Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. kolo - Dívky/ženy800 m (4 x 200 m)
2. kolo - Dívky/ženy4 min. (4 x 60s)
3. kolo - Dívky/ženy1 400 m (4 x 350 m)
4. kolo - Dívky/ženy2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Vosyky (ZŠ Školní Štětí) x4

100.00

202.500

97.35

954.000

---

---

197.35
2
Nespalky (ZŠ Školní Štětí) x4

91.22

222.000

100.00

980.000

---

---

191.22
3
Šišmi (ZŠ Školní Štětí) x4

91.09

222.300

93.98

921.000

---

---

185.07
4
Kukačky (ZŠ Školní Štětí) x4

88.85

227.900

91.53

897.000

---

---

180.38
5
Týnky2 (ZŠ Školní Štětí) x4

93.62

216.300

86.43

847.000

---

---

180.05
6
Jednorožci (Gymnázium Teplice) x4

95.88

211.200

---

---

---

95.88
7
Lamy 2.A (Gymnázium Teplice) x4

95.88

211.200

---

---

---

95.88
8
Girls 2.A (Gymnázium Teplice) x4

95.07

213.000

---

---

---

95.07
9
Koblížci1 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

94.54

214.200

---

---

---

94.54
10
Mušle (ZŠ Hoštka) x4

94.36

214.600

---

---

---

94.36
11
Příšerky (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

94.05

215.300

---

---

---

94.05
12
Dubínci (ZŠ a MŠ Krupka Teplická ) x4

93.15

217.400

---

---

---

93.15
13
Svīčkovníci (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

90.24

224.400

---

---

---

90.24
14
Fůte Mike (ZŠ Hoštka) x4

89.40

226.500

---

---

---

89.40
15
Bramboráci (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

89.13

227.200

---

---

---

89.13
16
Mickeyho klubík (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

86.76

233.400

---

---

---

86.76
17
Klobásky (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

83.92

241.300

---

---

---

83.92
18
Mimoni (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

83.82

241.600

---

---

---

83.82
19
Vořešprti (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

83.06

243.800

---

---

---

83.06
20
Retardi (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

83.03

243.900

---

---

---

83.03
21
Mickey Mouse (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

82.99

244.000

---

---

---

82.99
22
Paoíci (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

82.96

244.100

---

---

---

82.96
23
Řízkovníci (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

82.82

244.500

---

---

---

82.82
24
Bezejmenní (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

81.98

247.000

---

---

---

81.98
25
Kokosy (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

81.00

250.000

---

---

---

81.00
26
Drbny (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

80.87

250.400

---

---

---

80.87
27
Osolená rajčata (ZŠ Hoštka) x4

80.55

251.400

---

---

---

80.55
28
Mimoni (ZŠ Hoštka) x4

79.82

253.700

---

---

---

79.82
29
Negramoti (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

76.50

264.700

---

---

---

76.50
30
Borky (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

67.82

298.600

---

---

---

67.82
31
Lenochodi (Zš Straškov) x4

64.00

316.400

---

---

---

64.00
32
Sedmačky (ZŠ Klášterec nad Ohří, Petlérská 447) x4

---

---

---

---

---
© 2017 Česko vesluje