Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. koloChlapci/Muži800 m (4 x 200 m)
2. koloChlapci/Muži4 min. (4 x 60s)
3. koloChlapci/Muži1 400 m (4 x 350 m)
4. koloChlapci/Muži2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Protejňáci (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

93.97

164.100

91.52

1069.000

100.00

293.700

2.24

416.500

287.73
2
1.CD chlapci 1 (Gymnázium Rumburk) x4

100.00

154.200

94.01

1098.000

92.88

316.200

---

286.89
3
Sex Bombs (Gymnázium Teplice) x4

84.22

183.100

92.38

1079.000

95.57

307.300

---

272.17
4
Prostě géčko (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

82.02

188.000

86.73

1013.000

91.75

320.100

1.91

487.800

262.41
5
Mošt (Gymnázium Teplice) x4

78.00

197.700

85.96

1004.000

88.60

331.500

---

252.56
6
Nátěry (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

73.22

210.600

84.25

984.000

84.25

348.600

1.73

540.700

243.45
7
legie zkázy (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

69.02

223.400

79.28

926.000

83.72

350.800

1.76

530.500

233.78
8
Kulturisti (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

91.27

1066.000

95.51

307.500

2.29

408.700

189.07
9
1.CD chlapci 2 (Gymnázium Rumburk) x4

84.82

181.800

96.23

1124.000

---

---

181.05
10
Leviathani (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

---

87.41

1021.000

87.36

336.200

1.70

549.300

176.47
11
Frajerští Leviathani (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

