Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. koloChlapci/Muži800 m (4 x 200 m)
2. koloChlapci/Muži4 min. (4 x 60s)
3. koloChlapci/Muži1 400 m (4 x 350 m)
4. koloChlapci/Muži2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Davils (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

83.36

171.300

89.03

1128.000

78.74

354.600

81.48

469.100

332.61
2
Udatní rytíři (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

84.70

168.600

78.06

989.000

89.26

312.800

77.54

492.900

329.56
3
Pravá pracka (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

73.27

194.900

78.53

995.000

70.06

398.500

75.19

508.300

297.05
4
Levá pracka (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

76.04

187.800

73.01

925.000

71.19

392.200

74.13

515.600

294.37
5
3.CD - 1 (Gymnázium Rumburk) x4

100.00

142.800

---

87.47

319.200

100.00

382.200

287.47
6
A3 (VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf) x4

---

98.58

1249.000

96.94

288.000

90.14

424.000

285.66
7
B3 (VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf) x4

---

99.53

1261.000

99.71

280.000

84.00

455.000

283.24
8
C3 (VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf) x4

---

95.11

1205.000

98.31

284.000

77.68

492.000

271.10
9
ToJeJedno (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

82.00

1039.000

93.94

297.200

94.93

402.600

270.87
10
Bratři z OA (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

92.27

1169.000

93.13

299.800

83.82

456.000

269.22
11
BucciGang (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

89.27

1131.000

86.95

321.100

90.42

422.700

266.64
12
Simonsi (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

83.58

1059.000

91.42

305.400

89.95

424.900

264.95
13
ToJeFuk (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

79.40

1006.000

91.48

305.200

90.89

420.500

261.77
14
Slováci (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

85.48

1083.000

88.10

316.900

83.12

459.800

256.70
15
GucciGang (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

76.40

968.000

92.30

302.500

87.76

435.500

256.46
16
Cyrda Team (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

93.61

1186.000

100.00

279.200

---

193.61
17
7.A - septima A (Gymnázium Rumburk) x4

93.70

152.400

93.84

1189.000

---

---

187.54
18
Mádlík (Gymnázium Česká Lípa) x4

---

88.48

1121.000

96.94

288.000

---

185.42
19
Sudety (Gymnázium Česká Lípa) x4

---

92.82

1176.000

90.36

309.000

---

183.18
20
7.A - septima B (Gymnázium Rumburk) x4

95.20

150.000

85.24

1080.000

---

---

180.44
21
Hranoly (Gymnázium Česká Lípa) x4

---

85.32

1081.000

93.38

299.000

---

178.70
22
Pofťáci (Gymnázium Teplice) x4

77.19

185.000

---

96.28

290.000

---

173.47
23
4M (Gymnázium Česká Lípa) x4

---

83.58

1059.000

86.71

322.000

---

170.29
24
Alice tým (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

100.00

1267.000

---

---

100.00
25
Naturalové (SPŠ a SOŠGS Most ) x4

---

98.66

1250.000

---

---

98.66
26
Stavaři (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

98.58

1249.000

---

---

98.58
27
AMF (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

97.63

1237.000

---

---

97.63
28
IEGR (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

95.19

1206.000

---

---

95.19
29
JHPB (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

94.55

1198.000

---

---

94.55
30
Šandy, SPŠ a VOŠ CV (SPŠ a VOŠ Chomutov) x4

---

---

---

93.11

410.500

93.11
31
L3 (SPŠ a SOŠGS Most ) x4

---

92.34

1170.000

---

---

92.34
32
XXX (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

91.71

1162.000

---

---

91.71
33
instalatéři (SPŠstavební a SOŠ , Ústí n. L.) x4

---

91.24

1156.000

---

---

91.24
34
Cyklon A (Gymnázium Teplice) x4

88.92

160.600

---

---

---

88.92
35
Koňáci (Gymnázium Teplice) x4

88.81

160.800

---

---

---

88.81
36
Sucháči (SPŠ a SOŠGS Most ) x4

---

88.32

1119.000

---

---

88.32
37
7.B1 (Gymnázium Teplice) x4

---

---

88.08

317.000

---

88.08
38
Sedláci SPŠ a VOŠ CV (SPŠ a VOŠ Chomutov) x4

---

88.08

1116.000

---

---

88.08
39
7.B2 (Gymnázium Teplice) x4

---

---

87.58

318.800

---

87.58
40
SBL (Gymnázium Teplice) x4

---

---

87.30

319.800

---

87.30
41
Něco hustýho (Gymnázium a SPŠ Duchcov ) x4

---

86.66

1098.000

---

---

86.66
42
Váchovci (Gymnázium Teplice) x4

86.34

165.400

---

---

---

86.34
43
Multilanguace (Gymnázium Teplice) x4

86.34

165.400

---

---

---

86.34
44
J-elita (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

86.11

1091.000

---

---

86.11
45
MTMT (VOŠ obalové techniky, Štětí) x4

---

---

---

85.71

445.900

85.71
46
pralinky (SPŠstavební a SOŠ , Ústí n. L.) x4

---

84.53

1071.000

---

---

84.53
47
Řehák team (VOŠ obalové techniky, Štětí) x4

---

---

---

84.32

453.300

84.32
48
Černý E (Gymnázium Teplice) x4

84.25

169.500

---

---

---

84.25
49
Medailisti (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

84.21

1067.000

---

---

84.21
50
Kyblíci F (Gymnázium Teplice) x4

82.40

173.300

---

---

---

82.40
51
Říční bouře (Gymnázium Teplice) x4

81.32

175.600

---

---

---

81.32
52
Táňatím (SPŠstavební a SOŠ , Ústí n. L.) x4

---

80.90

1025.000

---

---

80.90
53
Uragán D2 (Gymnázium Teplice) x4

80.54

177.300

---

---

---

80.54
54
Teletabíz (SPŠstavební a SOŠ , Ústí n. L.) x4

---

78.61

996.000

---

---

78.61
55
Autisti, SPŠ a VOŠ chomutov (SPŠ a VOŠ Chomutov) x4

---

77.27

979.000

---

---

77.27
56
Poslední (VOŠ obalové techniky, Štětí) x4

---

---

---

76.81

497.600

76.81
57
Tým C (Gymnázium Teplice) x4

72.19

197.800

---

---

---

72.19
58
piráti (SPŠstavební a SOŠ , Ústí n. L.) x4

---

67.56

856.000

---

---

67.56
59
Vektoři (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

67.17

851.000

---

---

67.17
© 2017 Česko vesluje