Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. kolo - Chlapci/Muži800 m (4 x 200 m)
2. kolo - Chlapci/Muži4 min. (4 x 60s)
3. kolo - Chlapci/Muži1 400 m (4 x 350 m)
4. kolo - Chlapci/Muži2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
4 veteráni (Gymnázium Česká Lípa) x4

91.00

220.000

95.31

895.000

100.00

321.000

98.30

524.200

384.61
2
Pyramida (ZŠ Valašské Klobouky) x4

100.00

200.200

100.00

939.000

84.12

381.600

92.96

554.300

377.08
3
Bylo nás 5 (Gymnázium Česká Lípa) x4

87.42

229.000

96.17

903.000

90.93

353.000

92.31

558.200

366.83
4
Káčátka (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

89.78

223.000

88.60

832.000

74.62

430.200

87.28

590.400

340.28
5
101 dalmatýnů (Gymnázium Česká Lípa) x4

93.12

215.000

87.43

821.000

97.87

328.000

---

278.42
6
Frajeři (ZŠ a MŠ Krupka, Teplická 400) x4

94.79

211.200

99.47

934.000

---

---

194.26
7
Chalupovci (ZŠ Školní Štětí) x4

93.12

215.000

89.03

836.000

---

---

182.15
8
Hůrkovci (ZŠ Školní Štětí) x4

87.81

228.000

90.42

849.000

---

---

178.23
9
Vlčkovci (ZŠ Školní Štětí) x4

87.81

228.000

84.88

797.000

---

---

172.69
10
Honkové (ZŠ Školní Štětí) x4

83.39

240.070

88.71

833.000

---

---

172.10
11
Svobodovci (ZŠ Školní Štětí) x4

76.41

262.000

87.33

820.000

---

---

163.74
12
No Nick Name (ZŠ Úštěk) x4

---

---

---

100.00

515.300

100.00
13
VKL (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

98.62

203.000

---

---

---

98.62
14
Vzteklí vlci (ZŠ Úštěk) x4

---

---

---

87.74

587.300

87.74
15
Labužníci (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

---

86.69

814.000

---

---

86.69
16
Hvězdičky (ZŠ Valašské Klobouky) x4

86.37

231.800

---

---

---

86.37
17
Horčice (ZŠ Nebušice, Praha) x4

---

85.73

805.000

---

---

85.73
18
Psi (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

85.12

235.200

---

---

---

85.12
19
Řehtáčci (ZŠ Školní Štětí) x4

83.39

240.080

---

---

---

83.39
20
lama (Gymnázium Teplice) x4

83.28

240.400

---

---

---

83.28
21
Chlupatý ostří (ZŠ Nebušice, Praha) x4

---

82.75

777.000

---

---

82.75
22
sportovci z gymplu (Gymnázium Teplice) x4

82.25

243.400

---

---

---

82.25
23
Medvědi (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

80.60

248.400

---

---

---

80.60
24
Pivní čtyřka (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

---

79.87

750.000

---

---

79.87
25
Bouráci (ZŠ Petlérská, Klášterec nad Ohří) x4

---

79.55

747.000

---

---

79.55
26
Koně (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

76.88

260.400

---

---

---

76.88
27
Cihlička Gang (ZŠ Nebušice, Praha) x4

---

73.59

691.000

---

---

73.59
28
Pešci (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

---

73.27

688.000

---

---

73.27
29
závoďáci (Gymnázium Teplice) x4

73.04

274.100

---

---

---

73.04
30
cibule (Gymnázium Teplice) x4

70.59

283.600

---

---

---

70.59
© 2017 Česko vesluje