Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. koloChlapci/Muži800 m (4 x 200 m)
2. koloChlapci/Muži4 min. (4 x 60s)
3. koloChlapci/Muži1 400 m (4 x 350 m)
4. koloChlapci/Muži2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Dream team (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

87.54

174.900

89.21

1158.000

85.23

327.600

2.01

413.200

263.99
2
Švestky (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

93.45

1213.000

100.00

279.200

2.16

384.300

195.61
3
Zava a.s. (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

---

100.00

1298.000

93.04

300.100

1.84

450.000

194.88
4
Oktáva A (Gymnázium Teplice) x4

100.00

153.100

86.59

1124.000

---

---

186.59
5
Russell (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

91.99

1194.000

90.77

307.600

1.94

427.300

184.70
6
GAC (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

---

89.29

1159.000

91.03

306.700

1.78

466.800

182.10
7
Kytkové (Gymnázium Česká Lípa) x4

---

85.59

1111.000

95.62

292.000

---

181.21
8
Drak faktor (Podkrušnohorské gymnázium Most) x4

91.08

168.100

87.37

1134.000

---

---

178.45
9
Chcípáci (Gymnázium Teplice) x4

90.70

168.800

83.74

1087.000

---

---

174.44
10
VOŠ a SPŠ-4Z - 3sk (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

---

---

100.00

8.300

100.00
11
S4 (SPŠ a SOŠGS Most ) x4

---

93.45

1213.000

---

---

93.45
12
Sázkaři (SPŠ a SOŠGS Most ) x4

---

92.53

1201.000

---

---

92.53
13
Novákovci (SPŠ a SOŠGS Most ) x4

---

90.29

1172.000

---

---

90.29
14
VOŠ a SPŠ-4Z - 1sk (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

---

---

90.22

9.200

90.22
15
Mistři (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

90.14

1170.000

---

---

90.14
16
VOŠ a SPŠ-4Z - 2sk (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

---

---

89.92

9.230

89.92
17
Babičky (Gymnázium Teplice) x4

89.48

171.100

---

---

---

89.48
18
Pádla (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

---

87.17

320.300

1.94

428.600

89.11
19
Dědečkové E (Gymnázium Teplice) x4

89.01

172.000

---

---

---

89.01
20
Citrón (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

86.83

1127.000

---

1.99

417.100

88.82
21
8.A chlapci (Gymnázium Rumburk) x4

---

---

88.47

315.600

---

88.47
22
Frajeři (SPŠ a SOŠGS Most ) x4

---

88.29

1146.000

---

---

88.29
23
Culíni (SPŠ a SOŠGS Most ) x4

---

87.06

1130.000

---

---

87.06
24
Trnkovci (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

86.83

1127.000

---

---

86.83
25
Humři (Střední odborná škola podnikatelská s.r.o. Most) x4

---

84.82

1101.000

---

---

84.82
26
Žraloci (Gymnázium Teplice) x4

79.37

192.900

---

---

---

79.37
27
Autosalon (Gymnázium Teplice) x4

78.71

194.500

---

---

---

78.71
28
Kachny (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

74.11

962.000

---

---

74.11
29
NORD BLANC (VOŠ obalové techniky, Štětí) x4

---

---

---

1.99

416.300

1.99
30
Ještě Nevíme (Střední lesnická škola a Střední odborná škola Šluknov) x4

---

---

---

1.97

422.100

1.97
31
Tankisti (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

---

---

1.95

425.100

1.95
32
Fa-Zole (Střední lesnická škola a Střední odborná škola Šluknov) x4

---

---

---

1.94

426.800

1.94
33
Rafťáci (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

---

---

1.82

457.200

1.82
34
Piráti (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

---

---

1.82

455.400

1.82
35
Chochoti (VOŠ obalové techniky, Štětí) x4

---

---

---

1.71

484.000

1.71
© 2017 Česko vesluje