Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. kolo - Dívky/ženy1600 m (8 x 200 m)
1. kolo - Dívky/ženy200 m
1. kolo - Dívky/ženy800 m (4 x 200 m)
2. kolo - Dívky/ženy8 min. (8 x 60s)
2. kolo - Dívky/ženy60s
2. kolo - Dívky/ženy4 min. (4 x 60s)
3. kolo - Dívky/ženy1 400 m (4 x 350 m)
3. kolo - Dívky/ženy2 800 m (8 x 350 m)
3. kolo - Dívky/ženy350 m
4. kolo - Dívky/ženy2 000 m (4x2x250 m)
4. kolo - Dívky/ženy4 000 m (8x2x250 m)
4. kolo - Dívky/ženy500 m
Bodů
celkem
1
Koblížci1 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

---

---

94.54

214.200

---

---

95.31

934.000

100.00

392.110

---

---

---

---

---

289.85
2
Vosyky (ZŠ Školní Štětí) x8

100.00

417.700

---

---

100.00

1920.000

---

---

---

---

---

---

---

---

200.00
3
Vosyky (ZŠ Školní Štětí) x4

---

---

100.00

202.500

---

---

97.35

954.000

---

---

---

---

---

---

197.35
4
Nespalky (ZŠ Školní Štětí) x4

---

---

91.22

222.000

---

---

100.00

980.000

---

---

---

---

---

---

191.22
5
Šišmi (ZŠ Školní Štětí) x4

---

---

91.09

222.300

---

---

93.98

921.000

---

---

---

---

---

---

185.07
6
Dubínci (ZŠ a MŠ Krupka Teplická ) x4

---

---

93.15

217.400

---

---

91.22

894.000

---

---

---

---

---

---

184.37
7
Svīčkovníci (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

---

---

90.24

224.400

---

---

90.51

887.000

---

---

---

---

---

---

180.75
8
Kukačky (ZŠ Školní Štětí) x4

---

---

88.85

227.900

---

---

91.53

897.000

---

---

---

---

---

---

180.38
9
Týnky2 (ZŠ Školní Štětí) x4

---

---

93.62

216.300

---

---

86.43

847.000

---

---

---

---

---

---

180.05
10
Týnky (ZŠ Školní Štětí) x8

95.37

438.000

---

---

80.21

1540.000

---

---

---

---

---

---

---

---

175.58
11
Řízkovníci (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

---

---

82.82

244.500

---

---

73.88

724.000

---

---

---

---

---

---

156.70
12
Veslařky s.r.o. (Základní škola Terezín)

