Výsledky jednotlivců



Zkuste porovnat své síly s otatními odvážlivci. V rámci roadshow najdete naše trenažéry na různých místech republiky, v kalendáři akcí nebo na sociálních sítích si můžete najít právě ten váš termín. Troufnete si?

Vzdálenost: Vše 100 m 200 m 500 m
Přezdívka: Věk od: do: Jméno:
Výsledek
Discliplína
Jméno
Přezdívka
Věk
Město
01:19:00 23. 5. 2017
100 m
Barbora Stehlíková
4
Litvínov
00:17:50 23. 5. 2017
100 m
Jiří Doležal
33
Most
00:37:10 23. 5. 2017
100 m
Denisa Krápová
14
Most
00:32:40 23. 5. 2017
100 m
René Simon
13
Most
00:32:40 23. 5. 2017
100 m
Kevin Ištok
13
Most
00:30:30 23. 5. 2017
100 m
Jan Hartman
Miner
11
Most
00:26:00 22. 5. 2017
100 m
Barbora Nodlová
Baru
25
Jirkov
01:01:70 22. 5. 2017
100 m
Libor Majdl
5
Most
00:39:40 22. 5. 2017
100 m
Viktorie Plichtová
11
Most
00:42:90 22. 5. 2017
100 m
Matyáš Adam
5
Most
01:17:20 22. 5. 2017
100 m
Nam Ngoc
7
Most
00:34:10 22. 5. 2017
100 m
Adam Vu Quoc Viet
10
Most
00:34:60 22. 5. 2017
100 m
Daniel Vu Tung
12
Most
01:45:30 22. 5. 2017
500 m
Jakub Marek
Kubííík
25
Ústí nad Labem
00:39:70 22. 5. 2017
100 m
Kristián Vitko
Kris
8
Ústí nad Labem
00:50:10 22. 5. 2017
100 m
Julínek Valký
6
Obrnice
00:34:10 22. 5. 2017
100 m
Karla Cvejnová
10
Ústí nad Labem
00:34:60 22. 5. 2017
100 m
Lenka Klidná
Léňa
13
Teplice
00:33:20 22. 5. 2017
100 m
Klaudie Kirvelová
Klaudy
15
Teplice
00:40:80 22. 5. 2017
100 m
Šarlota Koucká
Šája
15
Teplice
03:24:00 22. 5. 2017
500 m
Lucie Paplhámová
Lůca
12
Proboštov
01:21:90 22. 5. 2017
200 m
Lucie Paplhámová
Lůca
12
Proboštov
00:33:40 22. 5. 2017
100 m
Lucie Paplhámová
Lůca
12
Proboštov
00:31:20 22. 5. 2017
100 m
Jakub Volako
Voly
14
Duchcov
00:53:60 22. 5. 2017
100 m
Daniel Svoboda
Dan
6
Most
00:24:70 22. 5. 2017
100 m
Lucie Andrlová
Lůča
22
Ústí nad Labem
00:24:70 22. 5. 2017
100 m
Petra Zavadilová
Pečuska
26
Ústí nad Labem
00:40:00 20. 4. 2017
100 m
Natálie Učiková
Naty
7
Most
00:29:80 20. 4. 2017
100 m
Filip Havlíček
Filip
13
Most
00:33:20 20. 4. 2017
100 m
Nikola Hedvábná
Nikola
12
Most
00:34:40 20. 4. 2017
100 m
Denis Beran
Denis
12
Most
00:40:00 20. 4. 2017
100 m
Kateřina Kuchařová
Kačenka
7
Most
00:57:90 20. 4. 2017
100 m
Thea Kalkusová
Thea
6
Most
00:31:50 20. 4. 2017
100 m
Michal Grunza
Míša
13
Most
01:39:00 20. 4. 2017
200 m
Dominik Deméter
Domča
14
Most
00:27:30 20. 4. 2017
100 m
René Ridar
René
12
Most
00:28:20 20. 4. 2017
100 m
Patrik Hrandza
Patrik
12
Most
00:41:50 20. 4. 2017
100 m
Tomáš Ródl
Tomáš
12
Most
00:34:70 20. 4. 2017
100 m
Jiří Bartoň
Jirka
11
Most
00:46:40 20. 4. 2017
100 m
Veronika Štěbrová
Verča
10
Most
00:51:70 20. 4. 2017
100 m
David Koman
David
6
Most
00:45:80 20. 4. 2017
100 m
Natálie Pochmanová
Naty
10
Most
00:37:50 20. 4. 2017
100 m
Karolína Nguyenová
Kája
17
Most
00:37:20 20. 4. 2017
100 m
Ema Urbánková
Ema
12
Vtelno
00:43:00 20. 4. 2017
100 m
Tereza Krejchová
Tereza
11
Bečov
00:34:00 20. 4. 2017
100 m
Sandra Urbanová
Sandra
10
Most
00:39:00 20. 4. 2017
100 m
Daniela Urbanová
Danča
12
Most
00:33:00 20. 4. 2017
100 m
Jan Chládek
Honza
43
Most
00:43:00 20. 4. 2017
