Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. kolo - Chlapci/Muži800 m (4 x 200 m)
2. kolo - Chlapci/Muži4 min. (4 x 60s)
3. kolo - Chlapci/Muži1 400 m (4 x 350 m)
4. kolo - Chlapci/Muži2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Borci26 (ZŠ Školní Štětí) x4

97.31

219.400

99.03

989.000

---

---

196.34
2
Helboys (ZŠ Školní Štětí) x4

91.55

233.200

99.03

989.000

---

---

190.58
3
Freeboys (ZŠ Školní Štětí) x4

88.92

240.090

100.00

998.700

---

---

188.92
4
Bubáci (ZŠ a MŠ Krupka Teplická ) x4

93.93

227.300

93.62

935.000

---

---

187.55
5
Žížaláci (ZŠ Školní Štětí) x4

91.28

233.900

94.62

945.000

---

---

185.90
6
Gympláčci (Gymnázium Česká Lípa) x4

89.07

239.700

93.62

935.000

---

---

182.69
7
Rakeťáci (ZŠ Školní Štětí) x4

84.39

253.000

95.92

958.000

---

---

180.31
8
Světoví politici (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

85.43

249.900

90.22

901.000

---

---

175.65
9
Řízci1 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

88.39

241.530

86.71

866.000

---

---

175.10
10
Plebíci (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

85.98

248.300

83.81

837.000

---

---

169.79
11
Primáni1 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

86.00

248.250

83.11

830.000

---

---

169.11
12
Dárečci1 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

82.43

259.010

85.61

855.000

---

---

168.04
13
Knedlíčci (ZŠ Školní Štětí) x4

71.15

300.070

96.43

963.000

---

---

167.58
14
Primáni3 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

82.81

257.810

83.21

831.000

---

---

166.02
15
Lišáci (ZŠ a MŠ Krupka Teplická ) x4

85.43

249.900

77.80

777.000

---

---

163.23
16
Řízci3 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

81.71

261.300

79.50

794.000

---

---

161.21
17
Primáni2 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

79.63

268.130

79.10

790.000

---

---

158.73
18
Dárečci2 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

80.86

264.030

65.79

657.000

---

---

146.65
19
řízci2 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

78.86

270.750

60.38

603.000

---

---

139.24
20
Borci ze 6.B (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

100.00

213.500

---

---

---

100.00
21
6 H Krátká (ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří) x4

98.57

216.600

---

---

---

98.57
22
Skif (ZŠ Hoštka) x4

95.57

223.400

---

---

---

95.57
23
šesťáci (ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem) x4

---

94.82

947.000

---

---

94.82
24
šesťáci chlapci (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

---

94.62

945.000

---

---

94.62
25
Ti nejlepší (ZŠ Hoštka) x4

---

93.22

931.000

---

---

93.22
26
Prima mix (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

91.12

910.000

---

---

91.12
27
Machři (ZŠ a MŠ Liběšice) x4

---

90.82

907.000

---

---

90.82
28
Blobleblíci (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

89.71

238.000

---

---

---

89.71
29
Šunkofleci (Zš Straškov) x4

89.33

239.000

---

---

---

89.33
30
Ňubi (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

88.66

240.800

---

---

---

88.66
31
Sověti (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

88.04

242.500

---

---

---

88.04
32
Komunisti (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

87.32

244.500

---

---

---

87.32
33
šesťáci chlapci (ZŠ Jungmannova, Roudnice nad Labem) x4

---

87.21

871.000

---

---

87.21
34
šesťáci (Zš Straškov) x4

---

86.81

867.000

---

---

86.81
35
Prdíky (ZŠ Hoštka) x4

86.44

247.000

---

---

---

86.44
36
Sestaci 1 (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

---

85.31

852.000

---

---

85.31
37
Černí bratři (ZŠ T.G.M. Štětí) x4

84.86

251.600

---

---

---

84.86
38
šesťáci (ZŠ Klášterec nad Ohří, Petlérská 447) x4

84.35

253.100

---

---

---

84.35
39
Brawl stars žraloci (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

