Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. koloChlapci/Muži800 m (4 x 200 m)
2. koloChlapci/Muži4 min. (4 x 60s)
3. koloChlapci/Muži1 400 m (4 x 350 m)
4. koloChlapci/Muži2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Parodie (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

90.14

168.400

99.92

1230.000

87.36

312.600

84.68

454.200

362.10
2
Kejml (Gymnázium Teplice) x4

87.14

174.200

88.22

1086.000

90.46

301.900

88.95

432.400

354.77
3
Multipla (Gymnázium Teplice) x4

83.54

181.700

84.73

1043.000

83.57

326.800

81.88

469.700

333.72
4
Tobiáš (Gymnázium Teplice) x4

81.53

186.200

84.73

1043.000

86.23

316.700

80.71

476.500

333.20
5
Noobíci (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

81.70

185.800

86.03

1059.000

75.32

362.600

76.08

505.500

319.13
6
Ctyzi jezabnici (Základní škola Valtice, okres Břeclav, příspěvková organizace) x4

---

100.00

1231.000

100.00

273.100

100.00

384.600

300.00
7
Gucci gang (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

77.97

194.700

73.92

910.000

71.44

382.300

39.74

967.800

263.07
8
Slabůšci (Gymnázium Teplice) x4

84.85

178.900

86.84

1069.000

---

86.58

444.200

258.27
9
4.A chlapci 1 (Gymnázium Rumburk) x4

100.00

151.800

---

---

84.45

455.400

184.45
10
Tomáši (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

---

78.15

962.000

---

65.60

586.300

143.75
11
Koblížci (ZŠ Hoštka) x4

---

---

89.72

304.400

---

89.72
12
Hovádka (ZŠ Krupka) x4

---

---

---

88.76

433.300

88.76
13
SMRDI (ZŠ Jungmannova, Roudnice nad Labem) x4

---

---

---

87.33

440.400

87.33
14
Mouka (ZŠ Jungmannova, Roudnice nad Labem) x4

---

---

---

86.47

444.800

86.47
15
Tým 15 (ZŠaMŠ SNP 6) x4

---

86.11

1060.000

---

---

86.11
16
Slaná čokoláda (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

---

85.46

1052.000

---

---

85.46
17
ORTEL (ZŠ KUPKOVA BŘECLAV) x4

---

---

---

85.26

451.100

85.26
18
Los Brňos (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

---

85.05

1047.000

---

---

85.05
19
KMTCPŠ (ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem) x4

---

---

---

84.90

453.000

84.90
20
Kluci z devítky (ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav) x4

---

---

---

84.53

455.000

84.53
21
Nevíme (ZŠaMŠ SNP 6) x4

---

84.40

1039.000

---

---

84.40
22
Naker (ZŠ Boletice, Děčín) x4

---

---

---

83.16

462.500

83.16
23
Kérky (ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem) x4

---

---

---

82.67

465.200

82.67
24
Westcoast (ZŠ Boletice, Děčín) x4

---

---

---

82.34

467.100

82.34
25
PODRYPBOYS (ZŠ CHARVÁTSKÁ NOVÁ VES) x4

---

81.88

1008.000

---

---

81.88
26
3-minaťáci (ZŠ Edisonova, Varnsdorf) x4

---

---

---

80.04

480.500

80.04
27
Super veslo (ZŠaMŠ SNP 6) x4

---

79.85

983.000

---

---

79.85
28
Lukáš I. (ZŠ nám.Svobody, Šternberk) x4

---

78.15

962.000

---

---

78.15
29
Červíci (ZŠaMŠ SNP 6) x4

---

77.99

960.000

---

---

77.99
30
No Fear (ZŠ Petlérská, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

77.82

494.200

77.82
31
Neznámí jezdci (ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav) x4

---

---

---

76.77

501.000

76.77
32
Polsko (ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem) x4

---

---

---

76.72

501.300

76.72
33
HONZA TEAM (ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem) x4

---

---

---

76.14

505.100

76.14
34
Sýkorky (ZŠ Edisonova, Varnsdorf) x4

---

---

---

76.05

505.700

76.05
35
Dominik team (ZŠ Hoštka) x4

---

---

75.84

360.100

---

75.84
36
Bohové (ZŠ Edisonova, Varnsdorf) x4

---

---

---

75.35

510.400

75.35
37
MOŠŇÁCI (ZŠ DOLNÍ BEŘKOVICE) x4

---

75.14

925.000

---

---

75.14
38
ŽABÁCI (ZŠ DOLNÍ BEŘKOVICE) x4

---

75.14

925.000

---

---

75.14
39
HONZY TÝM (ZŠ CHARVÁTSKÁ NOVÁ VES) x4

---

74.33

915.000

---

---

74.33
40
Krysáci (ZŠaMŠ SNP 6) x4

---

73.11

900.000

---

---

73.11
41
Borci II. (ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav) x4

---

---

---

72.66

529.300

72.66
42
Autisti (ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav) x4

---

---

---

71.06

541.200

71.06
43
KROMO (ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav) x4

---

---

---

69.61

552.500

69.61
44
Dobré nápady (ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav) x4

---

---

---

66.38

579.400

66.38
45
Rudoočko (ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav) x4

---

---

---

66.37

579.500

66.37
© 2017 Česko vesluje