Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. kolo - Dívky/ženy800 m (4 x 200 m)
2. kolo - Dívky/ženy4 min. (4 x 60s)
3. kolo - Dívky/ženy1 400 m (4 x 350 m)
4. kolo - Dívky/ženy2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Kecky (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

70.23

193.500

93.49

1019.000

96.17

345.000

98.89

461.100

358.78
2
ZAMC (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

73.14

185.800

89.54

976.000

95.48

347.500

94.78

481.100

352.94
3
my s mi (Gymnázium Teplice) x4

71.08

191.200

89.82

979.000

95.67

346.800

91.44

498.700

348.01
4
Turbíny (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

71.38

190.400

90.28

984.000

91.40

363.000

90.15

505.800

343.21
5
držáci (Gymnázium Teplice) x4

70.38

193.100

90.09

982.000

93.57

354.600

89.06

512.000

343.10
6
eliška F (Gymnázium Teplice) x4

69.02

196.900

90.28

984.000

93.39

355.300

89.17

511.400

341.86
7
Frajerky (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

72.67

187.000

88.72

967.000

84.17

394.200

94.80

481.000

340.36
8
vodoměrky C (Gymnázium Teplice) x4

68.84

197.400

92.66

1010.000

90.58

366.300

87.76

519.600

339.84
9
Hvězdičky (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

71.49

190.100

88.53

965.000

89.63

370.200

83.84

543.900

333.49
10
Sluníčka (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

66.95

203.000

85.41

931.000

82.09

404.200

87.83

519.200

322.28
11
Kadaň dívky (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

64.71

210.000

86.88

947.000

88.20

376.200

80.69

565.100

320.48
12
Flákoty (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

71.87

189.100

95.14

1037.000

59.77

555.100

90.58

503.400

317.36
13
ABBA (Gymnázium Teplice) x4

63.45

214.200

83.76

913.000

85.63

387.500

84.07

542.400

316.91
14
Jeptišky (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

64.47

210.800

83.76

913.000

88.91

373.200

79.43

574.100

316.57
15
B.B.M.M. (Gymnázium Teplice) x4

63.24

214.900

81.56

889.000

86.25

384.700

84.18

541.700

315.23
16
Včeličky (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

65.56

207.300

83.49

910.000

82.43

402.500

83.18

548.200

314.66
17
hvězdičky (Gymnázium Teplice) x4

59.76

227.400

82.66

901.000

86.70

382.700

83.39

546.800

312.51
18
nakládačky (Gymnázium Teplice) x4

59.01

230.300

82.66

901.000

86.18

385.000

81.10

562.300

308.95
19
Punčochy (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

63.36

214.500

86.88

947.000

49.06

676.300

79.62

572.700

278.92
20
SOŠ 2 (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

100.00

135.900

81.10

884.000

42.54

780.000

45.51

1002.000

269.15
21
okurky (SPŠS A OA KADAŇ) x4

71.53

190.000

87.89

958.000

89.19

372.000

7.82

5830.000

256.43
22
C1 (VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf) x4

72.29

188.000

90.55

987.000

91.56

362.400

---

254.40
23
Čočinky (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

70.78

192.000

86.88

947.000

93.05

356.600

---

250.71
24
mafie (Gymnázium Teplice) x4

71.60

189.800

90.46

986.000

---

87.81

519.300

249.87
25
gympl číči (Gymnázium Teplice) x4

69.05

196.800

88.72

967.000

---

89.52

509.400

247.29
26
Tygřice (VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf) x4

70.63

192.400

81.74

891.000

90.07

368.400

---

242.44
27
KYS (Gymnázium Teplice) x4

64.99

209.100

82.57

900.000

88.86

373.400

---

236.42
28
Železa (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

64.32

211.300

86.24

940.000

83.20

398.800

---

233.76
29
rododendroni (Gymnázium Teplice) x4

64.07

212.100

82.29

897.000

87.06

381.100

---

233.42
30
lodičkáři (Gymnázium Teplice) x4

60.62

224.200

86.88

947.000

85.52

388.000

---

233.02
31
slimáci (Gymnázium Teplice) x4

60.24

225.600

81.10

884.000

---

84.35

540.600

225.69
32
chicas pají (Gymnázium Teplice) x4

56.34

241.200

80.46

877.000

87.73

378.200

---

224.53
33
amazonky C (Gymnázium Teplice) x4

---

100.00

1090.000

97.90

338.900

---

197.90
34
tady C (Gymnázium Teplice) x4

---

92.66

1010.000

96.03

345.500

---

188.69
35
lamy (Gymnázium Teplice) x4

---

89.36

974.000

91.20

363.800

---

180.56
36
2.Lb (VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ, Most) x4

---

---

---

100.00

456.000

100.00
37
2D (Gymnázium Rumburk) x4

---

---

100.00

331.800

---

100.00
38
OCASIONALLY (VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ, Most) x4

---

---

---

94.61

482.000

94.61
39
holky 6.D (Gymnázium Teplice) x4

---

88.35

963.000

---

---

88.35
40
Leopardi (Střední lesnická škola a Střední odborná škola Šluknov) x4

71.53

190.000

---

---

---

71.53
41
Pachovačky (Střední lesnická škola a Střední odborná škola Šluknov) x4

70.97

191.500

---

---

---

70.97
42
Plevandy (Střední lesnická škola a Střední odborná škola Šluknov) x4

70.78

192.000

---

---

---

70.78
43
Céčka (Gymnázium Jateční) x4

69.34

196.000

---

---

---

69.34
44
Židle (Gymnázium Rumburk) x4

68.29

199.000

---

---

---

68.29
© 2017 Česko vesluje