---

---

---

---

---

---

---

---

100.00

453.000

---

---

---

100.00
13
Sedmačky Štětí (ZŠ Ostrovní, Štětí) x8

99.12

421.400

---

---

---

---

---

---

---

---

---

---

---

99.12
14
Dubínci 21 (ZŠ a MŠ Krupka Teplická ) x8

---

---

---

98.59

1893.000

---

---

---

---

---

---

---

---

98.59
15
Neoni (ZŠ Ostrovní, Štětí) x4

---

---

---

---

---

97.14

952.000

---

---

---

---

---

---

97.14
16
sekunda dívky (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

---

---

---

---

96.33

944.000

---

---

---

---

---

---

96.33
17
7 D Krátká (ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

95.88

211.200

---

---

---

---

---

---

---

---

---

95.88
18
Lamy 2.A (Gymnázium Teplice) x4

---

---

95.88

211.200

---

---

---

---

---

---

---

---

---

95.88
19
Jednorožci (Gymnázium Teplice) x4

---

---

95.88

211.200

---

---

---

---

---

---

---

---

---

95.88
20
Girls 2.A (Gymnázium Teplice) x4

---

---

95.07

213.000

---

---

---

---

---

---

---

---

---

95.07
21
Berušky (ZŠ Postoloprty) x4

---

---

---

---

---

94.49

926.000

---

---

---

---

---

---

94.49
22
Mušle (ZŠ Hoštka) x4

---

---

94.36

214.600

---

---

---

---

---

---

---

---

---

94.36
23
Příšerky (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

---

---

94.05

215.300

---

---

---

---

---

---

---

---

---

94.05
24
Sedmačky (ZŠ Klášterec nad Ohří, Petlérská 447) x4

---

---

93.19

217.300

---

---

---

---

---

---

---

---

---

93.19
25
Surikaty (Základní škola, Most, Václava Talicha 1855) x4

---

---

---

---

---

---

92.92

422.000

---

---

---

---

---

92.92
26
Květinky (Masarykova základní škola, Litoměřice) x4

---

---

---

---

---

92.86

910.000

---

---

---

---

---

---

92.86
27
Sedmacky 1 (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

---

---

---

---

---

92.86

910.000

---

---

---

---

---

---

92.86
28
Škebličky (ZŠ Hoštka) x4

---

---

---

---

---

91.02

892.000

---

---

---

---

---

---

91.02
29
sedmáci dívky (ZŠ Jungmannova, Roudnice nad Labem) x4

---

---

---

---

---

90.51

887.000

---

---

---

---

---

---

90.51
30
sedmačky (Zš Straškov) x4

---

---

---

---

---

90.10

883.000

---

---

---

---

---

---

90.10
31
Netopýři (ZŠ T.G.M. Štětí) x4

---

---

---

---

---

89.49

877.000

---

---

---

---

---

---

89.49
32
Fůte Mike (ZŠ Hoštka) x4

---

---

89.40

226.500

---

---

---

---

---

---

---

---

---

89.40
33
Bramboráci (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

---

---

89.13

227.200

---

---

---

---

---

---

---

---

---

89.13
34
sedmačky (ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem) x4

---

---

---

---

---

88.78

870.000

---

---

---

---

---

---

88.78
35
Košťata (Sportovní soukromá základní škola) x4

---

---

---

---

---

---

88.55

442.800

---

---

---

---

---

88.55
36
Degešky (ZŠ Postoloprty) x4

---

---

---

---

---

87.96

862.000

---

---

---

---

---

---

87.96
37
Sedmačky (Základní škola Terezín) x4

---

---

---

---

---

---

87.35

448.900

---

---

---

---

---

87.35
38
Mickeyho klubík (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

---

---

86.76

233.400

---

---

---

---

---

---

---

---

---

86.76
39
Neohrabané Lvice (Gymnázium Lovosice) x4

---

---

---

---

---

86.73

850.000

---

---

---

---

---

---

86.73
40
Sedmačky (ZŠ a MŠ Liběšice) x4

---

---

---

---

---

86.02

843.000

---

---

---

---

---

---

86.02
41
Flexovači (Masarykova základní škola, Litoměřice) x4

---

---

---

---

---

85.71

840.000

---

---

---

---

---

---

85.71
42
Cihličky (Gymnázium Lovosice) x4

---

---

---

---

---

85.31

836.000

---

---

---

---

---

---

85.31
43
Sedmáci dívky (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

---

---

---

---

---

84.90

832.000

---

---

---

---

---

---

84.90
44
Klobásky (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

---

---

83.92

241.300

---

---

---

---

---

---

---

---

---

83.92
45
Mimoni (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

---

---

83.82

241.600

---

---

---

---

---

---

---

---

---

83.82
46
Sedmacky 2 (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

---

---

---

---

---

83.37

817.000

---

---

---

---

---

---

83.37
47
Vořešprti (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

---

---

83.06

243.800

---

---

---

---

---

---

---

---

---

83.06
48
Retardi (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

---

---

83.03

243.900

---

---

---

---

---

---

---

---

---

83.03
49
Mickey Mouse (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

---

---

82.99

244.000

---

---

---

---

---

---

---

---

---

82.99
50
Paoíci (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

---

---

82.96

244.100

---

---

---

---

---

---

---

---

---

82.96
51
Řízci (ZŠ Vratislavice) x4

---

---

---

---

---

82.76

811.000

---

---

---

---

---

---

82.76
52
Bezejmenní (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

---

---

81.98

247.000

---

---

---

---

---

---

---

---

---

81.98
53
ERROR (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

---

---

---

---

---

81.94

803.000

---

---

---

---

---

---

81.94
54
Želvy (Masarykova základní škola, Litoměřice) x4

---

---

---

---

---

81.12

795.000

---

---

---

---

---

---

81.12
55
Kokosy (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

---

---

81.00

250.000

---

---

---

---

---

---

---

---

---

81.00
56
Dorian Crew (ZŠ Markvartice) x4

---

---

---

---

---

80.92

793.000

---

---

---

---

---

---

80.92
57
Drbny (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

---

---

80.87

250.400

---

---

---

---

---

---

---

---

---

80.87
58
Osolená rajčata (ZŠ Hoštka) x4

---

---

80.55

251.400

---

---

---

---

---

---

---

---

---

80.55
59
Frajerky (ZŠ Postoloprty) x4

---

---

---

---

---

80.20

786.000

---

---

---

---

---

---

80.20
60
Švestky (ZŠ Vratislavice) x4

---

---

---

---

---

80.10

785.000

---

---

---

---

---

---

80.10
61
Mimoni (ZŠ Hoštka) x4

---

---

79.82

253.700

---

---

---

---

---

---

---

---

---

79.82
62
Žížaly z Hodonína (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

---

---

---

---

---

79.59

780.000

---

---

---

---

---

---

79.59
63
Žlažiny (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

---

---

---

---

---

78.37

768.000

---

---

---

---

---

---

78.37
64
Sedmacky 3 (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

---

---

---

---

---

77.96

764.000

---

---

---

---

---

---

77.96
65
Lamy (ZŠ Školní, Chomutov) x4

---

---

---

---

---

77.14

756.000

---

---

---

---

---

---

77.14
66
Negramoti (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

---

---

76.50

264.700

---

---

---

---

---

---

---

---

---

76.50
67
Dixie (ZŠ Markvartice) x4

---

---

---

---

---

73.67

722.000

---

---

---

---

---

---

73.67
68
Vokurky (ZŠ Vratislavice) x4

---

---

---

---

---

71.94

705.000

---

---

---

---

---

---

71.94
69
Sexiny (ZŠ Vratislavice) x4

---

---

---

---

---

71.84

704.000

---

---

---

---

---

---

71.84
70
Chabři (ZŠ Mojžíř) x4

---

---

---

---

---

70.10

687.000

---

---

---

---

---

---

70.10
71
Nijak (ZŠ Vratislavice) x4

---

---

---

---

---

69.18

678.000

---

---

---

---

---

---

69.18
72
Máslové sušenky (ZŠ Vratislavice) x4

---

---

---

---

---

69.08

677.000

---

---

---

---

---

---

69.08
73
Velký kidi (ZŠ Vratislavice) x4

---

---

---

---

---

68.27

669.000

---

---

---

---

---

---

68.27
74
Borky (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

---

---

67.82

298.600

---

---

---

---

---

---

---

---

---

67.82
75
Lenochodi (Zš Straškov) x4

---

---

64.00

316.400

---

---

---

---

---

---

---

---

---

64.00
76
Kokosy (ZŠ Vratislavice) x4

---

---

---

---

---

62.04

608.000

---

---

---

---

---

---

62.04
77
Gym Rumburk 2.A (Gymnázium Rumburk) x4

---

---

---

---

---

---

---

---

---

---

---

---

---
© 2017 Česko vesluje