Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. kolo - Chlapci/Muži800 m (4 x 200 m)
2. kolo - Chlapci/Muži4 min. (4 x 60s)
3. kolo - Chlapci/Muži1 400 m (4 x 350 m)
4. kolo - Chlapci/Muži2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
S2A (SPŠ Resslova) x4

100.00

136.300

100.00

1332.000

---

---

200.00
2
Huňáčci (2C), SPŠ a VOŠ Chomutov x4

92.16

147.900

93.69

1248.000

---

---

185.85
3
Ergoelit2 (SPŠel.it Dobruška) x4

89.97

151.500

95.50

1272.000

---

---

185.47
4
Šmrdláci (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

87.60

155.600

90.17

1201.000

---

---

177.77
5
Steklouni (2E), SPŠ a VOŠ Chomutov x4

86.32

157.900

90.62

1207.000

---

---

176.94
6
Kostelky (2A), SPŠ a VOŠ Chomutov x4

80.27

169.800

95.50

1272.000

---

---

175.77
7
Gym Rumburk 6.A (Gymnázium Rumburk) x4

90.87

150.000

84.61

1127.000

---

---

175.48
8
Jambulaida (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

83.93

162.400

87.46

1165.000

---

---

171.39
9
Vovčíci (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

85.24

159.900

85.66

1141.000

---

---

170.90
10
Cívka (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

83.21

163.800

85.21

1135.000

---

---

168.42
11
Pádlo 2 (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

82.66

164.900

85.66

1141.000

---

---

168.32
12
ZOOmeři (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

82.81

164.600

81.01

1079.000

---

---

163.82
13
KJSK (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

74.48

183.000

89.19

1188.000

---

---

163.67
14
Kozičky 2 (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

79.20

172.100

82.66

1101.000

---

---

161.86
15
Blesk 2 (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

77.31

176.300

83.86

1117.000

---

---

161.17
16
JOE (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

76.66

177.800

82.28

1096.000

---

---

158.94
17
Dělej (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

70.62

193.000

88.14

1174.000

---

---

158.76
18
Agrofert - 1A (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

69.90

195.000

87.54

1166.000

---

---

157.44
19
Playboy kulometi (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

72.89

187.000

83.11

1107.000

---

---

156.00
20
Křesťani (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

64.29

212.000

90.02

1199.000

---

---

154.31
21
Huawei (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

73.20

186.200

76.20

1015.000

---

---

149.40
22
Gym Rumburk 2.C (Gymnázium Rumburk) x4

---

88.51

1179.000

---

---

88.51
23
Apes together strong (Gymnázium Jateční) x4

87.37

156.000

---

---

---

87.37
24
Druhák chlapci (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

86.79

1156.000

---

---

86.79
25
Váchovci (Gymnázium Teplice) x4

85.99

158.500

---

---

---

85.99
26
Zábrany (2B), SPŠ a VOŠ Chomutov x4

84.34

161.600

---

---

---

84.34
27
Rakeťáci - 1A (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

82.51

1099.000

---

---

82.51
28
Něco (Gymnázium Teplice) x4

82.01

166.200

---

---

---

82.01
29
Gym Rumburk 2.D (Gymnázium Rumburk) x4

---

80.18

1068.000

---

---

80.18
30
Gym Rumburk 6.A II. (Gymnázium Rumburk) x4

79.71

171.000

---

---

---

79.71
31
Sýkorky (2D), SPŠ a VOŠ CHomutov x4

79.06

172.400

---

---

---

79.06
32
Gym Rumburk 2.C II (Gymnázium Rumburk) x4

---

78.90

1051.000

---

---

78.90
33
Kájakáři (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

77.09

176.800

---

---

---

77.09
34
Snad příště (Gymnázium Teplice) x4

76.75

177.600

---

---

---

76.75
35
Nejsradlavější hovna (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

75.55

180.400

---

---

---

75.55
36
Klub řízků (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

74.85

182.100

---

---

---

74.85
37
Jedničky (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

74.48

183.000

---

---

---

74.48
38
Karel 2 (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

74.08

184.000

---

---

---

74.08
39
Mrkve 2 (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

73.68

185.000

---

---

---

73.68
40
Jitrnice (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

73.50

979.000

---

---

73.50
41
My jsme nejlepší (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

73.28

186.000

---

---

---

73.28
42
Kobra 4 (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

72.77

187.300

---

---

---

72.77
43
Hypochondři (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

69.14

921.000

---

---

69.14
44
Koksíci (VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf) x4

64.60

211.000

---

---

---

64.60
45
Černý banditi (VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf) x4

63.10

216.000

---

---

---

63.10
© 2017 Česko vesluje