Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. koloChlapci/Muži2000 m
2. KOLOChlapci/Muži 4x2501000 m
Bodů
celkem
1
mustangové ( Gymmost )

---

100.00

196.800

100.00
2
Embryogeneze (Gymtce)

---

97.14

202.600

97.14
3
Černý (Gym.Ústí n.L.,Jateční)

---

96.42

204.100

96.42
4
Bouráci (GymTce)

---

92.57

212.600

92.57
5
Kebab (Gymnázium Rumburk)

---

91.28

215.600

91.28
6
Okurky (Gymnázium Teplice)

---

90.69

217.000

90.69
7
Dragouni (SPŠ Ústí n.L.)

---

90.48

217.500

90.48
8
Olympionici (Gymnázium Rumburk)

---

90.11

218.400

90.11
9
Autíci (SPŠ Ústí n.L.)

---

88.89

221.400

88.89
10
VONOSITOSEDNE (Gym.Ústí, Jateční)

---

88.65

222.000

88.65
11
Nordians (GymTce)

---

88.09

223.400

88.09
12
Svíčková (SPŠ Ústí n.L.)

---

87.82

224.100

87.82
13
Lovci (VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most)

---

87.47

225.000

87.47
14
CHemikáři (GVH Louny)

---

87.47

225.000

87.47
15
Kvinťáci (GSOŠ Klášterec n.O.)

---

87.35

225.300

87.35
16
společenstvo prstenů ( Gymmost )

---

87.31

225.400

87.31
17
Poslední (SPŠ Ústí n.L.)

---

87.08

226.000

87.08
18
Medojedi (VOŠ Štětí)

---

86.93

226.400

86.93
19
Ponorky (SPŠ Ústí n.L.)

---

86.89

226.500

86.89
20
XxX (Gymtce)

---

85.75

229.500

85.75
21
Sportovci (VOŠ Štětí)

---

85.42

230.400

85.42
22
Delfy ( Gymmost )

---

84.54

232.800

84.54
23
bratři v triku ( Gymmost )

---

84.54

232.800

84.54
24
Broučci (Gymnázium Rumburk)

---

84.39

233.200

84.39
25
Fitness (GymTce)

---

84.07

234.100

84.07
26
Rybišky (Gymnázium Rumburk)

---

83.43

235.900

83.43
27
Červený (Gymnázium Rumburk)

---

82.93

237.300

82.93
28
Jednorožci (Gymtce)

---

82.86

237.500

82.86
29
K regata (Gymnázium Teplice)

---

82.72

237.900

82.72
30
Dream (GymTce)

---

82.55

238.400

82.55
31
Modré velryby (VOŠ Štětí)

---

82.24

239.300

82.24
32
Štístka (Gymnázium Rumburk)

---

82.07

239.800

82.07
33
Židi (Gymnázium Teplice)

---

81.46

241.600

81.46
34
The BTs'

---

80.69

243.900

80.69
35
Kurník (VOŠ Štětí)

---

80.36

244.900

80.36
36
Hlemýžď (SPŠ Ústí n.L.)

---

80.29

245.100

80.29
37
JVME (GymTce)

---

80.16

245.500

80.16
38
Delfíni (Gym.Ústí n.L.,Jateční)

---

79.71

246.900

79.71
39
Autisti (Gymnázium Teplice)

---

79.58

247.300

79.58
40
draci ( Gymmost )

---

78.91

249.400

78.91
41
Zapský tým (GSOŠ Klášterec n.O.)

---

76.67

256.700

76.67
42
Bombarďáci (GSOŠ Klášterec n.O.)

---

76.16

258.400

76.16
43
Willy Willy (Gym.Ústí n.L.,Jateční)

---

75.81

259.600

75.81
44
Lenoši (SPŠ Ústí n.L.)

---

74.74

263.300

74.74
45
Meme team (GymTce)

---

74.04

265.800

74.04
46
Mykešové (Gymnázium Rumburk)

---

72.81

270.300

72.81
47
Černí jezdci (Gymnázium Teplice)

---

71.62

274.800

71.62
48
T-REX (VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most)

---

71.43

275.500

71.43
49
Chlupníci (Gymnázium Teplice)

---

69.79

282.000

69.79
© 2017 Česko vesluje