Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. koloChlapci/Muži800 m (4 x 200 m)
2. koloChlapci/Muži4 min. (4 x 60s)
3. koloChlapci/Muži1 400 m (4 x 350 m)
4. koloChlapci/Muži2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Prasečí gang (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

91.98

238.200

100.00

987.000

100.00

382.900

99.45

543.300

391.43
2
Kalinové (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

93.47

234.400

87.64

865.000

98.28

389.600

100.00

540.300

379.39
3
Velkomoravský hřebík (Gymnázium Česká Lípa) x4

---

86.02

849.000

93.85

408.000

---

179.87
4
Pepíci (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

---

82.07

810.000

---

93.28

579.200

175.35
5
Sa6 2 (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

---

82.17

811.000

---

93.04

580.700

175.21
6
Modráci (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

---

82.57

815.000

---

89.92

600.900

172.49
7
Battmani (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

---

81.66

806.000

---

89.16

606.000

170.82
8
Tymiáni (Gymnázium Česká Lípa) x4

---

73.05

721.000

86.83

441.000

---

159.88
9
Sa6 1 (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

---

73.25

723.000

---

81.86

660.000

155.11
10
Totomape (Gymnázium Teplice) x4

100.00

219.100

---

---

---

100.00
11
1.A chlapci (Gymnázium Rumburk) x4

---

---

99.56

384.600

---

99.56
12
Černí jezdci (ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav) x4

---

---

---

98.24

550.000

98.24
13
1.A chlapci 2 (Gymnázium Rumburk) x4

---

---

97.28

393.600

---

97.28
14
Gameři (ZŠ Boletice, Děčín) x4

---

---

---

95.26

567.200

95.26
15
Sommer Boys (ZŠ Školní, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

94.03

574.600

94.03
16
Žabáci (ZŠ Vojanova, Děčín) x4

---

---

---

92.52

584.000

92.52
17
Velcí týpci (ZŠ Školní, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

92.52

584.000

92.52
18
Loozers (Gymnázium Teplice) x4

91.33

239.900

---

---

---

91.33
19
1.A chlapci 3 (Gymnázium Rumburk) x4

---

---

90.65

422.400

---

90.65
20
Speedři (ZŠ Hoštka) x4

---

---

90.18

424.600

---

90.18
21
Slávisté (ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav) x4

---

---

---

88.18

612.700

88.18
22
Korby (ZŠ Hoštka) x4

---

---

86.51

442.600

---

86.51
23
Four Boys (ZŠ Petlérská, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

85.15

634.500

85.15
24
Borci Sa6 (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

---

---

---

85.03

635.400

85.03
25
Kingové (ZŠ Boletice, Děčín) x4

---

---

---

84.74

637.600

84.74
26
Tyson team (ZŠ Boletice, Děčín) x4

---

---

---

84.70

637.900

84.70
27
Zákaz (ZŠ Boletice, Děčín) x4

---

---

---

83.33

648.400

83.33
28
Rocky (ZŠ Boletice, Děčín) x4

---

---

---

82.96

651.300

82.96
29
Los Angeles (ZŠ Břeclav, Na Valtické 31 A) x4

---

---

---

82.84

652.200

82.84
30
Zelená zelenina (Gymnázium Teplice) x4

82.71

264.900

---

---

---

82.71
31
Žaludi (ZŠ Petlérská, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

82.49

655.000

82.49
32
Vodáci (ZŠ Vojanova, Děčín) x4

---

---

---

82.46

655.200

82.46
33
Pandy (ZŠ Vojanova, Děčín) x4

---

---

---

82.38

655.900

82.38
34
Hoopers (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

81.56

805.000

---

---

81.56
35
Slaďouši (ZŠ Břeclav, Na Valtické 31 A) x4

---

---

---

81.47

663.200

81.47
36
VIRY (ZŠ DOLNÍ BEŘKOVICE) x4

---

80.65

796.000

---

---

80.65
37
Rockeři (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

80.04

790.000

---

---

80.04
38
Hawks (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

79.84

788.000

---

---

79.84
39
CHARVATČANI (ZŠ CHARVÁTSKÁ NOVÁ VES) x4

---

78.22

772.000

---

---

78.22
40
Borci (ZŠ Boletice, Děčín) x4

---

---

---

77.33

698.700

77.33
41
JÁ NEVÍM (ZŠ DOLNÍ BEŘKOVICE) x4

---

75.99

750.000

---

---

75.99
42
Budulínci (ZŠ Hoštka) x4

---

---

75.96

504.100

---

75.96
43
Jakub (ZŠ nám.Svobody, Šternberk) x4

---

75.58

746.000

---

---

75.58
44
Šmatláci (ZŠ Petlérská, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

74.08

729.300

74.08
45
LABUŽNÍCI (ZŠ CHARVÁTSKÁ NOVÁ VES) x4

---

72.85

719.000

---

---

72.85
46
BOYS 007 (ZŠ DOLNÍ BEŘKOVICE) x4

---

71.12

702.000

---

---

71.12
47
Kevinové (ZŠ nám.Svobody, Šternberk) x4

---

69.60

687.000

---

---

69.60
48
Matěj (ZŠ nám.Svobody, Šternberk) x4

---

68.69

678.000

---

---

68.69
© 2017 Česko vesluje