Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. kolo - Dívky/ženy800 m (4 x 200 m)
2. kolo - Dívky/ženy4 min. (4 x 60s)
3. kolo - Dívky/ženy1 400 m (4 x 350 m)
4. kolo - Dívky/ženy2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Kočičky p.u. (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

86.17

195.200

93.86

963.000

96.31

341.400

100.00

486.000

376.34
2
Posádka (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

86.48

194.500

96.10

986.000

90.53

363.200

96.37

504.300

369.48
3
petelemi (Gymnázium Teplice) x4

84.02

200.200

92.59

950.000

93.36

352.200

96.62

503.000

366.59
4
ty nejlepší D (Gymnázium Teplice) x4

83.52

201.400

89.96

923.000

94.70

347.200

96.93

501.400

365.11
5
ŠTARK (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

86.88

193.600

97.27

998.000

88.13

373.100

89.73

541.600

362.01
6
Barriors (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

82.57

203.700

93.86

963.000

90.06

365.100

94.81

512.600

361.30
7
dream team D (Gymnázium Teplice) x4

82.57

203.700

96.00

985.000

91.08

361.000

90.86

534.900

360.51
8
hina (Gymnázium Teplice) x4

83.31

201.900

92.11

945.000

88.77

370.400

94.92

512.000

359.11
9
Veslařky (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

87.97

191.200

91.33

937.000

79.46

413.800

96.41

504.100

355.17
10
Dandelion (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

80.79

208.200

95.52

980.000

84.18

390.600

92.15

527.400

352.64
11
cibule (SPŠS A OA KADAŇ) x4

78.23

215.000

97.86

1004.000

85.85

383.000

90.00

540.000

351.94
12
princezny A (Gymnázium Teplice) x4

80.40

209.200

87.04

893.000

87.63

375.200

96.72

502.500

351.79
13
primární alkoholy (Gymnázium Teplice) x4

84.95

198.000

83.04

852.000

88.48

371.600

87.84

553.300

344.31
14
áčko D (Gymnázium Teplice) x4

84.27

199.600

79.82

819.000

86.80

378.800

89.93

540.400

340.82
15
OREO (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

78.34

214.700

89.96

923.000

83.98

391.500

88.41

549.700

340.69
16
lívance (Gymnázium Teplice) x4

78.41

214.500

83.24

854.000

81.05

405.700

96.18

505.300

338.88
17
WEAK (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

80.10

210.000

87.52

898.000

89.28

368.300

81.50

596.300

338.40
18
Dračice (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

74.03

227.200

88.50

908.000

84.39

389.600

86.63

561.000

333.55
19
Plameňáci (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

85.73

196.200

94.35

968.000

59.53

552.300

90.07

539.600

329.68
20
Gymjat D (Gymnázium Jateční) x4

91.12

184.600

100.00

1026.000

94.21

349.000

---

285.33
21
Šlupky 2 (VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf) x4

100.00

168.200

93.86

963.000

85.96

382.500

---

279.82
22
berušky 7 (Gymnázium Teplice) x4

86.43

194.600

92.88

953.000

100.00

328.800

---

279.31
23
bun bo nam bo (Gymnázium Teplice) x4

85.21

197.400

96.88

994.000

94.97

346.200

---

277.06
24
Šlupky 1 (VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf) x4

92.52

181.800

87.91

902.000

89.47

367.500

---

269.90
25
rakety (Gymnázium Teplice) x4

85.90

195.800

93.57

960.000

89.37

367.900

---

268.84
26
chalva (Gymnázium Teplice) x4

83.47

201.500

90.06

924.000

95.28

345.100

---

268.81
27
olrajdy (Gymnázium Teplice) x4

81.02

207.600

81.87

840.000

92.59

355.100

---

255.48
28
Berušky (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

74.13

226.900

87.91

902.000

89.11

369.000

---

251.15
29
but-2-en (Gymnázium Teplice) x4

73.51

228.800

83.04

852.000

93.33

352.300

---

249.88
30
buchty (Gymnázium Teplice) x4

---

96.78

993.000

98.35

334.300

---

195.13
31
GYMJAT VG (Gymnázium Jateční) x4

84.10

200.000

95.91

984.000

---

---

180.01
32
Bublinky (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

80.29

209.500

88.60

909.000

---

---

168.89
33
D2 (VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf) x4

75.77

222.000

76.22

782.000

---

---

151.99
34
Jídlo TEAM (VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ, Most) x4

---

---

---

97.59

498.000

97.59
35
VELKÝ SVALY (VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ, Most) x4

---

---

---

96.62

503.000

96.62
36
Holki 3AT (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

92.20

946.000

---

---

92.20
37
Sršňě (Gymnázium Rumburk) x4

87.06

193.200

---

---

---

87.06
38
Jedničky 3AZ (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

84.50

867.000

---

---

84.50
39
Velryby 3T (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

84.31

865.000

---

---

84.31
40
Socandy (Střední lesnická škola a Střední odborná škola Šluknov) x4

83.27

202.000

---

---

---

83.27
41
dveře (Gymnázium Teplice) x4

80.10

210.000

---

---

---

80.10
42
les (Gymnázium Teplice) x4

77.48

217.100

---

---

---

77.48
43
louka (Gymnázium Teplice) x4

76.28

220.500

---

---

---

76.28
44
perličky (Gymnázium Teplice) x4

75.63

222.400

---

---

---

75.63
© 2017 Česko vesluje