Výsledky jednotlivců



Zkuste porovnat své síly s otatními odvážlivci. V rámci roadshow najdete naše trenažéry na různých místech republiky, v kalendáři akcí nebo na sociálních sítích si můžete najít právě ten váš termín. Troufnete si?

Vzdálenost: Vše 100 m 200 m 500 m
Přezdívka: Věk od: do: Jméno:
Výsledek
Discliplína
Jméno
Přezdívka
Věk
Město
00:36:50 25. 6. 2017
100 m
Jan Korčák
Honza
7
Hluboká nad Vltavou
00:32:70 25. 6. 2017
100 m
Michal Korčák
Míša
9
Hluboká nad Vltavou
01:51:50 25. 6. 2017
500 m
Pavel Korčák
Pája
48
Hluboká nad Vltavou
00:30:20 25. 6. 2017
100 m
Jiří Vojtík
Jirka
15
Štětí
00:29:90 25. 6. 2017
100 m
Ondřej Věchet
Ondra
11
Štětí
00:44:20 25. 6. 2017
200 m
Radek Haluza
Radek
45
Ludvíkovice
00:36:30 25. 6. 2017
100 m
Ondřej Štrunc
Ondra
8
Ludvíkovice
00:41:90 25. 6. 2017
100 m
Michaela Kačerovská
Míša
9
00:32:20 25. 6. 2017
100 m
Jakub Kanert
Kuba
10
Řepnice
00:19:00 25. 6. 2017
100 m
Milan Matys
Milan
41
Česká Lípa
00:21:60 25. 6. 2017
100 m
Karel Vodný
Kája
28
Stružnice
00:34:00 25. 6. 2017
100 m
Pavel Vaňura
Pája
9
Praha
01:14:10 25. 6. 2017
100 m
Karel Frič
Kája
5
Roudnice nad Labem
00:41:60 25. 6. 2017
100 m
Michal Potměšil
Míša
7
Ústí nad Labem
00:41:20 25. 6. 2017
100 m
Jan Tichota
Honza
7
Praha
00:48:40 25. 6. 2017
100 m
Tomáš Tichota
Tom
6
Praha
00:21:30 25. 6. 2017
100 m
Michal Komárek
Míša
38
Roudnice nad Labem
00:41:70 25. 6. 2017
100 m
Michal Komárek
Míša
8
Roudnice nad Labem
00:24:60 25. 6. 2017
100 m
Pavla Pašková
Pája
41
Litoměřice
00:24:20 25. 6. 2017
100 m
Aleš Matoušek
Ála
41
Mníšek pod Brdy
01:08:80 25. 6. 2017
100 m
Radek Kotschwar
Ráďa
4
Ústí nad Labem
00:18:20 25. 6. 2017
100 m
Michal Bund
Míša
44
Háj u Duchcova
00:31:00 25. 6. 2017
100 m
František Sedlák
Franta
11
Děčín
00:37:80 25. 6. 2017
100 m
Natálie Hornová
Naty
10
Peruc
00:48:20 25. 6. 2017
100 m
Lukáš Horn
Luky
7
Peruc
00:17:50 25. 6. 2017
100 m
Jaroslav Pašek
Jára
41
Litoměřice
00:28:50 25. 6. 2017
100 m
Jindra Pašek
Jidra
8
Litoměřice
00:36:30 25. 6. 2017
100 m
Daniel Rajchl
Dan
9
Račiněves
00:18:90 25. 6. 2017
100 m
Pavel Grund
Pája
29
Litoměřice
00:59:60 25. 6. 2017
100 m
Vojtěch Dohnal
Vojta
5
Bystřice
00:49:60 25. 6. 2017
100 m
Tomáš Pokorný
Tom
5
Roudnice nad Labem
00:45:90 25. 6. 2017
100 m
Jiří Kuchař
Jirka
8
Čermná
00:34:20 25. 6. 2017
100 m
Pavel Janošovský
Pája
11
Děčín
00:17:40 25. 6. 2017
100 m
Marek Klikar
Mára
42
Ústí nad Labem
00:48:80 30. 5. 2017
100 m
Jiří Horejsek
6
Litoměřice
00:53:40 30. 5. 2017
100 m
Tereza Gurtlerová
4
Litoměřice
00:38:10 30. 5. 2017
100 m
Jana Horejsková
9
Litoměřice
00:35:10 30. 5. 2017
100 m
Adéla Gurtlerová
10
Litoměřice
00:36:40 30. 5. 2017
100 m
Vendula Hodáčová
7
Litoměřice
00:50:00 30. 5. 2017
100 m
Zuzana Drahorádová
9
Mlékojedy
00:16:80 30. 5. 2017
100 m
Dominik Hamko
35
Litoměřice
00:35:10 30. 5. 2017
100 m
Natálie Sacherová
19
Most
00:17:80 30. 5. 2017
100 m
Matouš Novák
17
Roudníky
00:32:20 30. 5. 2017
100 m
Sabina Čonková
15
Trnovany
00:33:70 30. 5. 2017
100 m
Diana Zbilá
11
Trnovany
01:05:80 30. 5. 2017