84.02

254.100

---

---

---

84.02
40
Ty nejlepší (ZŠ Hoštka) x4

84.02

254.100

---

---

---

84.02
41
Černý tygr (Základní škola a Mateřská škola Litvínov - Janov, Přátelství 160, okres Most) x4

---

83.61

835.000

---

---

83.61
42
Ti docela dobří (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

83.40

256.000

---

---

---

83.40
43
6B (ZŠ Mojžíř) x4

---

82.81

827.000

---

---

82.81
44
Dikobrazi (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

82.69

258.200

---

---

---

82.69
45
Černí bratři (ZŠ T.G.M. Štětí) x4

---

82.21

821.000

---

---

82.21
46
Divoká vesla (ZŠ Markvartice) x4

---

82.01

819.000

---

---

82.01
47
Sestaci 2 (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

---

81.61

815.000

---

---

81.61
48
SK elektrický mašinky (ZŠ a MŠ Liběšice) x4

---

81.51

814.000

---

---

81.51
49
Vymysli (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

81.49

262.000

---

---

---

81.49
50
Bagři (ZŠ Markvartice) x4

---

80.60

805.000

---

---

80.60
51
Adam Tým (Zš Straškov) x4

80.29

265.900

---

---

---

80.29
52
Studená Křídla (ZŠ T.G.M. Štětí) x4

80.23

266.100

---

---

---

80.23
53
Sestaci 3 (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

---

79.10

790.000

---

---

79.10
54
Primáni (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

78.30

782.000

---

---

78.30
55
Ptakopysci (ZŠ Markvartice) x4

---

78.20

781.000

---

---

78.20
56
Smokey (Základní škola a Mateřská škola Litvínov - Janov, Přátelství 160, okres Most) x4

---

77.70

776.000

---

---

77.70
57
Homies (ZŠ Mojžíř) x4

---

76.20

761.000

---

---

76.20
58
Narutci (Masarykova základní škola, Litoměřice) x4

---

76.00

759.000

---

---

76.00
59
Borci (ZŠ Postoloprty) x4

---

75.90

758.000

---

---

75.90
60
Veslaři.cz (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

---

75.80

757.000

---

---

75.80
61
SK Slavia (ZŠ Postoloprty) x4

---

75.30

752.000

---

---

75.30
62
Kečupík (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

74.44

286.800

---

---

---

74.44
63
Boby (Základní škola a Mateřská škola Litvínov - Janov, Přátelství 160, okres Most) x4

---

74.10

740.000

---

---

74.10
64
Česko (ZŠ Mojžíř) x4

---

73.70

736.000

---

---

73.70
65
Ninja tým (ZŠ Ostrovní, Štětí) x4

---

73.10

730.000

---

---

73.10
66
TJ Mojžíř (ZŠ Mojžíř) x4

---

72.89

728.000

---

---

72.89
67
Párečky (ZŠ Ostrovní, Štětí) x4

---

72.19

721.000

---

---

72.19
68
AR team (Masarykova základní škola, Litoměřice) x4

---

72.09

720.000

---

---

72.09
69
Rytíři (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

71.19

299.900

---

---

---

71.19
70
Hráči PS (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

69.98

305.100

---

---

---

69.98
71
Jahůdky (Masarykova základní škola, Litoměřice) x4

---

69.29

692.000

---

---

69.29
72
Dvojka (ZŠ Mojžíř) x4

---

69.19

691.000

---

---

69.19
73
No Names (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

67.10

318.200

---

---

---

67.10
74
Veselá rajčátka (Masarykova základní škola, Litoměřice) x4

---

65.69

656.000

---

---

65.69
75
220 vele zatků (Masarykova základní škola, Litoměřice) x4

---

62.98

629.000

---

---

62.98
76
Rakeťáci (Základní škola a Mateřská škola Litvínov - Janov, Přátelství 160, okres Most) x4

---

60.88

608.000

---

---

60.88
© 2017 Česko vesluje