Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. kolo - Smíšené týmy800 m (4 x 200 m)
2. kolo - Smíšené týmy4 min. (4 x 60s)
3. kolo - Smíšené týmy1 400 m (4 x 350 m)
4. kolo - Smíšené týmy2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Opice (ZŠ a MŠ Krupka Teplická ) x4

94.32

195.500

100.00

1075.000

---

---

194.32
2
Group (Gymnázium, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, p. o.) x4

83.10

221.900

83.44

897.000

---

---

166.54
3
Šmoulici (ZŠ a MŠ Krupka Teplická ) x4

77.84

236.900

79.91

859.000

---

---

157.75
4
8 Mix Krátká (ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří) x4

100.00

184.400

---

---

---

100.00
5
osmáci mix (ZŠ Jungmannova, Roudnice nad Labem) x4

---

95.16

1023.000

---

---

95.16
6
Pejskové (ZŠ a MŠ Krupka Teplická ) x4

---

93.49

1005.000

---

---

93.49
7
Tercie Mix (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

93.02

1000.000

---

---

93.02
8
Osmix (ZŠ Klášterec nad Ohří, Petlérská 447) x4

89.17

206.800

---

---

---

89.17
9
Brejlovci (ZŠ Postoloprty) x4

---

88.09

947.000

---

---

88.09
10
osmáci mix (ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem) x4

---

88.00

946.000

---

---

88.00
11
Rychlíci (Základní škola a Mateřská škola Litvínov - Janov, Přátelství 160, okres Most) x4

---

86.14

926.000

---

---

86.14
12
osmáci mix (ZŠ Školní, Roudnice nad Labem) x4

---

85.21

916.000

---

---

85.21
13
osmáci mix (Zš Straškov) x4

---

82.33

885.000

---

---

82.33
14
Můj team (Gymnázium Lovosice) x4

---

81.67

878.000

---

---

81.67
15
Hipebasti (ZŠ T.G. Masaryka Velim) x4

79.90

230.800

---

---

---

79.90
16
Nikorama (ZŠ Mojžíř) x4

---

78.42

843.000

---

---

78.42
17
Kroky (ZŠ a MŠ Krupka Teplická ) x4

---

73.02

785.000

---

---

73.02
18
Banáni (ZŠ Vratislavice) x4

---

70.14

754.000

---

---

70.14
19
Já nevim (ZŠ Mojžíř) x4

---

65.21

701.000

---

---

65.21
© 2017 Česko vesluje