Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. kolo - Chlapci/Muži1600 m (8 x 200 m)
1. kolo - Chlapci/Muži200 m
1. kolo - Chlapci/Muži800 m (4 x 200 m)
2. kolo - Chlapci/Muži8 min. (8 x 60s)
2. kolo - Chlapci/Muži60s
2. kolo - Chlapci/Muži4 min. (4 x 60s)
3. kolo - Chlapci/Muži1 400 m (4 x 350 m)
3. kolo - Chlapci/Muži2 800 m (8 x 350 m)
3. kolo - Chlapci/Muži350 m
4. kolo - Chlapci/Muži2 000 m (4x2x250 m)
4. kolo - Chlapci/Muži4 000 m (8x2x250 m)
4. kolo - Chlapci/Muži500 m
Bodů
celkem
1
S2A (SPŠ Resslova) x4

---

---

100.00

136.300

---

---

100.00

1332.000

---

---

---

---

---

---

200.00
2
S2A (SPŠ Resslova)

---

100.00

31.800

---

---

100.00

367.000

---

---

---

---

---

---

---

200.00
3
Huňáčci (2C), SPŠ a VOŠ Chomutov x8

93.60

307.800

---

---

94.95

2179.000

---

---

---

---

---

---

---

---

188.55
4
Steklouni (2E), SPŠ a VOŠ Chomutov x8

89.44

322.100

---

---

97.86

2246.000

---

---

---

---

---

---

---

---

187.30
5
Huňáčci (2C), SPŠ a VOŠ Chomutov x4

---

---

92.16

147.900

---

---

93.69

1248.000

---

---

---

---

---

---

185.85
6
Ergoelit2 (SPŠel.it Dobruška) x4

---

---

89.97

151.500

---

---

95.50

1272.000

---

---

---

---

---

---

185.47
7
Kostelky (2A), SPŠ a VOŠ Chomutov x8

89.00

323.700

---

---

95.16

2184.000

---

---

---

---

---

---

---

---

184.16
8
Osma druháci (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x8

77.86

370.000

---

---

100.00

2295.000

---

---

---

---

---

---

---

---

177.86
9
Šmrdláci (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

---

87.60

155.600

---

---

90.17

1201.000

---

---

---

---

---

---

177.77
10
Steklouni (2E), SPŠ a VOŠ Chomutov x4

---

---

86.32

157.900

---

---

90.62

1207.000

---

---

---

---

---

---

176.94
11
Kostelky (2A), SPŠ a VOŠ Chomutov x4

---

---

80.27

169.800

---

---

95.50

1272.000

---

---

---

---

---

---

175.77
12
Gym Rumburk 6.A (Gymnázium Rumburk) x4

---

---

90.87

150.000

---

---

84.61

1127.000

---

---

---

---

---

---

175.48
13
druháci (SPŠS A OA KADAŇ) x8

76.42

377.000

---

---

95.60

2194.000

---

---

---

---

---

---

---

---

172.02
14
Jambulaida (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

---

83.93

162.400

---

---

87.46

1165.000

---

---

---

---

---

---

171.39
15
Vovčíci (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

---

85.24

159.900

---

---

85.66

1141.000

---

---

---

---

---

---

170.90
16
Cívka (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

---

83.21

163.800

---

---

85.21

1135.000

---

---

---

---

---

---

168.42
17
Pádlo 2 (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

---

82.66

164.900

---

---

85.66

1141.000

---

---

---

---

---

---

168.32
18
ZOOmeři (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

---

82.81

164.600

---

---

81.01

1079.000

---

---

---

---

---

---

163.82
19
KJSK (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

---

---

74.48

183.000

---

---

89.19

1188.000

---

---

---

---

---

---

163.67
20
Kozičky 2 (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

---

79.20

172.100

---

---

82.66

1101.000

---

---

---

---

---

---

161.86
21
Blesk 2 (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

---

77.31

176.300

---

---

83.86

1117.000

---

---

---

---

---

---

161.17
22
JOE (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

---

76.66

177.800

---

---

82.28

1096.000

---

---

---

---

---

---

158.94
23
Dělej (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

---

70.62

193.000

---

---

88.14

1174.000

---

---

---

---

---

---

158.76
24
Agrofert - 1A (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

---

69.90

195.000

---

---

87.54

1166.000

---

---

---

---

---

---

157.44
25
Playboy kulometi (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

