Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. kolo - Dívky/ženy800 m (4 x 200 m)
2. kolo - Dívky/ženy4 min. (4 x 60s)
3. kolo - Dívky/ženy1 400 m (4 x 350 m)
4. kolo - Dívky/ženy2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Lachtanice (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

79.79

185.100

100.00

1014.000

---

---

179.79
2
Kmet (ZŠ Školní Štětí) x4

100.00

147.700

73.96

750.000

---

---

173.96
3
Slonice (ZŠ a MŠ Krupka Teplická ) x4

78.69

187.700

93.00

943.000

---

---

171.69
4
Nektarinky (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

73.63

200.600

96.45

978.000

---

---

170.08
5
Bitch (ZŠ Školní Štětí) x4

70.50

209.500

97.34

987.000

---

---

167.84
6
Vete (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

72.29

204.310

92.31

936.000

---

---

164.60
7
AAAK Team (Gymnázium Jateční) x4

67.75

218.000

90.93

922.000

---

---

158.68
8
Supermanky (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

70.30

210.110

85.70

869.000

---

---

156.00
9
Ty falešný (ZŠ Školní Štětí) x4

68.99

214.100

82.54

837.000

---

---

151.53
10
Cukroušci (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

65.85

224.310

83.04

842.000

---

---

148.89
11
Rafani (Gymnázium Lovosice) x4

---

96.45

978.000

---

---

96.45
12
osmačky (Zš Straškov) x4

---

95.96

973.000

---

---

95.96
13
tercie dívky (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

95.17

965.000

---

---

95.17
14
osmáci dívky (ZŠ Jungmannova, Roudnice nad Labem) x4

---

94.97

963.000

---

---

94.97
15
osmačky (ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem) x4

---

91.22

925.000

---

---

91.22
16
Osmacky 1 (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

---

90.43

917.000

---

---

90.43
17
Frajerky (ZŠ Ostrovní, Štětí) x4

---

87.97

892.000

---

---

87.97
18
Autisti (ZŠ a MŠ Liběšice) x4

---

86.29

875.000

---

---

86.29
19
Rakety (ZŠ a MŠ Liběšice) x4

---

85.90

871.000

---

---

85.90
20
osmáci dívky (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

---

85.90

871.000

---

---

85.90
21
Růžový berušky (ZŠ Vratislavice) x4

---

85.70

869.000

---

---

85.70
22
Labutě (ZŠ Hoštka) x4

---

84.12

853.000

---

---

84.12
23
Mišulínci (ZŠ Vratislavice) x4

---

83.23

844.000

---

---

83.23
24
Queen (Základní škola a Mateřská škola Litvínov - Janov, Přátelství 160, okres Most) x4

---

81.95

831.000

---

---

81.95
25
Královnina garda (Gymnázium Lovosice) x4

---

81.85

830.000

---

---

81.85
26
Kaktusy (ZŠ Vratislavice) x4

---

81.76

829.000

---

---

81.76
27
Pusinky (ZŠ Školní, Chomutov) x4

---

81.66

828.000

---

---

81.66
28
KEBOB (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

---

80.67

818.000

---

---

80.67
29
Osmacky 2 (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

---

80.08

812.000

---

---

80.08
30
Gepartky (Gymnázium Teplice) x4

80.01

184.600

---

---

---

80.01
31
Gádžové (ZŠ Vratislavice) x4

---

79.88

810.000

---

---

79.88
32
Slanina (ZŠ Postoloprty) x4

---

78.30

794.000

---

---

78.30
33
Mrchy (ZŠ Postoloprty) x4

---

76.92

780.000

---

---

76.92
34
Klokani (ZŠ Školní, Chomutov) x4

---

75.84

769.000

---

---

75.84
35
Náčelníci Apačů (ZŠ T.G.M. Štětí) x4

73.41

201.200

---

---

---

73.41
36
Bylo nás 4+1 (ZŠ Školní, Chomutov) x4

---

71.50

725.000

---

---

71.50
37
To bude problém (ZŠ Mojžíř) x4

---

71.01

720.000

---

---

71.01
38
Dýně (Gymnázium Teplice) x4

70.60

209.200

---

---

---

70.60
39
Osmacky 3 (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

---

69.72

707.000

---

---

69.72
40
Homoušci (ZŠ T.G.M. Štětí) x4

69.08

213.800

---

---

---

69.08
41
Brejlatky 3.A (Gymnázium Teplice) x4

68.76

214.800

---

---

---

68.76
42
8 D Krátká (ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří) x4

68.47

215.700

---

---

---

68.47
43
Pospíci (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

68.28

216.300

---

---

---

68.28
44
Okurky (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

66.77

221.200

---

---

---

66.77
45
Klíšťata (Základní škola a Mateřská škola Litvínov - Janov, Přátelství 160, okres Most) x4

---

65.88

668.000

---

---

65.88
46
Princezny (ZŠ Mojžíř) x4

---

65.78

667.000

---

---

65.78
47
Hoštka Energy (ZŠ Hoštka) x4

65.47

225.600

---

---

---

65.47
48
Osmačky (ZŠ Klášterec nad Ohří, Petlérská 447) x4

65.15

226.700

---

---

---

65.15
49
Kuřátka (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

64.53

228.900

---

---

---

64.53
50
Hoštka NE (ZŠ Hoštka) x4

62.53

236.200

---

---

---

62.53
51
Potkánci (ZŠ Hoštka) x4

62.24

237.300

---

---

---

62.24
52
Houbičky (Zš Straškov) x4

60.26

245.100

---

---

---

60.26
53
Černý kočky (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

59.77

247.100

---

---

---

59.77
54
Strašáci (Zš Straškov) x4

59.10

249.900

---

---

---

59.10
55
Meduzy (Zš Straškov) x4

54.24

272.300

---

---

---

54.24
© 2017 Česko vesluje