Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. kolo - Chlapci/Muži800 m (4 x 200 m)
2. kolo - Chlapci/Muži4 min. (4 x 60s)
3. kolo - Chlapci/Muži1 400 m (4 x 350 m)
4. kolo - Chlapci/Muži2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Hřebíci (Gymnázium Česká Lípa) x4

97.94

194.000

94.38

957.000

100.00

304.000

97.41

474.600

389.73
2
masožravci (Gymnázium Teplice) x4

93.50

203.200

100.00

1014.000

94.35

322.200

95.28

485.200

383.13
3
Prasečí gang (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

100.00

190.000

99.80

1012.000

86.49

351.500

93.60

493.900

379.89
4
Mořeplavci (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

97.34

195.200

93.69

950.000

80.21

379.000

100.00

462.300

371.24
5
plápoláci (Gymnázium Teplice) x4

91.26

208.200

88.07

893.000

80.89

375.800

88.78

520.700

349.00
6
Abdul a ucho parta (Gymnázium Teplice) x4

89.62

212.000

88.56

898.000

80.00

380.000

84.24

548.800

342.42
7
Butters (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

81.72

232.500

88.76

900.000

81.76

371.800

83.96

550.600

336.20
8
Sportáci (ZŠ a MŠ Krupka, Teplická 400) x4

91.13

208.500

90.04

913.000

81.94

371.000

---

263.11
9
Švestky1 (ZŠ Školní Štětí) x4

93.69

202.800

93.49

948.000

---

---

187.18
10
Holínci (ZŠ Hoštka) x4

90.65

209.600

89.45

907.000

---

---

180.10
11
blažejovci (Gymnázium Teplice) x4

87.36

217.500

85.60

868.000

---

---

172.96
12
Omluvenky (ZŠ Hoštka) x4

83.37

227.900

88.76

900.000

---

---

172.13
13
G-Gang (ZŠ Školní Štětí) x4

84.63

224.500

87.48

887.000

---

---

172.11
14
Klobajzník (ZŠ Školní Štětí) x4

75.91

250.300

86.09

873.000

---

---

162.00
15
Kostíci (ZŠ Školní Štětí) x4

76.92

247.000

82.25

834.000

---

---

159.17
16
Košťata (ZŠ Školní Štětí) x4

80.27

236.700

77.12

782.000

---

---

157.39
17
Osomoni (ZŠ Školní Štětí) x4

75.64

251.200

80.08

812.000

---

---

155.72
18
Baklažáni (ZŠ Hoštka) x4

74.92

253.600

66.86

678.000

---

---

141.78
19
Valaši (ZŠ Valašské Klobouky) x4

97.44

195.000

---

---

---

97.44
20
Salámové (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

---

92.50

938.000

---

---

92.50
21
Nibbas (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

---

91.72

930.000

---

---

91.72
22
Gucci Gang (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

89.37

212.600

---

---

---

89.37
23
Vysočina (ZŠ Valašské Klobouky) x4

88.74

214.100

---

---

---

88.74
24
Original (ZŠ Nebušice, Praha) x4

---

87.77

890.000

---

---

87.77
25
Sachariďáci (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

86.36

220.000

---

---

---

86.36
26
Borci (ZŠ Úštěk) x4

---

---

---

84.64

546.200

84.64
27
Škubánci (ZŠ Hoštka) x4

82.82

229.400

---

---

---

82.82
28
OkurkySkolní (ZŠ Školní Štětí) x4

---

82.45

836.000

---

---

82.45
29
VCÚ (ZŠ Úštěk) x4

---

---

---

81.51

567.200

81.51
30
Smajlíci (ZŠ Hoštka) x4

80.78

235.200

---

---

---

80.78
31
Buřtíci (ZŠ Nebušice, Praha) x4

---

80.28

814.000

---

---

80.28
32
Candáti (ZŠ a MŠ Krupka, Teplická 400) x4

80.00

237.500

---

---

---

80.00
33
Žaludi (ZŠ Nebušice, Praha) x4

---

79.19

803.000

---

---

79.19
34
Sedmáci (ZŠ Petlérská, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

77.47

392.400

---

77.47
35
M & M (ZŠ Úštěk) x4

---

---

---

77.40

597.300

77.40
36
Marťasové (ZŠ Petlérská, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

75.68

401.700

---

75.68
37
Scooby Gang (ZŠ Hoštka) x4

74.71

254.300

---

---

---

74.71
38
Pepíci (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

74.57

254.800

---

---

---

74.57
© 2017 Česko vesluje