Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. kolo - Dívky/ženy800 m (4 x 200 m)
2. kolo - Dívky/ženy4 min. (4 x 60s)
3. kolo - Dívky/ženy1 400 m (4 x 350 m)
4. kolo - Dívky/ženy2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Šilerky (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

100.00

179.900

99.63

1066.000

---

---

199.63
2
Eukarya (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

92.92

193.600

92.90

994.000

---

---

185.82
3
Veslaři (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

85.67

210.000

---

100.00

356.000

---

185.67
4
Baby (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

90.86

198.000

94.39

1010.000

---

---

185.25
5
Numero uno (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

83.29

216.000

---

97.00

367.000

---

180.29
6
Micinky 2 (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

86.49

208.000

---

88.34

403.000

---

174.83
7
Princezny2 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

84.07

214.000

90.65

970.000

---

---

174.72
8
Čumáčci1 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

73.39

245.120

100.00

1070.000

---

---

173.39
9
Gym Rumburk 1.C (Gymnázium Rumburk) x4

74.03

243.000

98.69

1056.000

---

---

172.72
10
ačka (SPŠS A OA KADAŇ) x4

81.77

220.000

90.56

969.000

---

---

172.33
11
Štěk pes (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

86.02

209.140

85.98

920.000

---

---

172.00
12
Titanic (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

83.09

216.500

88.69

949.000

---

---

171.78
13
C1HOLKY (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

69.19

260.000

94.39

1010.000

---

---

163.58
14
Zlatíčka (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

85.26

211.000

77.57

830.000

---

---

162.83
15
jéčko dívky (Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škol) x4

98.36

182.900

---

---

---

98.36
16
Pupkáči (Gymnázium Teplice) x4

97.30

184.900

---

---

---

97.30
17
Mák (Gymnázium Teplice) x4

96.20

187.000

---

---

---

96.20
18
Aničkářky (Gymnázium Teplice) x4

94.49

190.400

---

---

---

94.49
19
Dzing AO (VOŠ obalové techniky, Štětí) x4

---

91.68

981.000

---

---

91.68
20
Prvák dívky (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

90.37

967.000

---

---

90.37
21
Jája (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

87.71

205.100

---

---

---

87.71
22
Gym Rumburk 5.A dívky II (Gymnázium Rumburk) x4

---

86.36

924.000

---

---

86.36
23
Vzácné zbytky (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

86.08

209.000

---

---

---

86.08
24
Gym Rumburk 1.D II. (Gymnázium Rumburk) x4

85.26

211.000

---

---

---

85.26
25
Gym Rumburk 1.D (Gymnázium Rumburk) x4

84.07

214.000

---

---

---

84.07
26
Kružítka (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

83.64

215.100

---

---

---

83.64
27
Lýkožrouti (Gymnázium Teplice) x4

83.36

215.800

---

---

---

83.36
28
Micinky (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

82.90

217.000

---

---

---

82.90
29
Auta (Gymnázium Teplice) x4

82.90

217.000

---

---

---

82.90
30
Ratatatatá (SZdŠ-OA Rumburk) x4

---

82.80

886.000

---

---

82.80
31
Gym Rumburk 5.A dívky III (Gymnázium Rumburk) x4

---

82.71

885.000

---

---

82.71
32
Móniny koniny (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

82.60

217.800

---

---

---

82.60
33
Hodoňačky (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

82.18

218.900

---

---

---

82.18
34
Trojboká pyramida (Gymnázium Chomutov) x4

---

80.19

858.000

---

---

80.19
35
Pipísci (Gymnázium Teplice) x4

78.73

228.500

---

---

---

78.73
36
Gym Rumburk 5.A dívky (Gymnázium Rumburk) x4

---

78.60

841.000

---

---

78.60
37
Barevné housenky (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

78.32

229.700

---

---

---

78.32
38
Kytičky (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

78.22

230.000

---

---

---

78.22
39
No name (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

77.88

231.000

---

---

---

77.88
40
Nejkrásnější princezny (Gymnázium Teplice) x4

77.74

231.400

---

---

---

77.74
41
Bloncky (VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf) x4

76.23

236.000

---

---

---

76.23
42
Žíněnka (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

74.49

241.500

---

---

---

74.49
43
Lenošky 5F (Gymnázium Chomutov) x4

---

73.08

782.000

---

---

73.08
44
Šneci (SZdŠ-OA Rumburk) x4

---

72.90

780.000

---

---

72.90
45
Obojživelníci (SZdŠ-OA Rumburk) x4

---

72.71

778.000

---

---

72.71
46
Team (SZdŠ-OA Rumburk) x4

---

71.59

766.000

---

---

71.59
47
Princezny (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

69.17

260.100

---

---

---

69.17
48
Čuňátka (SZdŠ-OA Rumburk) x4

---

69.16

740.000

---

---

69.16
49
Lvi (SZdŠ-OA Rumburk) x4

---

64.02

685.000

---

---

64.02
50
Anetka (Gymnázium Chomutov) x4

---

63.27

677.000

---

---

63.27
51
Slimáci (SZdŠ-OA Rumburk) x4

---

62.90

673.000

---

---

62.90
© 2017 Česko vesluje