Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. kolo - Chlapci/Muži800 m (4 x 200 m)
2. kolo - Chlapci/Muži4 min. (4 x 60s)
3. kolo - Chlapci/Muži1 400 m (4 x 350 m)
4. kolo - Chlapci/Muži2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
S2A (SPŠ Resslova) x4

100.00

136.300

---

---

---

100.00
2
Huňáčci (2C), SPŠ a VOŠ Chomutov x4

92.16

147.900

---

---

---

92.16
3
Gym Rumburk 6.A (Gymnázium Rumburk) x4

90.87

150.000

---

---

---

90.87
4
Ergoelit2 (SPŠel.it Dobruška) x4

89.97

151.500

---

---

---

89.97
5
Šmrdláci (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

87.60

155.600

---

---

---

87.60
6
Apes together strong (Gymnázium Jateční) x4

87.37

156.000

---

---

---

87.37
7
Steklouni (2E), SPŠ a VOŠ Chomutov x4

86.32

157.900

---

---

---

86.32
8
Váchovci (Gymnázium Teplice) x4

85.99

158.500

---

---

---

85.99
9
Vovčíci (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

85.24

159.900

---

---

---

85.24
10
Zábrany (2B), SPŠ a VOŠ Chomutov x4

84.34

161.600

---

---

---

84.34
11
Jambulaida (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

83.93

162.400

---

---

---

83.93
12
Cívka (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

83.21

163.800

---

---

---

83.21
13
ZOOmeři (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

82.81

164.600

---

---

---

82.81
14
Pádlo 2 (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

82.66

164.900

---

---

---

82.66
15
Něco (Gymnázium Teplice) x4

82.01

166.200

---

---

---

82.01
16
Kostelky (2A), SPŠ a VOŠ Chomutov x4

80.27

169.800

---

---

---

80.27
17
Gym Rumburk 6.A II. (Gymnázium Rumburk) x4

79.71

171.000

---

---

---

79.71
18
Kozičky 2 (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

79.20

172.100

---

---

---

79.20
19
Sýkorky (2D), SPŠ a VOŠ CHomutov x4

79.06

172.400

---

---

---

79.06
20
Blesk 2 (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

77.31

176.300

---

---

---

77.31
21
Kájakáři (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

77.09

176.800

---

---

---

77.09
22
Snad příště (Gymnázium Teplice) x4

76.75

177.600

---

---

---

76.75
23
JOE (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

76.66

177.800

---

---

---

76.66
24
Nejsradlavější hovna (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

75.55

180.400

---

---

---

75.55
25
Klub řízků (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

74.85

182.100

---

---

---

74.85
26
Jedničky (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

74.48

183.000

---

---

---

74.48
27
KJSK (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

74.48

183.000

---

---

---

74.48
28
Karel 2 (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

74.08

184.000

---

---

---

74.08
29
Mrkve 2 (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

73.68

185.000

---

---

---

73.68
30
My jsme nejlepší (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

73.28

186.000

---

---

---

73.28
31
Huawei (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

73.20

186.200

---

---

---

73.20
32
Playboy kulometi (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

72.89

187.000

---

---

---

72.89
33
Kobra 4 (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

72.77

187.300

---

---

---

72.77
34
Dělej (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

70.62

193.000

---

---

---

70.62
35
Agrofert - 1A (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

69.90

195.000

---

---

---

69.90
36
Koksíci (VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf) x4

64.60

211.000

---

---

---

64.60
37
Křesťani (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

64.29

212.000

---

---

---

64.29
38
Černý banditi (VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf) x4

63.10

216.000

---

---

---

63.10
© 2017 Česko vesluje