Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. kolo - Chlapci/Muži800 m (4 x 200 m)
2. kolo - Chlapci/Muži4 min. (4 x 60s)
3. kolo - Chlapci/Muži1 400 m (4 x 350 m)
4. kolo - Chlapci/Muži2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Superčtyřka2 (ZŠ Školní Štětí) x4

89.77

216.100

100.00

941.000

---

---

189.77
2
Kachničky2 (ZŠ Školní Štětí) x4

88.34

219.600

98.30

925.000

---

---

186.64
3
Žáby2 (ZŠ Školní Štětí) x4

89.81

216.000

95.54

899.000

---

---

185.35
4
Zbytky2 (ZŠ Školní Štětí) x4

85.16

227.800

98.51

927.000

---

---

183.67
5
Pižďuši (Gymnázium Jateční) x4

100.00

194.000

---

---

---

100.00
6
Punč (ZŠ a MŠ Krupka Teplická ) x4

95.57

203.000

---

---

---

95.57
7
Prasklé žárovky (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

94.96

204.300

---

---

---

94.96
8
Bylo nás 5 (Gymnázium Česká Lípa) x4

92.07

210.700

---

---

---

92.07
9
Ty první (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

88.87

218.300

---

---

---

88.87
10
Jeleni (ZŠ Hoštka) x4

88.34

219.600

---

---

---

88.34
11
Mastné fleky (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

88.10

220.200

---

---

---

88.10
12
Líný meloun (ZŠ Hoštka) x4

87.86

220.800

---

---

---

87.86
13
Gym Rumburk 2.A III. (Gymnázium Rumburk) x4

87.78

221.000

---

---

---

87.78
14
Dansk (Gymnázium Jateční) x4

87.39

222.000

---

---

---

87.39
15
Štafeťáci (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

86.22

225.000

---

---

---

86.22
16
Chrastafariáni (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

85.84

226.000

---

---

---

85.84
17
Hlen1 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

85.69

226.400

---

---

---

85.69
18
Gym Rumburk 2.A (Gymnázium Rumburk) x4

85.46

227.000

---

---

---

85.46
19
Gym Rumburk 2.A II. (Gymnázium Rumburk) x4

84.72

229.000

---

---

---

84.72
20
Ty poslední (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

83.48

232.400

---

---

---

83.48
21
Drtiví krabi (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

82.45

235.300

---

---

---

82.45
22
4 veteráni (Gymnázium Česká Lípa) x4

81.86

237.000

---

---

---

81.86
23
Personalzug (Gymnázium Jateční) x4

81.17

239.000

---

---

---

81.17
24
Bališífu team (Gymnázium Jateční) x4

80.83

240.000

---

---

---

80.83
25
Chábři (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

79.18

245.000

---

---

---

79.18
26
Alfa (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

77.60

250.000

---

---

---

77.60
27
4 oříšky pro Popelku (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

77.32

250.900

---

---

---

77.32
28
Somálci (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

74.47

260.500

---

---

---

74.47
29
Bez jména (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

72.96

265.900

---

---

---

72.96
30
Tlustý Hamburgři (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

72.25

268.500

---

---

---

72.25
31
Kyklopovci (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

71.99

269.500

---

---

---

71.99
32
Fialová skvrna (Zš Straškov) x4

67.57

287.100

---

---

---

67.57
33
Sedmáci4 (ZŠ Klášterec nad Ohří, Petlérská 447) x4

---

---

---

---

---
© 2017 Česko vesluje