Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. kolo - Chlapci/Muži800 m (4 x 200 m)
2. kolo - Chlapci/Muži4 min. (4 x 60s)
3. kolo - Chlapci/Muži1 400 m (4 x 350 m)
4. kolo - Chlapci/Muži2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Olšarovci (ZŠ Valašské Klobouky) x4

100.00

158.300

99.57

1160.000

100.00

286.400

100.00

396.600

399.57
2
team1 (Gymnázium Česká Lípa) x4

87.46

181.000

79.23

923.000

90.63

316.000

85.79

462.300

343.11
3
Challenger series (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

79.31

199.600

79.31

924.000

80.20

357.100

82.56

480.400

321.38
4
Želízka (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

72.65

217.900

78.71

917.000

94.37

303.500

74.26

534.100

319.99
5
bílá bramboračka (Gymnázium Teplice) x4

79.47

199.200

82.49

961.000

80.54

355.600

76.99

515.100

319.49
6
Beranidla (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

77.18

205.100

81.12

945.000

82.16

348.600

78.71

503.900

319.17
7
BFLM (Gymnázium Teplice) x4

75.31

210.200

72.96

850.000

77.85

367.900

73.05

542.900

299.17
8
Bombarďáci (Základní škola Valtice, okres Břeclav, příspěvková organizace) x4

94.90

166.800

100.00

1165.000

94.58

302.800

---

289.48
9
borci na konci (Gymnázium Teplice) x4

65.55

241.500

69.36

808.000

65.21

439.200

71.50

554.700

271.62
10
Undying Heroes (Základní škola Valtice, okres Břeclav, příspěvková organizace) x4

73.63

215.000

78.88

919.000

86.40

331.500

---

238.91
11
Bukanýři 2 (ZŠ Petlérská, Klášterec nad Ohří) x4

---

85.49

996.000

87.48

327.400

---

172.97
12
Bejčci (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

---

88.50

1031.000

---

---

88.50
13
Kinaři (ZŠ Školní Štětí) x4

88.29

179.300

---

---

---

88.29
14
ZaJirku (ZŠ Valašské Klobouky) x4

87.41

181.100

---

---

---

87.41
15
Profíci (ZŠ Hoštka) x4

---

86.44

1007.000

---

---

86.44
16
Vidry (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

86.27

183.500

---

---

---

86.27
17
Bezdomovci (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

---

83.00

967.000

---

---

83.00
18
Germánium (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

---

81.89

954.000

---

---

81.89
19
2 Pac (ZŠ Petlérská, Klášterec nad Ohří) x4

---

81.89

954.000

---

---

81.89
20
Borci (ZŠ Nebušice, Praha) x4

---

81.37

948.000

---

---

81.37
21
Bezejmení JAK (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

80.89

195.700

---

---

---

80.89
22
Dílny (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

80.85

195.800

---

---

---

80.85
23
Baníci (ZŠ Úštěk) x4

---

---

---

79.19

500.800

79.19
24
Škrabálci (ZŠ Školní Štětí) x4

79.11

200.100

---

---

---

79.11
25
Sparťani (ZŠ Úštěk) x4

---

---

---

76.94

515.500

76.94
26
Mastný hlavy (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

---

72.02

839.000

---

---

72.02
27
JaDu (ZŠ Školní Štětí) x4

71.18

222.400

---

---

---

71.18
28
Nerdíci (ZŠ Nebušice, Praha) x4

---

68.58

799.000

---

---

68.58
29
Okenáři (ZŠ Petlérská, Klášterec nad Ohří) x4

---

65.67

765.000

---

---

65.67
© 2017 Česko vesluje