Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. kolo - Chlapci/Muži800 m (4 x 200 m)
2. kolo - Chlapci/Muži4 min. (4 x 60s)
3. kolo - Chlapci/Muži1 400 m (4 x 350 m)
4. kolo - Chlapci/Muži2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Ergoelit2 (SPŠel.it Dobruška) x4

100.00

149.000

100.00

1241.000

100.00

271.600

100.00

383.800

400.00
2
Black Squad (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

97.39

153.000

99.52

1235.000

97.38

278.900

93.54

410.300

387.83
3
Draci 1 (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

96.13

155.000

98.31

1220.000

98.91

274.600

94.25

407.200

387.60
4
STP (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

90.85

164.000

99.03

1229.000

98.26

276.400

94.00

408.300

382.14
5
Dobré víly (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

93.71

159.000

97.02

1204.000

92.92

292.300

90.88

422.300

374.53
6
Žolo (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

88.17

169.000

93.96

1166.000

91.26

297.600

89.59

428.400

362.98
7
Vesláci (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

91.41

163.000

90.49

1123.000

86.25

314.900

90.39

424.600

358.54
8
Spartak (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

86.63

172.000

90.73

1126.000

84.45

321.600

88.82

432.100

350.63
9
Vietnam (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

87.13

171.000

90.25

1120.000

87.50

310.400

84.28

455.400

349.16
10
Flextape (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

77.20

193.000

95.00

1179.000

88.70

306.200

88.17

435.300

349.07
11
domimantor (Gymnázium Teplice) x4

79.55

187.300

85.58

1062.000

89.52

303.400

92.82

413.500

347.47
12
hofffyzy (Gymnázium Teplice) x4

81.07

183.800

87.03

1080.000

91.32

297.400

87.87

436.800

347.29
13
syndrom 69 (Gymnázium Teplice) x4

87.44

170.400

87.67

1088.000

85.46

317.800

84.80

452.600

345.37
14
Špekouni (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

81.42

183.000

90.73

1126.000

85.33

318.300

86.02

446.200

343.50
15
Žim (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

80.11

186.000

86.46

1073.000

86.11

315.400

87.97

436.300

340.65
16
Smajlíci (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

79.21

188.100

82.27

1021.000

83.31

326.000

79.89

480.400

324.68
17
Slušňáci (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

71.29

209.000

80.66

1001.000

79.91

339.900

79.76

481.200

311.62
18
Guty (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

77.32

192.700

76.71

952.000

74.99

362.200

77.77

493.500

306.79
19
Brotherhood of taken king (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

62.29

239.200

72.84

904.000

67.55

402.100

75.94

505.400

278.62
20
A1 (VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf) x4

88.69

168.000

79.94

992.000

90.99

298.500

---

259.62
21
chuť doživotáři (Gymnázium Teplice) x4

83.05

179.400

85.50

1061.000

---

84.80

452.600

253.35
22
Výkvět Loun, SPŠ a VOŠ Chomutov (SPŠ a VOŠ Chomutov) x4

---

---

90.75

299.300

96.55

397.500

187.30
23
Dycky MOST, SPŠ a VOŠ Chomutov (SPŠ a VOŠ Chomutov) x4

---

---

94.57

287.200

92.35

415.600

186.92
24
momo (Gymnázium Teplice) x4

90.58

164.500

92.26

1145.000

---

---

182.84
25
želvíci (Gymnázium Teplice) x4

88.17

169.000

92.34

1146.000

---

---

180.51
26
šurošata (Gymnázium Teplice) x4

82.41

180.800

89.93

1116.000

---

---

172.34
27
2D - 2 (Gymnázium Rumburk) x4

---

---

99.05

274.200

---

99.05
28
Bylinky (Střední lesnická škola a Střední odborná škola Šluknov) x4

94.30

158.000

---

---

---

94.30
29
Indiáni (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

---

---

92.86

413.300

92.86
30
Winners (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

---

---

92.71

414.000

92.71
31
Dream team Děčín (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

---

---

92.71

414.000

92.71
32
Bastardi 2A (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

91.47

162.900

---

---

---

91.47
33
Rybáři,SOŠ a VOŠ Chomutov (SPŠ a VOŠ Chomutov) x4

---

---

---

90.24

425.300

90.24
34
Pleváci (Střední lesnická škola a Střední odborná škola Šluknov) x4

88.53

168.300

---

---

---

88.53
35
Pachováci 1 (Střední lesnická škola a Střední odborná škola Šluknov) x4

86.93

171.400

---

---

---

86.93
36
Ribnik (Gymnázium a SPŠ Duchcov ) x4

84.66

176.000

---

---

---

84.66
37
Pachováci 2 (Střední lesnická škola a Střední odborná škola Šluknov) x4

84.66

176.000

---

---

---

84.66
38
Papriky (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

---

---

84.07

456.500

84.07
39
řehákovci (Gymnázium Teplice) x4

---

80.90

1004.000

---

---

80.90
40
FIAM (Gymnázium a SPŠ Duchcov ) x4

79.26

188.000

---

---

---

79.26
41
2D chlapci (Gymnázium Rumburk) x4

---

---

71.97

377.400

---

71.97
42
Krajníci (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

---

---

---

---
43
Medvědi 1 (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

---

---

---

---
44
Mansfeldi (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

---

---

---

---
© 2017 Česko vesluje