Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. kolo - Dívky/ženy800 m (4 x 200 m)
2. kolo - Dívky/ženy4 min. (4 x 60s)
3. kolo - Dívky/ženy1 400 m (4 x 350 m)
4. kolo - Dívky/ženy2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Šilerky (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

100.00

179.900

---

---

---

100.00
2
jéčko dívky (Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škol) x4

98.36

182.900

---

---

---

98.36
3
Pupkáči (Gymnázium Teplice) x4

97.30

184.900

---

---

---

97.30
4
Mák (Gymnázium Teplice) x4

96.20

187.000

---

---

---

96.20
5
Aničkářky (Gymnázium Teplice) x4

94.49

190.400

---

---

---

94.49
6
Eukarya (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

92.92

193.600

---

---

---

92.92
7
Kočky (Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace) x4

92.11

195.300

---

---

---

92.11
8
Baby (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

90.86

198.000

---

---

---

90.86
9
Jája (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

87.71

205.100

---

---

---

87.71
10
Micinky 2 (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

86.49

208.000

---

---

---

86.49
11
Vzácné zbytky (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

86.08

209.000

---

---

---

86.08
12
Štěk pes (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

86.02

209.140

---

---

---

86.02
13
Veslaři (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

85.67

210.000

---

---

---

85.67
14
Gym Rumburk 1.D II. (Gymnázium Rumburk) x4

85.26

211.000

---

---

---

85.26
15
Zlatíčka (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

85.26

211.000

---

---

---

85.26
16
Gym Rumburk 1.D (Gymnázium Rumburk) x4

84.07

214.000

---

---

---

84.07
17
Princezny2 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

84.07

214.000

---

---

---

84.07
18
Kružítka (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

83.64

215.100

---

---

---

83.64
19
Lýkožrouti (Gymnázium Teplice) x4

83.36

215.800

---

---

---

83.36
20
Numero uno (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

83.29

216.000

---

---

---

83.29
21
Titanic (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

83.09

216.500

---

---

---

83.09
22
Micinky (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

82.90

217.000

---

---

---

82.90
23
Auta (Gymnázium Teplice) x4

82.90

217.000

---

---

---

82.90
24
Móniny koniny (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

82.60

217.800

---

---

---

82.60
25
Hodoňačky (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

82.18

218.900

---

---

---

82.18
26
ačka (SPŠS A OA KADAŇ) x4

81.77

220.000

---

---

---

81.77
27
Pipísci (Gymnázium Teplice) x4

78.73

228.500

---

---

---

78.73
28
Barevné housenky (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

78.32

229.700

---

---

---

78.32
29
Kytičky (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

78.22

230.000

---

---

---

78.22
30
No name (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

77.88

231.000

---

---

---

77.88
31
Nejkrásnější princezny (Gymnázium Teplice) x4

77.74

231.400

---

---

---

77.74
32
Bloncky (VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf) x4

76.23

236.000

---

---

---

76.23
33
Žíněnka (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

74.49

241.500

---

---

---

74.49
34
Gym Rumburk 1.C (Gymnázium Rumburk) x4

74.03

243.000

---

---

---

74.03
35
Čumáčci1 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

73.39

245.120

---

---

---

73.39
36
C1HOLKY (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

69.19

260.000

---

---

---

69.19
37
Princezny (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

69.17

260.100

---

---

---

69.17
© 2017 Česko vesluje