Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. kolo - Dívky/ženy800 m (4 x 200 m)
2. kolo - Dívky/ženy4 min. (4 x 60s)
3. kolo - Dívky/ženy1 400 m (4 x 350 m)
4. kolo - Dívky/ženy2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Můňáci (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

92.11

195.300

88.33

931.000

100.00

359.400

100.00

498.000

380.44
2
venom (Gymnázium Teplice) x4

91.37

196.900

91.46

964.000

97.48

368.700

99.32

501.400

379.63
3
chobotničky (Gymnázium Teplice) x4

85.95

209.300

85.10

897.000

98.30

365.600

91.68

543.200

361.03
4
krevetky (Gymnázium Teplice) x4

82.56

217.900

81.69

861.000

99.25

362.100

91.92

541.800

355.42
5
Želvičky (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

78.49

229.200

83.11

876.000

50.12

717.100

89.52

556.300

301.24
6
KATNIELINH (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

75.78

237.400

80.36

847.000

50.24

715.400

91.18

546.200

297.56
7
Borci (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

100.00

179.900

100.00

1054.000

---

---

200.00
8
Žampióni1 (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

93.41

192.600

91.56

965.000

---

---

184.97
9
Poloveslařky (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

88.32

203.700

90.23

951.000

---

---

178.55
10
Blondýny (ZŠ Petlérská, Klášterec nad Ohří) x4

---

76.00

801.000

94.73

379.400

---

170.73
11
Šmoulové (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

81.59

220.500

81.78

862.000

---

---

163.37
12
Baňky (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

79.64

225.900

80.27

846.000

---

---

159.91
13
3A (Gymnázium Rumburk) x4

---

---

98.84

363.600

---

98.84
14
Turbíny (Gymnázium Jateční) x4

95.19

189.000

---

---

---

95.19
15
Čumáčci (Gymnázium Jateční) x4

93.70

192.000

---

---

---

93.70
16
Holky z naší školky (Základní škola Valtice, okres Břeclav, příspěvková organizace) x4

91.60

196.400

---

---

---

91.60
17
Šlápoty (ZŠ Školní Štětí) x4

91.00

197.700

---

---

---

91.00
18
Black Girls (ZŠ Úštěk) x4

---

---

---

90.84

548.200

90.84
19
KATS (ZŠ Úštěk) x4

---

---

---

90.78

548.600

90.78
20
Čůzi (ZŠ Školní Štětí) x4

84.46

213.000

---

---

---

84.46
21
Brunety (ZŠ Petlérská, Klášterec nad Ohří) x4

---

82.54

870.000

---

---

82.54
22
Futuračky (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

---

82.54

870.000

---

---

82.54
23
Bára (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

---

81.31

857.000

---

---

81.31
24
Strom (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

---

79.89

842.000

---

---

79.89
25
Nijak (ZŠ Nebušice, Praha) x4

---

78.94

832.000

---

---

78.94
26
Čmoudi (ZŠ Nebušice, Praha) x4

---

77.99

822.000

---

---

77.99
27
Kratochvílky (ZŠ Školní Štětí) x4

67.91

264.900

---

---

---

67.91
28
Sportovci (ZŠ Nebušice, Praha) x4

---

66.79

704.000

---

---

66.79
© 2017 Česko vesluje