200 m
Lucie Paplhámová
12
Proboštov
01:05:10 30. 5. 2017
100 m
Milan Deméter
7
Louny
00:39:10 30. 5. 2017
100 m
Robert Deméter
9
Louny
00:40:30 30. 5. 2017
100 m
Jan Hingár
8
Lovosice
00:37:50 30. 5. 2017
100 m
Matěj Bednář
8
Teplice
00:41:30 30. 5. 2017
100 m
Josef Bednář
6
Teplice
00:42:40 30. 5. 2017
100 m
Dan Šváb
9
Trnovany
00:54:30 30. 5. 2017
100 m
Matěj Botoš
9
Trnovany
00:55:10 30. 5. 2017
100 m
Milan Samko
7
Trnovany
00:41:80 30. 5. 2017
100 m
Marcel Botoš
9
Trnovany
00:25:40 30. 5. 2017
100 m
Eva Gellertová
39
Jičín
00:23:30 30. 5. 2017
100 m
Josef Gellert
43
Teplice
00:40:60 30. 5. 2017
100 m
Karel Kotraba
9
Teplice
00:44:90 30. 5. 2017
100 m
Eliška Soběslavová
9
Krupka
00:32:20 30. 5. 2017
100 m
Lucie Paplhámová
12
Proboštov
00:28:60 30. 5. 2017
100 m
Radek Běloch
10
Most
00:36:20 30. 5. 2017
100 m
Kristián Lovas
11
Louny
00:29:90 30. 5. 2017
100 m
Zdeněk Běloch
11
Most
00:39:00 30. 5. 2017
100 m
Nela Kejtličková
9
Ústí nad Labem
00:34:50 30. 5. 2017
100 m
Veronika Drugrová
9
Ústí nad Labem
00:38:90 30. 5. 2017
100 m
Lukáš Mácha
7
Teplice
00:36:60 30. 5. 2017
100 m
Eliška Nossková
19
Ústí nad Labem
00:26:90 30. 5. 2017
100 m
Alena Farská
19
Ústí nad Labem
00:25:30 30. 5. 2017
100 m
Dominik Hamko
11
Litoměřice
00:40:20 30. 5. 2017
100 m
Marie Hřebenová
6
Polepy
00:41:00 30. 5. 2017
100 m
Dana Komárková
60
České Kopisty
00:29:50 30. 5. 2017
100 m
Zdena Pospíšilová
26
Lovosice
00:34:80 30. 5. 2017
100 m
Jakub Tichý
9
Litoměřice
00:47:60 30. 5. 2017
100 m
Nela Slibecká
7
Terezín
00:33:60 30. 5. 2017
100 m
Dominik Zahálka
8
Lovosice
00:46:80 30. 5. 2017
100 m
Natálie Zahálková
6
Lovosice
00:48:60 30. 5. 2017
100 m
Helena Rusová
0
Litoměřice
00:35:30 30. 5. 2017
100 m
Milan Brodský
16
Litoměřice
00:56:90 30. 5. 2017
100 m
Silvie Demeté
15
Litoměřice
00:37:20 30. 5. 2017
100 m
Robert Demeté
17
Litoměřice
00:45:90 30. 5. 2017
100 m
Vilma Espinosová
24
Litoměřice
01:50:00 30. 5. 2017
100 m
Damian Espinosa
2
Litoměřice
00:48:70 28. 5. 2017
100 m
Eliška Erbenová
Eli
6
Litoměřice
00:39:10 28. 5. 2017
100 m
Alex Nipauer
17
Litoměřice
00:32:10 28. 5. 2017
100 m
Jan Hammerle
38
Litoměřice
00:34:70 28. 5. 2017
100 m
Adéla Gajerská
13
Litoměřice
00:39:20 28. 5. 2017
100 m
Petr Novotný
8
Litoměřice
00:32:40 28. 5. 2017
100 m
Jan Štípek
8
Ústí nad Labem
00:36:10 28. 5. 2017
100 m
Barbora Minarčíková
10
Vansdorf
00:42:00 28. 5. 2017
100 m
Antonín Košík
9
Ústí nad Labem
00:37:00 28. 5. 2017
100 m
Martin Švejda
11
Bystřany
00:40:50 28. 5. 2017
100 m
Anežka Mašková
12
Litoměřice
01:15:00 28. 5. 2017
200 m
Natálie Prýčová
11
Ústí nad Labem
00:23:00 28. 5. 2017
100 m
Petr Jurča
38
Ústí nad Labem
00:38:80 28. 5. 2017
100 m
Amélie Osvaldová
7
Litoměřice
01:06:00 28. 5. 2017
100 m
Nelly Holíř
10
Litoměřice
00:35:60 28. 5. 2017
100 m
Marián Bílý
12
Dubí
01:16:00 28. 5. 2017
100 m
Jiří Kunčár
7
Třebenice
00:59:90 28. 5. 2017
100 m
Josef Dubský
6
Teplice
00:45:20 28. 5. 2017
200 m
Miroslav Spisár
38
Žetenice
Stránka 6 z 15
Výsledky 501 - 600 z 1433

© 2017 Česko vesluje