 6. 2017
100 m
Jakub Partman
8
Louny
00:22:50 27. 6. 2017
100 m
Jiří Rys
13
Lány
00:28:60 27. 6. 2017
100 m
Tomáš Zikmund
10
Železný Brod
00:32:20 27. 6. 2017
100 m
Lukáš Zikmund
10
Železný Brod
00:19:00 27. 6. 2017
100 m
Martin Tureček
38
Kladno
00:21:70 27. 6. 2017
100 m
Miroslav Paluka
17
Osek
00:17:60 27. 6. 2017
100 m
Tomáš Hrbatý
39
Braňany
00:33:70 27. 6. 2017
100 m
Anna Miřacká
9
Mělník
00:28:20 27. 6. 2017
100 m
Matyáš Gotlík
13
Ústí nad Labem
00:36:70 27. 6. 2017
100 m
Vojtěch Gotfried
8
Ústí nad Labem
00:42:20 27. 6. 2017
100 m
Adam Gotlík
8
Ústí nad Labem
00:28:50 27. 6. 2017
100 m
Jan Kýček
9
Račice
00:25:70 27. 6. 2017
100 m
Aneta Kýčková
11
Račice
00:27:80 27. 6. 2017
100 m
Eva Rálková
40
Horní Vršovice
01:47:70 27. 6. 2017
500 m
Milan Plzák
36
Ústí nad Labem
00:25:70 27. 6. 2017
100 m
Ondřej Plzák
12
Praha
02:02:40 27. 6. 2017
500 m
Jaroslav Pospíšil
36
Litoměřice
00:44:80 27. 6. 2017
100 m
Marek Sýkora
7
Praha
01:04:00 27. 6. 2017
100 m
Vítek Slunéčko
4
Kly
01:01:00 27. 6. 2017
100 m
Jan Řáda
9
Braňany
00:45:70 27. 6. 2017
100 m
Melinda Javorčuková
7
Roudnice nad Labem
01:22:10 27. 6. 2017
100 m
František Rýva
7
Litoměřice
00:32:40 27. 6. 2017
100 m
Jakub Burša
9
Ústí nad Labem
00:30:00 27. 6. 2017
100 m
Lukáš Viktor
11
Praha
00:28:60 27. 6. 2017
100 m
Jan Viktor
11
Praha
00:47:30 27. 6. 2017
100 m
Sarah Kostu
8
Praha
00:47:00 27. 6. 2017
100 m
Václav Kruml
7
Most
00:20:50 27. 6. 2017
100 m
Petr Sládek
49
Zlonice
00:43:60 27. 6. 2017
100 m
Natálie Sládková
8
Zlonice
00:42:00 27. 6. 2017
200 m
Petr Dvořák
47
Chabařovice
00:48:80 27. 6. 2017
200 m
Šárka Herbertová
13
Chabařovice
00:19:10 27. 6. 2017
100 m
Pavel Zárybnický
31
Praha
00:25:30 27. 6. 2017
100 m
Lenka Bulínová
27
Jeneč
00:44:50 25. 6. 2017
100 m
Václav Král
Vašek
6
Kostomlaty
00:33:70 25. 6. 2017
100 m
Daniela Vojtíšková
Denča
11
Roudnice nad Labem
Stránka 5 z 15
Výsledky 401 - 500 z 1433

© 2017 Česko vesluje