Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. kolo - Dívky/ženy800 m (4 x 200 m)
2. kolo - Dívky/ženy4 min. (4 x 60s)
3. kolo - Dívky/ženy1 400 m (4 x 350 m)
4. kolo - Dívky/ženy2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Dobošovo klisny (Gymnázium Teplice) x4

100.00

173.000

---

---

---

100.00
2
Náušničky (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

98.35

175.900

---

---

---

98.35
3
ZAMC (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

95.32

181.500

---

---

---

95.32
4
Micinky (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

94.64

182.800

---

---

---

94.64
5
Špony (Gymnázium Jateční) x4

94.54

183.000

---

---

---

94.54
6
Pajda déčko čtyřky (Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škol) x4

93.11

185.800

---

---

---

93.11
7
KLRČ (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

92.61

186.800

---

---

---

92.61
8
Gym Rumburk 3.D (Gymnázium Rumburk) x4

91.53

189.000

---

---

---

91.53
9
Agenti 007 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

90.55

191.050

---

---

---

90.55
10
Lentilky1 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

90.46

191.240

---

---

---

90.46
11
A-tým (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

90.06

192.100

---

---

---

90.06
12
Dobošova hříbata (Gymnázium Teplice) x4

89.04

194.300

---

---

---

89.04
13
Good girls (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

88.27

196.000

---

---

---

88.27
14
Bakleka (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

87.82

197.000

---

---

---

87.82
15
Lumpiky (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

86.00

201.160

---

---

---

86.00
16
Červený (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

85.66

201.960

---

---

---

85.66
17
Pirimidin (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

85.18

203.100

---

---

---

85.18
18
Čtyři z gymplu (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

84.43

204.900

---

---

---

84.43
19
Hvězdy (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

84.39

205.000

---

---

---

84.39
20
Sinep (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

84.33

205.140

---

---

---

84.33
21
ITETEBA (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

84.06

205.800

---

---

---

84.06
22
KZTAI (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

83.70

206.700

---

---

---

83.70
23
Bomba draci (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

82.66

209.300

---

---

---

82.66
24
Gucci BELT (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

82.62

209.400

---

---

---

82.62
25
Ti druzí (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

82.50

209.700

---

---

---

82.50
26
Zelený (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

82.32

210.150

---

---

---

82.32
27
Sluníčka2 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

81.60

212.010

---

---

---

81.60
28
céčka (SPŠS A OA KADAŇ) x4

81.60

212.000

---

---

---

81.60
29
Bambule (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

81.45

212.400

---

---

---

81.45
30
Řízky (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

81.20

213.060

---

---

---

81.20
31
Gym Rumburk 3.D II (Gymnázium Rumburk) x4

78.64

220.000

---

---

---

78.64
32
Tygřice (VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf) x4

76.89

225.000

---

---

---

76.89
33
Ženy1 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

76.01

227.610

---

---

---

76.01
34
Slimáci1 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

72.01

240.250

---

---

---

72.01
35
Stavařky (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

---

---

---

---
© 2017 Česko vesluje