Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. kolo - Chlapci/Muži800 m (4 x 200 m)
2. kolo - Chlapci/Muži4 min. (4 x 60s)
3. kolo - Chlapci/Muži1 400 m (4 x 350 m)
4. kolo - Chlapci/Muži2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Ergoelit3 (SPŠel.it Dobruška) x4

100.00

144.000

100.00

1309.000

100.00

254.200

100.00

380.700

400.00
2
Dragons 1 (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

96.00

150.000

92.13

1206.000

91.87

276.700

94.58

402.500

374.58
3
MHHH (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

81.68

176.300

96.79

1267.000

99.06

256.600

95.06

400.500

372.59
4
Pferd (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

92.31

156.000

93.96

1230.000

89.63

283.600

94.28

403.800

370.18
5
100 kg bench (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

90.57

159.000

89.23

1168.000

90.85

279.800

93.10

408.900

363.75
6
Mléko (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

88.67

162.400

88.77

1162.000

94.64

268.600

86.86

438.300

358.94
7
No money (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

95.36

151.000

88.24

1155.000

86.20

294.900

89.09

427.300

358.89
8
VIP (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

88.72

162.300

85.64

1121.000

81.34

312.500

96.55

394.300

352.25
9
Basket (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

88.34

163.000

84.87

1111.000

85.50

297.300

92.79

410.300

351.50
10
Blondýna (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

93.51

154.000

89.99

1178.000

76.36

332.900

83.56

455.600

343.42
11
Veslaři (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

88.34

163.000

86.25

1129.000

84.71

300.100

84.00

453.200

343.30
12
Táda (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

85.21

169.000

83.50

1093.000

80.57

315.500

89.75

424.200

339.03
13
Random (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

80.00

180.000

83.73

1096.000

84.56

300.600

88.60

429.700

336.89
14
Šejdek (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

82.29

175.000

86.40

1131.000

79.04

321.600

86.62

439.500

334.35
15
Plameňáci (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

81.36

177.000

84.03

1100.000

85.07

298.800

83.40

456.500

333.86
16
Honců (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

87.27

165.000

81.21

1063.000

78.02

325.800

83.65

455.100

330.15
17
Žigi (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

79.12

182.000

71.50

936.000

68.22

372.600

79.69

477.700

298.53
18
Vesničané, SPŠ a VOŠ Chomutov (SPŠ a VOŠ Chomutov) x4

---

94.19

1233.000

96.91

262.300

99.56

382.400

290.66
19
Linux, SPŠ a VOŠ Chomutov (SPŠ a VOŠ Chomutov) x4

96.45

149.300

---

89.51

284.000

97.37

391.000

283.33
20
Oreo (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

75.39

191.000

82.12

1075.000

46.12

551.200

78.98

482.000

282.61
21
australský zebry v říji (Gymnázium Teplice) x4

86.69

166.100

89.99

1178.000

86.73

293.100

---

263.41
22
ligma bolz (Gymnázium Teplice) x4

91.95

156.600

90.60

1186.000

79.02

321.700

---

261.57
23
A2 (VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf) x4

86.75

166.000

83.88

1098.000

90.40

281.200

---

261.03
24
čudlík (Gymnázium Teplice) x4

86.33

166.800

89.15

1167.000

82.29

308.900

---

257.77
25
BOHUSLAVLINTYMER (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

---

87.85

1150.000

80.65

315.200

88.60

429.700

257.10
26
Šlupky 4 (VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf) x4

93.20

154.500

78.84

1032.000

84.34

301.400

---

256.38
27
B2 (VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf) x4

87.27

165.000

77.31

1012.000

85.16

298.500

---

249.74
28
Holani, SPŠ a VOŠ Chomutov (SPŠ a VOŠ Chomutov) x4

84.81

169.800

---

85.33

297.900

79.30

480.100

249.44
29
dobrý (Gymnázium Teplice) x4

86.90

165.700

84.42

1105.000

77.62

327.500

---

248.94
30
název týmu (Gymnázium Teplice) x4

85.16

169.100

87.01

1139.000

75.88

335.000

---

248.05
31
Mazlíkovci, SPŠ a VOŠ Chomutov (SPŠ a VOŠ Chomutov) x4

95.68

150.500

---

93.32

272.400

---

189.00
32
šnaoběd? (Gymnázium Teplice) x4

---

---

92.24

275.600

92.18

413.000

184.42
33
ovulace (Gymnázium Teplice) x4

---

---

87.93

289.100

96.09

396.200

184.02
34
mega dobří (Gymnázium Teplice) x4

80.81

178.200

80.21

1050.000

---

---

161.02
35
Strojaři (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

---

---

94.75

401.800

94.75
36
Těšpolouch 1 (Střední lesnická škola a Střední odborná škola Šluknov) x4

94.55

152.300

---

---

---

94.55
37
Dubínci 1 (Střední lesnická škola a Střední odborná škola Šluknov) x4

92.72

155.300

---

---

---

92.72
38
Nosorožci (Gymnázium Rumburk) x4

89.44

161.000

---

---

---

89.44
39
Tuzee (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

---

---

86.23

441.500

86.23
40
Vizionáři (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

---

---

85.86

443.400

85.86
41
Tygři 1 (Střední lesnická škola a Střední odborná škola Šluknov) x4

85.61

168.200

---

---

---

85.61
42
žaludi EF (Gymnázium Teplice) x4

---

---

83.48

304.500

---

83.48
43
Sandic (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

---

---

83.01

458.600

83.01
44
Dubínci 2 (Střední lesnická škola a Střední odborná škola Šluknov) x4

81.86

175.900

---

---

---

81.86
45
despasito 9 (Gymnázium Teplice) x4

81.86

175.900

---

---

---

81.86
46
Tygři 2 (Střední lesnická škola a Střední odborná škola Šluknov) x4

79.34

181.500

---

---

---

79.34
47
T-REX (VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ, Most) x4

---

---

---

78.57

484.520

78.57
48
taťkové (Gymnázium Teplice) x4

77.92

184.800

---

---

---

77.92
49
DEFAULT Most (VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ, Most) x4

---

---

---

75.94

501.300

75.94
© 2017 Česko vesluje