Výsledky jednotlivců



Zkuste porovnat své síly s otatními odvážlivci. V rámci roadshow najdete naše trenažéry na různých místech republiky, v kalendáři akcí nebo na sociálních sítích si můžete najít právě ten váš termín. Troufnete si?

Vzdálenost: Vše 100 m 200 m 500 m
Přezdívka: Věk od: do: Jméno:
Výsledek
Discliplína
Jméno
Přezdívka
Věk
Město
00:38:50 28. 5. 2017
100 m
Miroslav Spisár
8
Žetenice
00:38:90 28. 5. 2017
100 m
Marián Jakub
9
Děčín
00:32:90 28. 5. 2017
100 m
Dominika Přibylová
10
Děčín
00:40:20 28. 5. 2017
100 m
Denisa Přibylová
6
Děčín
00:58:20 28. 5. 2017
200 m
Veronika Varholová
14
Ústí nad Labem
00:48:90 28. 5. 2017
200 m
Kateřina Varholová
5
Ústí nad Labem
00:53:50 28. 5. 2017
200 m
Simona Bartáková
20
Litoměřice
00:40:20 27. 5. 2017
200 m
Tomáš Kosmák
20
Litoměřice
00:56:70 27. 5. 2017
200 m
Marcela Vrabcová
0
Lesná
00:38:60 27. 5. 2017
200 m
Milan Vrabec
0
Lesná
00:42:00 27. 5. 2017
100 m
Jan Vrabec
8
Lesná
00:36:50 27. 5. 2017
100 m
Tobiáš Houf
10
Ústí nad Labem
00:20:90 27. 5. 2017
100 m
Pavel Tschakert
42
Litoměřice
00:24:60 27. 5. 2017
100 m
Pavla Jiřičová
25
Litoměřice
00:38:60 27. 5. 2017
100 m
Lukáš Vágner
8
Ústí nad Labem
00:44:90 27. 5. 2017
100 m
Filip Voska
10
Teplice
00:51:00 27. 5. 2017
100 m
Martin Pešík
7
Teplice
00:38:00 27. 5. 2017
100 m
Tereza Mouchová
7
Ústí nad Labem
00:24:60 27. 5. 2017
100 m
Sára Loosová
14
Ústí nad Labem
00:26:00 27. 5. 2017
100 m
Adriana Brabencová
15
Ústí nad Labem
00:29:80 27. 5. 2017
100 m
Eva Fajtová
38
Ústí nad Labem
00:39:40 27. 5. 2017
100 m
Richard Fajta
9
Ústí nad Labem
00:52:70 27. 5. 2017
100 m
Adriana Kiršnerová
4
Brozany
00:19:10 27. 5. 2017
100 m
Michal Novotný
27
Dolní Řepčice
00:20:50 27. 5. 2017
100 m
Ondřej Hudec
24
Litvínov
00:34:70 27. 5. 2017
100 m
Marek Kiršner
8
Brozany
00:38:10 26. 5. 2017
100 m
Martin Koubek
11
Litoměřice
00:43:10 26. 5. 2017
100 m
Kryštof Provazník
10
Ústí nad Labem
00:45:00 26. 5. 2017
100 m
Šimon Provazník
7
Ústí nad Labem
00:29:70 26. 5. 2017
100 m
Tobiáš Studený
12
Litoměřice
00:37:00 26. 5. 2017
100 m
Vojtěch Svoboda
9
Děčín
00:23:40 26. 5. 2017
100 m
Martina Pokorná
43
Děčín
00:51:70 26. 5. 2017
100 m
Ondřej Svoboda
5
Děčín
00:43:10 26. 5. 2017
100 m
Denny Říčný
8
Litoměřice
00:57:60 26. 5. 2017
100 m
Nikola Michalíková
7
Jablonec
00:56:80 26. 5. 2017
100 m
Ondřej Jung
4
Úštěk
00:33:40 26. 5. 2017
100 m
Václav Mazánek
8
Litoměřice
00:39:00 26. 5. 2017
100 m
Magdaléna Mazánková
8
Litoměřice
00:38:50 26. 5. 2017
200 m
Josef Kalina
39
Litoměřice
00:49:30 26. 5. 2017
200 m
Gabriela Musilová
37
Litoměřice
01:03:00 26. 5. 2017
100 m
Jiří Louda
6
Krupka
00:36:00 26. 5. 2017
100 m
Nela Kurfirstová
7
Štětí
01:42:00 26. 5. 2017
100 m
Ondřej Vaněk
5
Litoměřice
00:36:30 26. 5. 2017
100 m
Josef Krupka
9
Ústí nad Labem
00:52:20 26. 5. 2017
100 m
Anežka Krupková
7
Ústí nad Labem
01:30:00 26. 5. 2017
200 m
Milan Vaněk
12
Litoměřice