---

88.01

1028.000

86.33

340.200

1.93

485.100

176.27
12
BDC (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

82.36

962.000

89.76

327.200

2.06

454.400

174.18
13
VK Teplice (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

85.70

1001.000

85.33

344.200

2.06

454.400

173.09
14
Majnkrafťáci (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

82.71

966.000

86.48

339.600

2.17

429.800

171.36
15
VOŠ a SPŠ-1Z (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

---

---

100.00

9.340

100.00
16
Škoda 130 (SPŠ a VOŠ Chomutov) x4

---

100.00

1168.000

---

---

100.00
17
SÚKA (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

99.14

1158.000

---

---

99.14
18
Cháloši (Gymnázium a SPŠ Duchcov ) x4

---

97.17

1135.000

---

---

97.17
19
borci (SPŠS A OA KADAŇ) x4

---

94.78

1107.000

---

2.09

447.000

96.87
20
Plesk (Gymnázium a SPŠ Duchcov ) x4

---

96.66

1129.000

---

---

96.66
21
Mišelíni (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

96.58

1128.000

---

---

96.58
22
Čabajky (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

---

93.51

314.100

2.21

423.300

95.72
23
Vaječný hlavy (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

94.09

1099.000

---

---

94.09
24
Chlapi (SPŠ a VOŠ Chomutov) x4

---

94.01

1098.000

---

---

94.01
25
Hranolky (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

92.47

1080.000

---

---

92.47
26
Tondové (SPŠ a VOŠ Chomutov) x4

---

92.38

1079.000

---

---

92.38
27
Tlumíč (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

---

92.30

318.200

---

92.30
28
Hlen (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

92.04

1075.000

---

---

92.04
29
medvědi (SPŠS A OA KADAŇ) x4

---

91.87

1073.000

---

---

91.87
30
Vaškůovci (Gymnázium Teplice) x4

91.73

168.100

---

---

---

91.73
31
Sportovci (Gymnázium a SPŠ Duchcov ) x4

---

91.35

1067.000

---

---

91.35
32
Sparťani (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

---

89.08

329.700

2.11

443.700

91.19
33
Tonda a 3 kočky (SPŠ a VOŠ Chomutov) x4

---

90.92

1062.000

---

---

90.92
34
Standa gang (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

89.64

1047.000

---

---

89.64
35
Parníky (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

89.64

1047.000

---

---

89.64
36
Lopaty (VOŠ a SŠ Štětí) x4

---

---

89.00

330.000

---

89.00
37
Svíčky (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

---

88.65

331.300

---

88.65
38
Kevin (SPŠstavební a SOŠ , Ústí n. L.) x4

---

88.27

1031.000

---

---

88.27
39
Flinstounovi (VOŠ a SŠ Štětí) x4

---

---

88.20

333.000

---

88.20
40
5.A chlapci 3 (Gymnázium Rumburk) x4

85.38

180.600

---

---

2.16

432.000

87.54
41
Vodky a spol. (Gymnázium Teplice) x4

---

---

87.31

336.400

---

87.31
42
Tooeasy Forus (Gymnázium Teplice) x4

---

---

87.05

337.400

---

87.05
43
Inteligenti (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

86.13

1006.000

---

---

86.13
44
5.A chlapci 2 (Gymnázium Rumburk) x4

85.38

180.600

---

---

---

85.38
45
Sázkaři 5. (Gymnázium Teplice) x4

---

---

85.23

344.600

---

85.23
46
Vidláci (Gymnázium Teplice) x4

---

---

84.66

346.900

---

84.66
47
Gumy (SPŠstavební a SOŠ , Ústí n. L.) x4

---

84.42

986.000

---

---

84.42
48
Tým 1 (SPŠstavební a SOŠ , Ústí n. L.) x4

---

84.42

986.000

---

---

84.42
49
Kings (SPŠ a VOŠ Chomutov) x4

---

84.08

982.000

---

---

84.08
50
Jeníček (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

---

81.36

361.000

2.14

436.900

83.50
51
Banánci (SPŠ a VOŠ Chomutov) x4

---

83.05

970.000

---

---

83.05
52
Svoboďák a spol. (Gymnázium Teplice) x4

82.02

188.000

---

---

---

82.02
53
Dream tým (Gymnázium a SPŠ Duchcov ) x4

---

81.51

952.000

---

---

81.51
54
Rajčata VOŠ a SPŠ (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

80.91

945.000

---

---

80.91
55
Slavie (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

80.48

940.000

---

---

80.48
56
5.A chlapci 1 (Gymnázium Rumburk) x4

79.81

193.200

---

---

---

79.81
57
Joudalblackwhite (SPŠstavební a SOŠ , Ústí n. L.) x4

---

79.71

931.000

---

---

79.71
58
To je jedno EF (Gymnázium Teplice) x4

79.48

194.000

---

---

---

79.48
59
All Stars (Gymnázium Teplice) x4

79.28

194.500

---

---

---

79.28
60
Lůzři (Gymnázium a SPŠ Duchcov ) x4

---

79.20

925.000

---

---

79.20
61
Šikmé oči (Gymnázium Teplice) x4

79.08

195.000

---

---

---

79.08
62
Team 69 (Gymnázium Teplice) x4

79.00

195.200

---

---

---

79.00
63
Fantasy 4 (SPŠstavební a SOŠ , Ústí n. L.) x4

---

78.51

917.000

---

---

78.51
64
Martinákovci (Gymnázium Teplice) x4

---

---

77.78

377.600

---

77.78
65
Pokýňo (Gymnázium Teplice) x4

76.26

202.200

---

---

---

76.26
66
Lopaty 1 (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

---

72.27

406.400

1.92

485.900

74.19
67
Super krysáci (SPŠ a VOŠ Chomutov) x4

---

71.23

832.000

---

---

71.23
68
Nesportovci (Gymnázium a SPŠ Duchcov ) x4

---

64.64

755.000

---

---

64.64
69
Tě šplouch (Střední lesnická škola a Střední odborná škola Šluknov) x4

---

---

---

2.40

388.800

2.40
70
Night Knights (Střední lesnická škola a Střední odborná škola Šluknov) x4

---

---

---

2.10

445.500

2.10
71
Black Dogs (Střední lesnická škola a Střední odborná škola Šluknov) x4

---

---

---

2.08

448.800

2.08
© 2017 Česko vesluje