Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. koloChlapci/Muži800 m (4 x 200 m)
2. koloChlapci/Muži4 min. (4 x 60s)
3. koloChlapci/Muži1 400 m (4 x 350 m)
4. koloChlapci/Muži2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Šebci (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

99.63

188.400

100.00

1020.000

88.97

352.700

86.87

479.100

375.47
2
CPK (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

67.93

276.300

99.22

1012.000

89.12

352.100

83.02

501.300

339.29
3
3.A chlapci 1 (Gymnázium Rumburk) x4

98.69

190.200

98.33

1003.000

100.00

313.800

---

297.02
4
3.A chlapci 3 (Gymnázium Rumburk) x4

100.00

187.700

95.69

976.000

95.61

328.200

---

291.30
5
3.A chlapci 2 (Gymnázium Rumburk) x4

97.76

192.000

97.65

996.000

93.73

334.800

---

289.14
6
Gumídci (Gymnázium Teplice) x4

85.16

220.400

93.43

953.000

---

---

178.59
7
Abibas (Gymnázium Teplice) x4

88.37

212.400

87.94

897.000

---

---

176.31
8
Dům bots of dům (Gymnázium Teplice) x4

78.57

238.900

84.51

862.000

---

---

163.08
9
Veslaři JAK (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

---

76.96

785.000

---

76.95

540.900

153.91
10
Černoši (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

---

81.37

830.000

---

72.21

576.400

153.58
11
Tým (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

---

78.92

805.000

---

72.94

570.600

151.86
12
KRYŠITOPE (ZŠ Jungmannova, Roudnice nad Labem) x4

---

---

---

100.00

416.200

100.00
13
MRKVÁCI (ZŠ CHARVÁTSKÁ NOVÁ VES) x4

---

96.76

987.000

---

---

96.76
14
Kulíšci 8.C (ZŠaMŠ SNP 6) x4

---

94.61

965.000

---

---

94.61
15
Alfa (ZŠaMŠ SNP 6) x4

---

94.22

961.000

---

---

94.22
16
Javořáky (Gymnázium Teplice) x4

92.37

203.200

---

---

---

92.37
17
Alfa borci (ZŠaMŠ SNP 6) x4

---

91.67

935.000

---

---

91.67
18
Flying bacca (Základní škola Valtice, okres Břeclav, příspěvková organizace) x4

---

90.39

922.000

---

---

90.39
19
Štefan (ZŠaMŠ SNP 6) x4

---

90.10

919.000

---

---

90.10
20
Vocasy (ZŠ Hoštka) x4

---

---

89.53

350.500

---

89.53
21
JEDNOROŽCI (ZŠ DOLNÍ BEŘKOVICE) x4

---

86.96

887.000

---

---

86.96
22
PAŠTIKY (ZŠ DOLNÍ BEŘKOVICE) x4

---

86.18

879.000

---

---

86.18
23
Zemanovci (ZŠ Jungmannova, Roudnice nad Labem) x4

---

---

---

85.57

486.400

85.57
24
Energy (ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

85.20

488.500

85.20
25
Kulíšci (ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

84.63

491.800

84.63
26
Atleti (ZŠ Školní, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

84.23

494.100

84.23
27
BEZMOZCI (ZŠ DOLNÍ BEŘKOVICE) x4

---

83.92

856.000

---

---

83.92
28
Jeff (ZŠaMŠ SNP 6) x4

---

83.92

856.000

---

---

83.92
29
UNICORNI (ZŠ DOLNÍ BEŘKOVICE) x4

---

83.92

856.000

---

---

83.92
30
Bobci (ZŠaMŠ SNP 6) x4

---

82.55

842.000

---

---

82.55
31
Kedlubny (ZŠ Hoštka) x4

---

---

80.75

388.600

---

80.75
32
Nevokouni (ZŠ Jungmannova, Roudnice nad Labem) x4

---

---

---

80.47

517.200

80.47
33
Mustangové (ZŠ Školní, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

80.29

518.400

80.29
34
Ledoborci (ZŠ Školní, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

80.02

520.100

80.02
35
AC 11 (ZŠ Petlérská, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

79.84

521.300

79.84
36
Bobři (ZŠ Vojanova, Děčín) x4

---

---

---

79.07

526.400

79.07
37
Avitation (ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

78.16

532.500

78.16
38
Antoníci (ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

78.14

532.600

78.14
39
Žabáci (ZŠ Petlérská, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

77.90

534.300

77.90
40
Šmoulové (ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

77.88

534.400

77.88
41
Špagety (ZŠ Vojanova, Děčín) x4

---

---

---

77.61

536.300

77.61
42
Čmoudi1 (ZŠ Edisonova, Varnsdorf) x4

---

---

---

77.49

537.100

77.49
43
Wave (ZŠ Krupka) x4

---

---

---

77.22

539.000

77.22
44
Babišovci (ZŠ Jungmannova, Roudnice nad Labem) x4

---

---

---

76.66

542.900

76.66
45
Tulipáni (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

---

---

---

75.59

550.600

75.59
46
Panteři (ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

73.77

564.200

73.77
47
Veslaři (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

---

---

---

71.55

581.700

71.55
48
Bez signálu (ZŠ Boletice, Děčín) x4

---

---

---

71.39

583.000

71.39
49
Ostré hrušky (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

---

---

---

71.21

584.500

71.21
50
Bílí vlci (ZŠ Edisonova, Varnsdorf) x4

---

---

---

70.71

588.600

70.71
51
Nymburk (ZŠ Edisonova, Varnsdorf) x4

---

---

---

70.39

591.300

70.39
© 2017 Česko vesluje