---

---

72.89

187.000

---

---

83.11

1107.000

---

---

---

---

---

---

156.00
26
Křesťani (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

---

64.29

212.000

---

---

90.02

1199.000

---

---

---

---

---

---

154.31
27
Huawei (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

---

73.20

186.200

---

---

76.20

1015.000

---

---

---

---

---

---

149.40
28
S2A (SPŠ Resslova) x8

100.00

288.100

---

---

---

---

---

---

---

---

---

---

---

100.00
29
Sýkorky (2D), SPŠ a VOŠ Chomutov x8

90.46

318.500

---

---

---

---

---

---

---

---

---

---

---

90.46
30
Zábrany (2B), SPŠ a VOŠ Chomutov x8

89.08

323.400

---

---

---

---

---

---

---

---

---

---

---

89.08
31
Gym Rumburk 2.C (Gymnázium Rumburk) x4

---

---

---

---

---

88.51

1179.000

---

---

---

---

---

---

88.51
32
Apes together strong (Gymnázium Jateční) x4

---

---

87.37

156.000

---

---

---

---

---

---

---

---

---

87.37
33
Druhák chlapci (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

---

---

---

---

86.79

1156.000

---

---

---

---

---

---

86.79
34
Váchovci (Gymnázium Teplice) x4

---

---

85.99

158.500

---

---

---

---

---

---

---

---

---

85.99
35
Zábrany (2B), SPŠ a VOŠ Chomutov x4

---

---

84.34

161.600

---

---

---

---

---

---

---

---

---

84.34
36
Rakeťáci - 1A (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

---

---

---

---

82.51

1099.000

---

---

---

---

---

---

82.51
37
Něco (Gymnázium Teplice) x4

---

---

82.01

166.200

---

---

---

---

---

---

---

---

---

82.01
38
Gym Rumburk 2.D (Gymnázium Rumburk) x4

---

---

---

---

---

80.18

1068.000

---

---

---

---

---

---

80.18
39
Gym Rumburk 6.A II. (Gymnázium Rumburk) x4

---

---

79.71

171.000

---

---

---

---

---

---

---

---

---

79.71
40
Sýkorky (2D), SPŠ a VOŠ CHomutov x4

---

---

79.06

172.400

---

---

---

---

---

---

---

---

---

79.06
41
Gym Rumburk 2.C II (Gymnázium Rumburk) x4

---

---

---

---

---

78.90

1051.000

---

---

---

---

---

---

78.90
42
Kájakáři (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

---

77.09

176.800

---

---

---

---

---

---

---

---

---

77.09
43
Snad příště (Gymnázium Teplice) x4

---

---

76.75

177.600

---

---

---

---

---

---

---

---

---

76.75
44
Nejsradlavější hovna (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

---

75.55

180.400

---

---

---

---

---

---

---

---

---

75.55
45
Klub řízků (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

---

74.85

182.100

---

---

---

---

---

---

---

---

---

74.85
46
Jedničky (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

---

---

74.48

183.000

---

---

---

---

---

---

---

---

---

74.48
47
Karel 2 (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

---

---

74.08

184.000

---

---

---

---

---

---

---

---

---

74.08
48
Mrkve 2 (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

---

---

73.68

185.000

---

---

---

---

---

---

---

---

---

73.68
49
Jitrnice (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

---

---

---

---

73.50

979.000

---

---

---

---

---

---

73.50
50
My jsme nejlepší (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

---

---

73.28

186.000

---

---

---

---

---

---

---

---

---

73.28
51
Kobra 4 (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

---

72.77

187.300

---

---

---

---

---

---

---

---

---

72.77
52
Hypochondři (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

---

---

---

---

69.14

921.000

---

---

---

---

---

---

69.14
53
Koksíci (VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf) x4

---

---

64.60

211.000

---

---

---

---

---

---

---

---

---

64.60
54
Černý banditi (VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf) x4

---

---

63.10

216.000

---

---

---

---

---

---

---

---

---

63.10
© 2017 Česko vesluje