Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. kolo - Dívky/ženy800 m (4 x 200 m)
2. kolo - Dívky/ženy4 min. (4 x 60s)
3. kolo - Dívky/ženy1 400 m (4 x 350 m)
4. kolo - Dívky/ženy2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Áčka9 (ZŠ Školní Štětí) x4

87.57

199.500

99.77

851.000

---

---

187.34
2
Okurky9 (ZŠ Školní Štětí) x4

86.79

201.300

99.77

851.000

---

---

186.56
3
Céčka9 (ZŠ Školní Štětí) x4

85.39

204.600

100.00

853.000

---

---

185.39
4
Berušky9 (ZŠ Školní Štětí) x4

84.40

207.000

99.41

848.000

---

---

183.81
5
Béčka9 (ZŠ Školní Štětí) x4

78.06

223.800

99.53

849.000

---

---

177.59
6
Borky z Komendy (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

100.00

174.700

---

---

---

100.00
7
Pomeranč (Gymnázium Teplice) x4

94.43

185.000

---

---

---

94.43
8
Prdi (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

91.61

190.700

---

---

---

91.61
9
Draci A (Gymnázium Teplice) x4

90.38

193.300

---

---

---

90.38
10
Černý ovce (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

88.74

196.870

---

---

---

88.74
11
95 (Gymnázium Teplice) x4

88.41

197.600

---

---

---

88.41
12
Gym Rumburk 4.A dívky (Gymnázium Rumburk) x4

87.35

200.000

---

---

---

87.35
13
Morů (Gymnázium Teplice) x4

85.39

204.600

---

---

---

85.39
14
Nejlepší ženy (ZŠ Hoštka) x4

84.40

207.000

---

---

---

84.40
15
Mejdlíčka (ZŠ Hoštka) x4

83.27

209.800

---

---

---

83.27
16
Sába (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

83.07

210.300

---

---

---

83.07
17
Dementi 1-2-3-4 (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

82.41

212.000

---

---

---

82.41
18
Bubáci (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

80.28

217.600

---

---

---

80.28
19
Zmrzliny (Zš Straškov) x4

78.24

223.300

---

---

---

78.24
20
Vodačky (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

75.66

230.900

---

---

---

75.66
21
Devítka (Zš Straškov) x4

74.25

235.300

---

---

---

74.25
22
Žvejky (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

71.19

245.400

---

---

---

71.19
23
Bagristi (Zš Straškov) x4

70.19

248.900

---

---

---

70.19
24
Blondýny (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

63.50

275.100

---

---

---

63.50
25
Jahůdky1 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

40.14

435.240

---

---

---

40.14
26
Deváťačky4 (ZŠ Klášterec nad Ohří, Petlérská 447) x4

---

---

---

---

---
© 2017 Česko vesluje