Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. kolo - Chlapci/Muži800 m (4 x 200 m)
2. kolo - Chlapci/Muži4 min. (4 x 60s)
3. kolo - Chlapci/Muži1 400 m (4 x 350 m)
4. kolo - Chlapci/Muži2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Ergoelit1 (SPŠel.it Dobruška) x4

99.25

160.800

100.00

1250.000

---

---

199.25
2
Legendy Bíliny (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

100.00

159.600

89.84

1123.000

---

---

189.84
3
Turbo (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

98.28

162.400

91.44

1143.000

---

---

189.72
4
Biče (1A), SPŠ a VOŠ Chomutov x4

97.50

163.700

91.76

1147.000

---

---

189.26
5
Chábři 2 (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

99.44

160.500

88.40

1105.000

---

---

187.84
6
Turbo kluci (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

97.67

163.400

89.44

1118.000

---

---

187.11
7
Jandíci(1D), SPŠ a VOŠ Chomutov x4

92.63

172.300

90.96

1137.000

---

---

183.59
8
Polibci (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

92.31

172.900

89.68

1121.000

---

---

181.99
9
Crafťáci (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

90.56

176.240

90.48

1131.000

---

---

181.04
10
Mořský saláti (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

93.55

170.600

87.12

1089.000

---

---

180.67
11
Chábři (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

94.46

168.960

84.80

1060.000

---

---

179.26
12
Makej (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

97.91

163.000

80.24

1003.000

---

---

178.15
13
D.F.V.J. (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

91.10

175.200

87.04

1088.000

---

---

178.14
14
Chňapáci (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

90.73

175.900

87.28

1091.000

---

---

178.01
15
VSSB (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

94.49

168.900

80.24

1003.000

---

---

174.73
16
AIR (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

90.07

177.200

84.32

1054.000

---

---

174.39
17
Atlantic (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

88.42

180.500

83.60

1045.000

---

---

172.02
18
Dynamo (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

87.74

181.900

84.16

1052.000

---

---

171.90
19
Kartel (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

87.12

183.200

84.40

1055.000

---

---

171.52
20
Plebs (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

83.60

190.900

85.68

1071.000

---

---

169.28
21
1AKLUCI (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

87.31

182.800

80.40

1005.000

---

---

167.71
22
Něco (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

87.45

182.500

78.24

978.000

---

---

165.69
23
Přibylovci (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

81.55

195.700

82.96

1037.000

---

---

164.51
24
DEG (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

87.64

182.100

74.16

927.000

---

---

161.80
25
Lev (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

81.72

195.300

78.96

987.000

---

---

160.68
26
Kameny (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

83.13

192.000

71.28

891.000

---

---

154.41
27
Času dost (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

81.39

196.100

69.12

864.000

---

---

150.51
28
Buráci (1E), SPŠ a VOŠ Chomutov x4

97.91

163.000

---

---

---

97.91
29
Kristiáni (1E), SPŠ a VOŠ Chomutov x4

96.44

165.500

---

---

---

96.44
30
Hyleny(1B), SPŠ a VOŠ Chomutov x4

---

95.20

1190.000

---

---

95.20
31
All-Star Team (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

94.89

168.200

---

---

---

94.89
32
Kamoši (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

94.21

169.400

---

---

---

94.21
33
Vítkovci (Gymnázium Teplice) x4

93.77

170.200

---

---

---

93.77
34
prvák chlapci (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

92.48

1156.000

---

---

92.48
35
Čimperové (1C), SPŠ a VOŠ Chomutov x4

92.31

172.900

---

---

---

92.31
36
Gym Rumburk 5.A (Gymnázium Rumburk) x4

---

91.52

1144.000

---

---

91.52
37
Paštiky (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

88.67

180.000

---

---

---

88.67
38
Jéčko (Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škol) x4

86.27

185.000

---

---

---

86.27
39
Košťata (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

84.00

190.000

---

---

---

84.00
40
Gym Rumburk 5.A II (Gymnázium Rumburk) x4

---

83.76

1047.000

---

---

83.76
41
Gádžové (Gymnázium Teplice) x4

83.52

191.100

---

---

---

83.52
42
Mořeplavci (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

82.95

192.400

---

---

---

82.95
43
Katolíci (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

81.02

197.000

---

---

---

81.02
44
Adámek (Gymnázium Chomutov) x4

---

80.56

1007.000

---

---

80.56
45
Kuře (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

80.48

198.300

---

---

---

80.48
46
Špagetky (VOŠ obalové techniky, Štětí) x4

---

79.36

992.000

---

---

79.36
47
Feťáci (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

78.62

203.000

---

---

---

78.62
48
Pozéři (VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf) x4

78.62

203.000

---

---

---

78.62
49
Klobásníci (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

77.63

205.600

---

---

---

77.63
50
LMFAO (VOŠ obalové techniky, Štětí) x4

---

77.12

964.000

---

---

77.12
51
Baroš (Gymnázium Chomutov) x4

---

76.80

960.000

---

---

76.80
52
Kouba team (Gymnázium Teplice) x4

76.69

208.100

---

---

---

76.69
53
Matesson (Gymnázium Chomutov) x4

---

75.84

948.000

---

---

75.84
54
Vývon Zulu (VOŠ obalové techniky, Štětí) x4

---

73.92

924.000

---

---

73.92
55
Prokop dveře (Gymnázium Teplice) x4

73.28

217.800

---

---

---

73.28
56
Černí draci (VOŠ obalové techniky, Štětí) x4

---

72.48

906.000

---

---

72.48
57
Pepegadže (VOŠ obalové techniky, Štětí) x4

---

69.60

870.000

---

---

69.60
58
Babičky (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

68.21

234.000

---

---

---

68.21
59
AFK (VOŠ obalové techniky, Štětí) x4

---

67.84

848.000

---

---

67.84
60
My cvičit nebudem (VOŠ obalové techniky, Štětí) x4

---

65.04

813.000

---

---

65.04
61
Druhák A chlapci (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

---

---

---

---
© 2017 Česko vesluje