00:29:60 26. 5. 2017
100 m
Milan Vaněk
12
Litoměřice
00:28:40 26. 5. 2017
100 m
Hana Kaprasová
58
Ústí nad Labem
00:34:60 26. 5. 2017
100 m
Petr Kapr
12
Ústí nad Labem
00:27:90 26. 5. 2017
100 m
Jakub Pluhař
16
Lindava
00:53:70 26. 5. 2017
200 m
Martin Lang
41
Litoměřice
00:51:30 26. 5. 2017
200 m
Monika Langová
36
Litoměřice
00:23:30 26. 5. 2017
100 m
Pavel Bello
53
Litoměřice
00:50:40 26. 5. 2017
200 m
Richard Šloser
16
Bílina
00:49:50 26. 5. 2017
100 m
Radek Zvěřina
47
Velké Žernoseky
00:28:90 26. 5. 2017
100 m
Radek Zvěřina
47
Velké Žernoseky
00:35:70 26. 5. 2017
100 m
Filip Elznic
10
Děčín
00:34:70 26. 5. 2017
100 m
Jakub Elznic
10
Děčín
00:20:90 26. 5. 2017
100 m
Jan Svoboda
16
Litoměřice
00:29:90 26. 5. 2017
100 m
Petra Kuječová
40
Litoměřice
00:36:90 26. 5. 2017
100 m
Vojtěch Kuječ
10
Litoměřice
00:26:60 26. 5. 2017
100 m
Pavlína Hýřová
43
Litoměřice
00:32:50 26. 5. 2017
100 m
Štěpán Straněk
10
Ústí nad Labem
00:39:90 26. 5. 2017
100 m
Lenka Slunečková
7
Ústí nad Labem
00:40:10 26. 5. 2017
100 m
David Novák
6
Děčín
00:38:50 26. 5. 2017
100 m
Daniel Kalina
9
Litoměřice
00:29:90 26. 5. 2017
100 m
František Prejza
11
Kamýk
00:33:70 26. 5. 2017
100 m
Lukáš Hřebík
10
Děčín
00:30:00 26. 5. 2017
100 m
Stanislav Grunt
48
Litoměřice
00:30:70 26. 5. 2017
100 m
Dita Gruntová
46
Litoměřice
00:34:70 26. 5. 2017
100 m
Anna Gruntová
10
Litoměřice
00:18:20 26. 5. 2017
100 m
Zdeněk Pecka
0
Račice
00:21:80 25. 5. 2017
100 m
Daniel Fabián
16
Teplice
00:22:10 25. 5. 2017
100 m
Dušan Fabián
44
Teplice
00:24:20 25. 5. 2017
100 m
Gabriela Grossmanová
35
Bílina
00:27:70 25. 5. 2017
100 m
Radek Houf
45
Ústí nad Labem
00:23:80 25. 5. 2017
100 m
Libor Houf
44
Ústí nad Labem
00:35:40 25. 5. 2017
100 m
Tadeáš Jesbera
10
Most
00:40:20 25. 5. 2017
100 m
Michal Černý
Míša
9
Most
00:26:20 25. 5. 2017
100 m
Jolana Michalab
45
Most
00:37:70 25. 5. 2017
100 m
Vítek Kozák
13
Most
00:44:40 25. 5. 2017
100 m
Ondřej Prejsek
5
Most
00:35:00 25. 5. 2017
100 m
Daniel Péč
11
Most
00:32:80 25. 5. 2017
100 m
Eliška Chvalová
9
Most
00:51:40 25. 5. 2017
100 m
Karolína Hynková
Kája
7
Most
00:36:40 25. 5. 2017
100 m
Martin Žolta
9
Most
00:39:30 25. 5. 2017
100 m
Dominik Mráček
10
Most
00:38:00 25. 5. 2017
100 m
Patrik Linke
19
Most
00:33:50 25. 5. 2017
100 m
Martin Pišla
11
Most
00:28:80 25. 5. 2017
100 m
David Muštík
12
Most
00:50:20 25. 5. 2017
100 m
Viktor Keca
8
Most
00:51:10 24. 5. 2017
100 m
Sam Atylabotoš
7
Most
00:43:90 24. 5. 2017
100 m
Miroslav Cína
11
Most
00:33:10 24. 5. 2017
100 m
Ondřej Živec
8
Most
00:46:30 24. 5. 2017
100 m
Ladislav Cesar
12
Teplice
00:52:30 24. 5. 2017
200 m
Jiří Ranko
47
Ústí nad Labem
00:30:90 24. 5. 2017
100 m
Žaneta Pauková
13
Doksany
00:35:00 24. 5. 2017
100 m
Štěpán Špadrna
13
Malé Žernoseky
00:33:80 24. 5. 2017
100 m
Adriana Krištová
16
Most
00:27:10 24. 5. 2017
100 m
Eva Cínová
23
Most
Stránka 7 z 15
Výsledky 601 - 700 z 1433

© 2017 Česko vesluje