Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. kolo - Chlapci/Muži800 m (4 x 200 m)
2. kolo - Chlapci/Muži4 min. (4 x 60s)
3. kolo - Chlapci/Muži1 400 m (4 x 350 m)
4. kolo - Chlapci/Muži2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Super koblihy (Gymnázium Česká Lípa) x4

91.95

185.000

79.58

955.000

100.00

4.850

95.60

468.600

367.13
2
Chendyrososus (Gymnázium Česká Lípa) x4

92.45

184.000

85.67

1028.000

1.60

304.000

100.00

448.000

279.72
3
Bobby (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

90.91

187.100

88.83

1066.000

1.47

330.400

92.11

486.400

273.32
4
Džast1Z1 (Základní škola Valtice, okres Břeclav, příspěvková organizace) x4

100.00

170.100

100.00

1200.000

---

---

200.00
5
Kaskadéři (ZŠ Školní Štětí) x4

94.55

179.900

89.58

1075.000

---

---

184.13
6
Buldoci (ZŠ Školní Štětí) x4

94.08

180.800

88.67

1064.000

---

---

182.75
7
Vojíni (ZŠ Školní Štětí) x4

94.49

180.020

87.33

1048.000

---

---

181.82
8
Bagříci (ZŠ a MŠ Krupka, Teplická 400) x4

88.18

192.900

89.42

1073.000

---

---

177.60
9
Ákáčka (ZŠ a MŠ Krupka, Teplická 400) x4

96.65

176.000

---

---

---

96.65
10
Stádo ze Stardust (ZŠ Úštěk) x4

---

---

---

95.10

471.100

95.10
11
Křupínci (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

94.29

180.400

---

---

---

94.29
12
Mistři (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

---

94.17

1130.000

---

---

94.17
13
Chilli protlak (ZŠ Petlérská, Klášterec nad Ohří) x4

---

90.08

1081.000

1.39

348.900

---

91.47
14
Supermário (ZŠ Úštěk) x4

---

---

---

90.78

493.500

90.78
15
Pádlo (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

87.73

193.900

---

---

---

87.73
16
ToJeJedno (ZŠ Valašské Klobouky) x4

85.91

198.000

---

---

---

85.91
17
Piškoti (ZŠ Hoštka) x4

---

85.67

1028.000

---

---

85.67
18
Otazníci (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

83.71

203.200

---

---

---

83.71
19
Noobove (ZŠ Hoštka) x4

---

83.58

1003.000

---

---

83.58
20
Banáni (ZŠ Petlérská, Klášterec nad Ohří) x4

---

80.67

968.000

1.37

353.900

---

82.04
21
Šmoulové (ZŠ a MŠ Krupka, Teplická 400) x4

77.78

218.700

---

---

---

77.78
22
Dům Bum (ZŠ Nebušice, Praha) x4

---

76.25

915.000

---

---

76.25
23
Kámen (ZŠ Nebušice, Praha) x4

---

75.92

911.000

---

---

75.92
24
Die Katastrophe (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

---

74.58

895.000

---

---

74.58
25
Lazy Crazy (ZŠ Nebušice, Praha) x4

---

72.25

867.000

---

---

72.25
26
Mědění (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

---

58.83

706.000

---

---

58.83
27
Lemry (ZŠ Petlérská, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

1.51

321.800

---

1.51
28
9.AB (ZŠ Ostrovní, Štětí) x4

---

---

---

---

---
© 2017 Česko vesluje