Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. kolo - Smíšené týmy800 m (4 x 200 m)
2. kolo - Smíšené týmy4 min. (4 x 60s)
3. kolo - Smíšené týmy1 400 m (4 x 350 m)
4. kolo - Smíšené týmy2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
6 Mix Krátká (ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří) x4

100.00

226.600

---

---

---

100.00
2
Maxíci (ZŠ a MŠ Krupka Teplická ) x4

---

100.00

968.000

---

---

100.00
3
šesťáci mix (ZŠ Jungmannova, Roudnice nad Labem) x4

---

97.73

946.000

---

---

97.73
4
Velká borovice (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

94.06

240.900

---

---

---

94.06
5
All stars (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

93.60

242.100

---

---

---

93.60
6
šesťáci mix (Zš Straškov) x4

---

93.39

904.000

---

---

93.39
7
šesťáci mix (ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem) x4

---

93.18

902.000

---

---

93.18
8
Šemix (ZŠ Klášterec nad Ohří, Petlérská 447) x4

91.70

247.100

---

---

---

91.70
9
šesťáci mix (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

---

91.01

881.000

---

---

91.01
10
Puntíci (ZŠ a MŠ Krupka Teplická ) x4

---

88.84

860.000

---

---

88.84
11
Simpsons (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

86.99

260.500

---

---

---

86.99
12
Kačer (ZŠ a MŠ Krupka Teplická ) x4

---

85.33

826.000

---

---

85.33
13
Veslaři (ZŠ Postoloprty) x4

---

85.23

825.000

---

---

85.23
14
Šálky (ZŠ a MŠ Krupka Teplická ) x4

---

85.02

823.000

---

---

85.02
15
Boomeři (ZŠ Postoloprty) x4

---

78.31

758.000

---

---

78.31
16
Loupáci (ZŠ Markvartice) x4

---

78.10

756.000

---

---

78.10
17
Hackeři (ZŠ a MŠ Liběšice) x4

---

78.00

755.000

---

---

78.00
18
Dživipen (Základní škola a Mateřská škola Litvínov - Janov, Přátelství 160, okres Most) x4

---

75.10

727.000

---

---

75.10
19
Srabáci (ZŠ Markvartice) x4

---

74.59

722.000

---

---

74.59
20
Amatéři (Masarykova základní škola, Litoměřice) x4

---

73.24

709.000

---

---

73.24
21
Čtyři mušketýři (ZŠ Ostrovní, Štětí) x4

---

72.62

703.000

---

---

72.62
22
Slimejši (ZŠ a MŠ Krupka Teplická ) x4

---

72.31

700.000

---

---

72.31
23
Gipsy a Max (Základní škola a Mateřská škola Litvínov - Janov, Přátelství 160, okres Most) x4

---

70.35

681.000

---

---

70.35
24
My tam vzadu (Masarykova základní škola, Litoměřice) x4

---

69.21

670.000

---

---

69.21
© 2017 Česko vesluje