Školní liga 2019/20


4.ročník Školní ligy Indoor veslování na trenažérech je za dveřmi!

První tři ročníky měly pořádný ohlas. Trenažéry našly své stálé místo v tělocvičnách na desítkách škol, do soutěžení se zapojují další nové školy. Do Školní ligy se mohou zapojit všechny děti ze ZŠ 2. stupně a SŠ, důležitým spojením je nadšení pro sport a týmový duch!

Podobně jako v minulém roce má Školní liga 4 soutěžní kola, ve kterých mohou soutěžit čtyřčlenné a osmičlenné týmy i jednotlivci. První kolo Školní ligy 2019/20 začne 1.10.2019. Vyvrcholením celé Školní ligy bude pak opět finálová regata v květnu 2020 v Račicích. 

Pokud se vaše škola ještě nezúčastnila, bude v tomto školním roce nejlepší čas tak udělat. Je to pouze na vás kdy a kde se zúčastníte. Vaše týmy mohou soutěžit během nebo mimo školní hodiny tělesné výchovy. Nemusíte nikam cestovat, protože soutěžíte ve své škole a výsledky zadáváte přímo do systému. My přivezeme trenažér za vámi.

V případě, že na vaší škole ještě nemáte trenažér nebo si chcete Školní ligu poprvé vyzkoušet, napište nám e-mail na jan.plachy@labearena.cz nebo volejte na 607 852 540, domluvíme se s vámi osobně na návštěvě vaší školy. 

Všem účastníkům 4.ročníku přejeme hodně radosti z pohybu!

 

© 2017 Česko vesluje