Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. koloDívky/Ženy1000 m
2. KOLODívky/Ženy 4x250m1000 m
Bodů
celkem
1
My dobrý ( Gymmost )

---

100.00

243.400

100.00
2
Bobíci (SŠ Štětí)

100.00

242.700

---

100.00
3
Garfieldi (SŠ Štětí)

99.79

243.200

---

99.79
4
Zlatí bludišťáci (GymTce)

---

98.86

246.200

98.86
5
Berušky (GymTce)

---

98.58

246.900

98.58
6
Krasoňky (Gymtce)

---

96.74

251.600

96.74
7
trupky ( Gymmost )

---

96.09

253.300

96.09
8
Maršátka (VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most)

---

96.09

253.300

96.09
9
BRRRRM (GymTce)

---

95.79

254.100

95.79
10
Otíkovo holky (GymTce)

---

94.63

257.200

94.63
11
Opice (Gym.Ústí n.L.,Jateční)

---

94.41

257.800

94.41
12
Omelety (GymTce)

---

92.20

264.000

92.20
13
Dream Team (GymTce)

---

91.81

265.100

91.81
14
PSH fanoušci (Gymtce)

---

91.71

265.400

91.71
15
No Name (GymTce)

---

91.50

266.000

91.50
16
Rakety (GymTce)

---

91.23

266.800

91.23
17
Prasata (Gymnázium Rumburk)

---

90.75

268.200

90.75
18
Žirafy (Gym.Ústí n.L.,Jateční)

---

90.42

269.200

90.42
19
Red Dragons (VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most)

---

90.05

270.300

90.05
20
(J)elita (Gymtce) (Gymnázium Teplice)

---

90.01

270.400

90.01
21
Mafie (GymTce)

---

89.92

270.700

89.92
22
Tým Mucánků (Gymnázium Rumburk)

---

88.86

273.900

88.86
23
Veslaři (GymTce)

---

88.83

274.000

88.83
24
bombardáci ( Gymmost )

---

88.48

275.100

88.48
25
Mazáci (SŠ Štětí)

88.06

275.600

---

88.06
26
Sýkorky (GSOŠ Klášterec n.O.)

---

87.55

278.000

87.55
27
FAFRI (GymTce)

---

87.18

279.200

87.18
28
Nevímjak (Gymnázium Rumburk)

---

86.90

280.100

86.90
29
Number One (GSOŠ Klášterec n.O.)

---

86.68

280.800

86.68
30
Hroši (Gym.Ústí n.L.,Jateční)

---

86.50

281.400

86.50
31
Králící (Gym.Ústí n.L.,Jateční)

---

86.50

281.400

86.50
32
Kuřátka (Gymnázium Rumburk)

---

86.07

282.800

86.07
33
Palačinky (GymTce)

---

86.07

282.800

86.07
34
Blondýny (GSOŠ Klášterec n.O.)

---

85.98

283.100

85.98
35
Frajerky (GSOŠ Klášterec n.O.)

---

85.86

283.500

85.86
36
Jalovec (GymTce)

---

85.55

284.500

85.55
37
Kvinta Vede (GSOŠ Klášterec n.O.)

---

84.40

288.400

84.40
38
Dream Team (GSOŠ Klášterec n.O.)

---

83.84

290.300

83.84
39
Life Style (GSOŠ Klášterec n.O.)

---

82.37

295.500

82.37
40
150 cm (GymTce)

---

82.29

295.800

82.29
41
Tým snů (Gymnázium Rumburk)

---

81.71

297.900

81.71
42
Julka (Gym.Ústí n.L.,Jateční)

---

81.30

299.400

81.30
43
Mamuti (Gymnázium Rumburk)

---

81.08

300.200

81.08
44
Krypl tým (GymTce)

---

80.73

301.500

80.73
45
Průkopníci (GSOŠ Klášterec n.O.)

---

80.20

303.500

80.20
46
Bobíci (Gym.Ústí n.L.,Jateční)

---

80.14

303.700

80.14
47
Dream Team (Gym.Ústí n.L.,Jateční)

---

79.52

306.100

79.52
48
Lenoši (SŠ Štětí)

79.08

306.900

---

79.08
49
Bueno (GymTce)

---

77.99

312.100

77.99
50
Brambory (VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most)

---

77.44

314.300

77.44
51
Krepák (GymTce)

---

76.42

318.500

76.42
52
Človíčci (Gymnázium Rumburk)

---

76.06

320.000

76.06
53
Bičíky (GymTce)

---

75.61

321.900

75.61
54
Artušové (Gymnázium Teplice)

---

75.47

322.500

75.47
55
špulínky ( Gymmost )

---

75.29

323.300

75.29
56
Géčko One (GSOŠ Klášterec n.O.)

---

70.39

345.800

70.39
57
Best of the Best (Gym.Ústí n.L.,Jateční)

---

---

---
© 2017 Česko vesluje