Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. koloChlapci/Muži800 m (4 x 200 m)
2. koloChlapci/Muži4 min. (4 x 60s)
3. koloChlapci/Muži1 400 m (4 x 350 m)
4. koloChlapci/Muži2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
6.A - sexta (Gymnázium Rumburk) x4

100.00

147.600

73.28

938.000

100.00

270.000

89.07

435.600

362.35
2
DEFAULT Most (VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ, Most) x4

91.79

160.800

---

99.59

271.100

99.23

391.000

290.61
3
Turbošneci (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

---

94.14

1205.000

92.94

290.500

100.00

388.000

287.08
4
Discošneci (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

---

95.94

1228.000

93.98

287.300

94.56

410.300

284.48
5
Dragons (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

91.48

1171.000

92.09

293.200

97.34

398.600

280.91
6
T-REX HUNTERS (VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ, Most) x4

87.80

168.100

---

95.64

282.300

96.76

401.000

280.20
7
Klokani (Gymnázium Teplice) x4

90.39

163.300

---

95.27

283.400

92.71

418.500

278.37
8
Regata Champions (Gymnázium Teplice) x4

90.28

163.500

---

91.22

296.000

90.27

429.800

271.77
9
Mans not hot (Gymnázium Teplice) x4

90.50

163.100

88.83

1137.000

92.24

292.700

---

271.57
10
Lukáš (Gymnázium Teplice) x4

90.33

163.400

---

89.64

301.200

85.61

453.200

265.58
11
A2 (VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf) x4

---

93.83

1201.000

84.38

320.000

86.03

451.000

264.24
12
Květináři (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

85.47

1094.000

86.23

313.100

92.07

421.400

263.77
13
Pilz (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

82.81

1060.000

87.21

309.600

90.32

429.600

260.34
14
Krajzila (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

86.02

1101.000

85.66

315.200

88.02

440.800

259.70
15
Karásci (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

83.75

1072.000

86.65

311.600

87.66

442.600

258.06
16
HURA (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

89.22

1142.000

84.85

318.200

81.86

474.000

255.93
17
Déčko (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

75.63

968.000

84.83

318.300

91.62

423.500

252.08
18
Salám (Gymnázium Teplice) x4

86.42

170.800

---

86.43

312.400

78.62

493.500

251.47
19
BEEFE (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

75.47

966.000

88.26

305.900

85.16

455.600

248.89
20
Shinkanze (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

81.80

1047.000

82.32

328.000

84.00

461.900

248.12
21
Asociálové (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

75.23

963.000

90.51

298.300

81.93

473.600

247.67
22
Dreamteam B (Gymnázium Teplice) x4

82.83

178.200

81.80

1047.000

81.72

330.400

---

246.35
23
Plameňáci (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

73.75

944.000

81.97

329.400

86.78

447.100

242.50
24
TOP1 (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

74.14

949.000

80.26

336.400

85.46

454.000

239.86
25
Krupobití (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

73.67

943.000

78.90

342.200

82.17

472.200

234.74
26
Baskeťáci (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

72.81

932.000

74.42

362.800

83.30

465.800

230.53
27
Evženi, SPŠ a VOŠ CV (SPŠ a VOŠ Chomutov) x4

---

100.00

1280.000

---

99.56

389.700

199.56
28
6.A. chlapci 2 (Gymnázium Rumburk) x4

---

89.53

1146.000

99.12

272.400

---

188.65
29
Honců (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

90.86

1163.000

90.42

298.600

---

181.28
30
6.A 3 (Gymnázium Rumburk) x4

---

---

89.64

301.200

90.44

429.000

180.08
31
Zajdové (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

87.27

1117.000

92.69

291.300

---

179.96
32
2.CD chlapci 2 (Gymnázium Rumburk) x4

---

90.39

1157.000

---

87.98

441.000

178.37
33
2.A (Gymnázium Česká Lípa) x4

---

91.02

1165.000

85.71

315.000

---

176.73
34
Chelicery (Gymnázium Teplice) x4

77.77

189.800

---

84.93

317.900

---

162.70
35
Delta (Gymnázium Teplice) x4

77.60

190.200

---

77.97

346.300

---

155.57
36
Autisti C (Gymnázium Teplice) x4

68.91

214.200

---

74.52

362.300

---

143.43
37
Tým Vítek (SPŠ a VOŠ Chomutov) x4

---

96.09

1230.000

---

---

96.09
38
2.CD chlapci (Gymnázium Rumburk) x4

---

92.34

1182.000

---

---

92.34
39
Čečenci (Střední lesnická škola a Střední odborná škola Šluknov) x4

---

---

---

92.27

420.500

92.27
40
Boruráci (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

92.11

1179.000

---

---

92.11
41
Ptáčci (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

91.41

1170.000

---

---

91.41
42
B2 (VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf) x4

---

90.78

1162.000

---

---

90.78
43
D.P. (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

89.61

1147.000

---

---

89.61
44
6.A 3 (Gymnázium Rumburk) x4

---

---

---

89.40

434.000

89.40
45
Chálci (SPŠ a VOŠ Chomutov) x4

---

88.75

1136.000

---

---

88.75
46
6.A 2 (Gymnázium Rumburk) x4

---

---

---

87.98

441.000

87.98
47
Ursamamy (Gymnázium a SPŠ Duchcov ) x4

---

87.19

1116.000

---

---

87.19
48
Veslaři (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

86.56

1108.000

---

---

86.56
49
Kmochové (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

86.48

1107.000

---

---

86.48
50
Cvocy (Gymnázium Teplice) x4

86.06

171.500

---

---

---

86.06
51
Pavlouští (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

85.23

1091.000

---

---

85.23
52
Svíčková s brusinkama (SPŠ a VOŠ Chomutov) x4

---

84.84

1086.000

---

---

84.84
53
Cihly (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

84.45

1081.000

---

---

84.45
54
Hurikáni (Střední odborná škola podnikatelská s.r.o. Most) x4

---

83.52

1069.000

---

---

83.52
55
Tříškobijci (SPŠ a VOŠ Chomutov) x4

---

82.58

1057.000

---

---

82.58
56
Inženýři (Gymnázium Teplice) x4

82.00

180.000

---

---

---

82.00
57
Stěžovatelé (SPŠ a VOŠ Chomutov) x4

---

81.95

1049.000

---

---

81.95
58
Delfíni (VOŠ obalové techniky, Štětí) x4

---

---

---

78.94

491.500

78.94
59
Rejmani (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

68.20

873.000

---

---

68.20
© 2017 Česko vesluje