Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. kolo - Chlapci/Muži800 m (4 x 200 m)
2. kolo - Chlapci/Muži4 min. (4 x 60s)
3. kolo - Chlapci/Muži1 400 m (4 x 350 m)
4. kolo - Chlapci/Muži2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Knedlíci9 (ZŠ Školní Štětí) x4

93.50

167.700

100.00

987.000

---

---

193.50
2
Štětáci (ZŠ Školní Štětí) x4

87.10

180.020

99.09

978.000

---

---

186.19
3
Kaskadéři (ZŠ Školní Štětí) x4

87.16

179.900

95.34

941.000

---

---

182.50
4
Buldoci (ZŠ Školní Štětí) x4

86.73

180.800

93.72

925.000

---

---

180.45
5
Skunci (ZŠ Školní Štětí) x4

77.62

202.000

96.15

949.000

---

---

173.77
6
Bong team (ZŠ Školní Štětí) x4

100.00

156.800

20.06

198.000

---

---

120.06
7
Co já vím (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

91.70

171.000

---

---

---

91.70
8
Kuny (ZŠ Hoštka) x4

90.27

173.700

---

---

---

90.27
9
Pizza Velim dobrý den (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

90.17

173.900

---

---

---

90.17
10
Kladiva (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

88.39

177.400

---

---

---

88.39
11
Rákosníci1 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

86.63

181.000

---

---

---

86.63
12
Růžovky z gymplu (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

85.78

182.800

---

---

---

85.78
13
1.místo (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

84.26

186.100

---

---

---

84.26
14
Karamádi (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

83.85

187.000

---

---

---

83.85
15
ScoobyGang (ZŠ Hoštka) x4

83.09

188.700

---

---

---

83.09
16
Gym Rumburk 4.A (Gymnázium Rumburk) x4

82.96

189.000

---

---

---

82.96
17
Rudý bratři (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

80.70

194.300

---

---

---

80.70
18
Cizinci (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

79.59

197.000

---

---

---

79.59
19
team1 (Gymnázium Česká Lípa) x4

79.27

197.800

---

---

---

79.27
20
FUFU Boys (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

78.40

200.000

---

---

---

78.40
21
Vítkovice (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

78.01

201.000

---

---

---

78.01
22
Rychlý šípy (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

76.83

204.100

---

---

---

76.83
23
Čelo au (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

75.97

206.400

---

---

---

75.97
24
Košťata (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

72.90

215.100

---

---

---

72.90
25
Ti nejlepší (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

70.63

222.000

---

---

---

70.63
26
Koníci (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

70.31

223.000

---

---

---

70.31
27
Zidáci (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

69.23

226.500

---

---

---

69.23
28
Outsideři (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

67.59

232.000

---

---

---

67.59
29
All stars (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

61.06

256.800

---

---

---

61.06
30
Deváťáci (ZŠ Klášterec nad Ohří, Petlérská 447) x4

---

---

---

---

---
© 2017 Česko vesluje