100 m
Bohdan Golovčenko
Bohdan
16
Most
00:37:00 20. 4. 2017
100 m
Nela Pulková
Nela
7
Most
00:31:00 20. 4. 2017
100 m
Leo Mašek
Leo
11
Most
00:38:00 20. 4. 2017
100 m
Kateřina Liu
Kačka
9
Most
00:39:00 20. 4. 2017
100 m
Štěpán Handl
Štěpán
8
Most
00:27:30 20. 4. 2017
100 m
Karolína Čermáková
Karlos
21
Arnoltice
00:41:80 20. 4. 2017
100 m
Míša Ščuková
Mša
8
Most
00:46:30 20. 4. 2017
100 m
Sára Kotlárová
Sára
9
Most
01:58:00 20. 4. 2017
100 m
Valerie Nekvindová
Valinka
3
Most
00:34:80 20. 4. 2017
100 m
Adam Nekvinda
Kvído
8
Most
00:35:90 20. 4. 2017
100 m
Klára Harauzová
Klára
10
Most
00:55:90 20. 4. 2017
100 m
Jakub Švarcbach
Kuba
7
Štětí
00:39:90 20. 4. 2017
100 m
Denis Mittlbach
Denis
10
Litoměřice
00:34:70 20. 4. 2017
100 m
Nikolas Kaleta
Nik
10
Litoměřice
00:40:00 20. 4. 2017
100 m
Patrik Dunka
Páťa
10
Litoměřice
00:34:00 20. 4. 2017
100 m
Standa Morejsek
Sokolík
12
Litoměřice
00:30:50 20. 4. 2017
100 m
Izabela Čeledová
Iza
11
Litoměřice
00:45:90 20. 4. 2017
100 m
Jan Šulc
Jéňa
6
Velké Žernoseky
00:43:50 20. 4. 2017
100 m
Eliška Vaňková
Eliška
5
Křešice
00:54:50 20. 4. 2017
100 m
Anna Plachá
Bambule
9
Terezín
00:59:00 20. 4. 2017
100 m
Pavel Březnovský
Pavlík
5
Terezín
00:54:20 20. 4. 2017
100 m
Natálie Zahálková
Naty
6
Lovosice
00:40:00 20. 4. 2017
100 m
Dominik Zahálka
Domča
8
Lovosice
00:30:00 20. 4. 2017
100 m
Kateřina Čvančarová
Káťa
11
Bechlín
01:00:70 20. 4. 2017
100 m
Tereza Hladká
Terezka
6
Velké Žernoseky
00:33:50 20. 4. 2017
100 m
Pavlína Javůrková
Pája
22
Ústí nad Labem
00:22:30 19. 4. 2017
100 m
Petr Husár
Ronaldo
15
Teplice
00:33:30 19. 4. 2017
100 m
Daniel Bertok
Dan
8
Teplice
00:35:70 19. 4. 2017
100 m
Tomáš Bandy
Tomáš
12
00:31:00 19. 4. 2017
100 m
Eliška Pykalová
Elza
9
Teplice
00:31:70 19. 4. 2017
100 m
Simona Pykalová
Simi
11
Teplice
00:19:20 19. 4. 2017
100 m
Dominik Tokár
Nick
22
Teplice
00:25:30 19. 4. 2017
100 m
František Černý
Fanda
11
Teplice
00:33:90 19. 4. 2017
100 m
Květa Černá
Květa
8
Teplice
00:20:60 19. 4. 2017
100 m
Miroslav Matys
Míra
46
Teplice
00:32:00 19. 4. 2017
100 m
Lucie Plačková
Lucka
12
Teplice
00:53:30 19. 4. 2017
100 m
Vie Duc Pham
5
Duchcov
00:25:00 19. 4. 2017
100 m
Adéla Šavlová
Ája
36
00:27:10 19. 4. 2017
100 m
Milan David
Vedoucí
42
Teplice
00:26:20 19. 4. 2017
100 m
Eduard Soudeček
Edvard
43
Bílina
00:22:80 19. 4. 2017
100 m
Václav Štork
39
Teplice
00:32:70 19. 4. 2017
100 m
Alex Bertl
Alex
11
Teplice
00:29:00 19. 4. 2017
100 m
Petr Kerchowski
Peter
12
Teplice
00:22:40 19. 4. 2017
100 m
Kamila Kryštofová
Kamča
48
Teplice
00:19:90 19. 4. 2017
100 m
Vladislav Kryštof
Beauty
50
Teplice
00:38:90 7. 4. 2017
100 m
Pavla Gadžorová
Pája
8
Teplice
02:01:00 7. 4. 2017
500 m
Jan Šejnoha
Jéňa
31
Teplice
00:53:80 7. 4. 2017
100 m
Adam Spiller
Spilda
6
Teplice
01:02:00 7. 4. 2017
200 m
Jessica Gaňová
Jess
12
Teplice
01:02:20 7. 4. 2017
200 m
Natálie Rejsková
Naty
10
Teplice
00:42:80 7. 4. 2017
100 m
Jiřina Bujdová
Sisi
6
Bystřany
00:43:00 7. 4. 2017
100 m
Michal Čihák
Men Majk
12
Bílina
Stránka 8 z 15
Výsledky 701 - 800 z 1433

© 2017 Česko vesluje