Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. kolo - Smíšené týmy1600 m (8 x 200 m)
1. kolo - Smíšené týmy800 m (4 x 200 m)
2. kolo - Smíšené týmy4 min. (4 x 60s)
2. kolo - Smíšené týmy8 min. (8 x 60s)
3. kolo - Smíšené týmy1 400 m (4 x 350 m)
3. kolo - Smíšené týmy2 800 m (8 x 350 m)
4. kolo - Smíšené týmy2 000 m (4x2x250 m)
4. kolo - Smíšené týmy4 000 m (8x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Vodící (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x8

93.17

382.000

---

---

100.00

2010.000

---

---

---

---

193.17
2
C1MIX (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

93.30

182.100

92.56

1007.000

---

---

---

---

---

185.86
3
Piráti1 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

---

91.88

184.920

92.92

1011.000

---

---

---

---

---

184.80
4
Černá perla (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

87.67

193.800

94.67

1030.000

---

---

---

---

---

182.34
5
Bludný Holanďan (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

81.37

208.800

92.74

1009.000

---

---

---

---

---

174.11
6
Doktoři (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

---

86.67

196.030

87.32

950.000

---

---

---

---

---

173.99
7
Papričky (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

---

63.97

265.600

74.17

807.000

---

---

---

---

---

138.14
8
Kulíšci1 (Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří) x4

---

62.00

274.020

74.63

812.000

---

---

---

---

---

136.63
9
Prvák mix (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

---

100.00

1088.000

---

---

---

---

---

100.00
10
Kamoši a kamošky (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x8

100.00

355.900

---

---

---

---

---

---

---

100.00
11
Jéčko mix (Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škol) x4

---

100.00

169.900

---

---

---

---

---

---

100.00
12
Prvák B mix (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

---

98.90

1076.000

---

---

---

---

---

98.90
13
Trojboký Matesson (Gymnázium Chomutov) x8

---

---

---

95.57

1921.000

---

---

---

---

95.57
14
Adámek-Anetka (Gymnázium Chomutov) x8

---

---

---

94.13

1892.000

---

---

---

---

94.13
15
Lenoch BAroš (Gymnázium Chomutov) x8

---

---

---

93.13

1872.000

---

---

---

---

93.13
16
Mix 1.A I. (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

---

---

89.71

976.000

---

---

---

---

---

89.71
17
Mimoni (SZdŠ-OA Rumburk) x4

---

---

76.01

827.000

---

---

---

---

---

76.01
18
Mix 1.A II. (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

---

---

75.18

818.000

---

---

---

---

---

75.18
19
MIXTEAM (VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf) x4

---

68.51

248.000

---

---

---

---

---

---

68.51
20
Mixík I. (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.)

---

---

---

---

---

---

---

---

---
© 2017 Česko vesluje