Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. koloChlapci/Muži800 m (4 x 200 m)
2. koloChlapci/Muži4 min. (4 x 60s)
3. koloChlapci/Muži1 400 m (4 x 350 m)
4. koloChlapci/Muži2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
želvy (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

100.00

209.100

92.73

956.000

89.32

364.100

100.00

423.000

382.05
2
Lenoši (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

58.33

358.500

84.87

875.000

84.47

385.000

92.91

455.300

320.58
3
Czech boys (Základní škola Valtice, okres Břeclav, příspěvková organizace) x4

---

95.34

983.000

93.56

347.600

86.52

488.900

275.42
4
Aladin rohožka (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

---

97.58

1006.000

91.79

354.300

78.46

539.100

267.83
5
Utopenci (Gymnázium Teplice) x4

86.87

240.700

82.44

850.000

77.56

419.300

---

246.87
6
Rákosníci (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

---

78.86

813.000

77.03

422.200

71.62

590.600

227.51
7
Ošulíšci (Základní škola Valtice, okres Břeclav, příspěvková organizace) x4

---

100.00

1031.000

100.00

325.200

---

200.00
8
Korálovci (ZŠ Krupka) x4

---

---

---

77.64

544.800

177.64
9
Levné máslo (Gymnázium Teplice) x4

88.79

235.500

---

82.73

393.100

---

171.52
10
Bezejmení (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

---

81.77

843.000

---

79.50

532.100

161.27
11
Vydra (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

---

80.02

825.000

---

78.22

540.800

158.24
12
Vesláci (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

---

79.24

817.000

---

75.64

559.200

154.88
13
Felda (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

---

78.95

814.000

---

73.01

579.400

151.96
14
Šmoulové JAK (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

---

67.70

698.000

---

77.47

546.000

145.17
15
Olšarovci (ZŠ Valašské Klobouky) x4

---

---

95.56

340.300

---

95.56
16
NOVÝ TÝM (ZŠ DOLNÍ BEŘKOVICE) x4

---

88.07

908.000

---

---

88.07
17
FEDELFÍNCI (ZŠ DOLNÍ BEŘKOVICE) x4

---

87.78

905.000

---

---

87.78
18
FE VESLAŘI (ZŠ DOLNÍ BEŘKOVICE) x4

---

86.71

894.000

---

---

86.71
19
Sporťáci 7.B (ZŠaMŠ SNP 6) x4

---

86.52

892.000

---

---

86.52
20
Čtyři vrány (ZŠ Břeclav, Na Valtické 31 A) x4

---

---

---

86.40

489.600

86.40
21
Chicago (ZŠ Hoštka) x4

---

---

86.01

378.100

---

86.01
22
Fešáci (ZŠ Vojanova, Děčín) x4

---

---

---

84.57

500.200

84.57
23
Deadman (ZŠ Hoštka) x4

---

---

84.53

384.700

---

84.53
24
Špekouni (ZŠ Vojanova, Děčín) x4

---

---

---

84.40

501.200

84.40
25
Rebelové (ZŠaMŠ SNP 6) x4

---

82.06

846.000

---

---

82.06
26
DRSNÉ KRÁLOVNY (ZŠ DOLNÍ BEŘKOVICE) x4

---

82.06

846.000

---

---

82.06
27
Gucci gang (ZŠ Břeclav, Na Valtické 31 A) x4

---

---

---

80.96

522.500

80.96
28
CHACHRNĚ (ZŠ CHARVÁTSKÁ NOVÁ VES) x4

---

80.89

834.000

---

---

80.89
29
Nesportovci 7.B (ZŠaMŠ SNP 6) x4

---

80.50

830.000

---

---

80.50
30
Buřtíci (ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

80.10

528.100

80.10
31
Piňďouři (ZŠ Vojanova, Děčín) x4

---

---

---

79.38

532.900

79.38
32
Buldozeři (ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem) x4

---

---

---

78.89

536.200

78.89
33
Martinovo Gigigi (Gymnázium Teplice) x4

78.82

265.300

---

---

---

78.82
34
Bagři (ZŠ Jungmannova, Roudnice nad Labem) x4

---

---

---

78.61

538.100

78.61
35
MARUŠKY++ (ZŠ CHARVÁTSKÁ NOVÁ VES) x4

---

78.56

810.000

---

---

78.56
36
Bobíci bobci (ZŠaMŠ SNP 6) x4

---

77.40

798.000

---

---

77.40
37
Žraločí hubitelé (ZŠaMŠ SNP 6) x4

---

76.92

793.000

---

---

76.92
38
Sporťáci (ZŠ nám.Svobody, Šternberk) x4

---

76.62

790.000

---

---

76.62
39
Veslaři (ZŠ Jungmannova, Roudnice nad Labem) x4

---

---

---

76.24

554.800

76.24
40
Bobíci (ZŠaMŠ SNP 6) x4

---

76.24

786.000

---

---

76.24
41
Gragoš (ZŠ nám.Svobody, Šternberk) x4

---

75.56

779.000

---

---

75.56
42
Nike (ZŠ Petlérská, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

75.17

562.700

75.17
43
Rudí (ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem) x4

---

---

---

74.88

564.900

74.88
44
Bouráci (ZŠ Školní, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

74.52

567.600

74.52
45
Škrťáci (ZŠ nám.Svobody, Šternberk) x4

---

73.42

757.000

---

---

73.42
46
Loupáci (ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

72.34

584.700

72.34
47
Koniny (ZŠ Boletice, Děčín) x4

---

---

---

71.61

590.700

71.61
48
Záloďáci (ZŠ Školní, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

71.45

592.000

71.45
49
Negři (ZŠ Krupka) x4

---

---

---

70.85

597.000

70.85
50
Lenoši (ZŠ Břeclav, Na Valtické 31 A) x4

---

---

---

70.75

597.900

70.75
51
Čmoudi (ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

70.68

598.500

70.68
52
Family Friendly (ZŠ Krupka) x4

---

---

---

70.23

602.300

70.23
53
Brooklyn (ZŠ Petlérská, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

69.93

604.900

69.93
54
Rusáci (ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

68.93

613.700

68.93
55
Pára team (ZŠ Jungmannova, Roudnice nad Labem) x4

---

---

---

68.36

618.800

68.36
56
Frajeři (ZŠ Vojanova, Děčín) x4

---

---

---

67.26

628.900

67.26
57
Black sheep (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

---

---

---

67.13

630.100

67.13
58
East 83 (ZŠ Petlérská, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

60.26

702.000

60.26
© 2017 Česko vesluje