Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. kolo - Dívky/ženy800 m (4 x 200 m)
2. kolo - Dívky/ženy4 min. (4 x 60s)
3. kolo - Dívky/ženy1 400 m (4 x 350 m)
4. kolo - Dívky/ženy2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Rybářky (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

100.00

181.400

---

---

---

100.00
2
Pajda Céčko čtyřky (Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škol) x4

98.75

183.700

---

---

---

98.75
3
Holky z prumky (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

95.42

190.100

---

---

---

95.42
4
Ekaštýnky (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

95.37

190.200

---

---

---

95.37
5
Gym Rumburk 2.C (Gymnázium Rumburk) x4

95.12

190.700

---

---

---

95.12
6
Mandarinky (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

95.07

190.800

---

---

---

95.07
7
béčka (SPŠS A OA KADAŇ) x4

92.55

196.000

---

---

---

92.55
8
Šupáci (Gymnázium Teplice) x4

92.22

196.700

---

---

---

92.22
9
Kočičky1 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

92.10

196.960

---

---

---

92.10
10
Expres (Gymnázium Teplice) x4

90.97

199.400

---

---

---

90.97
11
Deutsche Mädchen (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

90.16

201.200

---

---

---

90.16
12
Krásnoočka (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

90.16

201.200

---

---

---

90.16
13
Amatéři (Gymnázium Teplice) x4

89.85

201.900

---

---

---

89.85
14
Gym Rumburk 6.A dívky II (Gymnázium Rumburk) x4

89.80

202.000

---

---

---

89.80
15
Gym Rumburk 6.A dívky (Gymnázium Rumburk) x4

89.67

202.300

---

---

---

89.67
16
4SOCKY (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

89.49

202.700

---

---

---

89.49
17
Žabky (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

88.06

206.000

---

---

---

88.06
18
Lásky (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

87.72

206.800

---

---

---

87.72
19
Bramburky (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

87.46

207.420

---

---

---

87.46
20
Heppi girllz (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

87.42

207.500

---

---

---

87.42
21
Naruto (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

86.59

209.500

---

---

---

86.59
22
No Name (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

86.34

210.100

---

---

---

86.34
23
Bramboráci1 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

84.16

215.550

---

---

---

84.16
24
Gumičky (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

83.97

216.040

---

---

---

83.97
25
Lízátka (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

82.50

219.870

---

---

---

82.50
26
BBŠ (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

81.71

222.000

---

---

---

81.71
27
Veslaři (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

81.45

222.700

---

---

---

81.45
28
Snaha byla (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

80.98

224.000

---

---

---

80.98
29
sasanky (VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf) x4

79.56

228.000

---

---

---

79.56
30
Křivooký tým (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

78.87

230.000

---

---

---

78.87
© 2017 Česko vesluje