Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. koloDívky/Ženy800 m (4 x 200 m)
2. koloDívky/Ženy4 min. (4 x 60s)
3. koloDívky/Ženy1 400 m (4 x 350 m)
4. koloDívky/Ženy2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Nejlepší (Gymnázium Teplice) x4

89.16

197.400

100.00

1022.000

86.13

351.200

97.53

494.800

372.82
2
Zlatí bludišťáci (Gymnázium Teplice) x4

94.17

186.900

92.27

943.000

87.00

347.700

96.48

500.200

369.92
3
SOS2 (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

78.47

224.300

99.41

1016.000

91.42

330.900

100.00

482.600

369.30
4
Ibalgin (Gymnázium Teplice) x4

83.53

210.700

84.54

864.000

78.37

386.000

92.91

519.400

339.35
5
Flamengo (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

---

99.32

1015.000

100.00

302.500

97.95

492.700

297.27
6
Aradinové (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

---

99.80

1020.000

95.13

318.000

98.83

488.300

293.76
7
Koblížci (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

---

99.12

1013.000

92.79

326.000

96.83

498.400

288.74
8
VELKÝ SVALY (VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ, Most) x4

100.00

176.000

---

87.23

346.800

99.94

482.900

287.17
9
Keine name (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

---

93.93

960.000

89.05

339.700

99.88

483.200

282.86
10
OREO TEAM (VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ, Most) x4

92.63

190.000

---

87.58

345.400

99.51

485.000

279.72
11
D2 (VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf) x4

---

98.53

1007.000

83.80

361.000

94.44

511.000

276.77
12
Autíci (VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ, Most) x4

94.07

187.100

---

84.00

360.100

95.56

505.000

273.63
13
CHARIS TEAM (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

96.77

989.000

90.11

335.700

85.99

561.200

272.87
14
Langoši (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

---

92.17

942.000

89.47

338.100

87.32

552.700

268.96
15
Jídlo TEAM (VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ, Most) x4

91.57

192.200

---

80.88

374.000

96.33

501.000

268.78
16
JAMIANE (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

---

90.02

920.000

86.98

347.800

90.56

532.900

267.56
17
6.A - sexta (Gymnázium Rumburk) x4

93.72

187.800

98.73

1009.000

71.41

423.600

---

263.86
18
Fialky (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

---

85.71

876.000

85.79

352.600

84.15

573.500

255.65
19
URA (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

89.92

919.000

78.61

384.800

86.72

556.500

255.25
20
Anetky (Gymnázium Teplice) x4

85.81

205.100

89.33

913.000

---

---

175.14
21
Tým malých (Gymnázium Teplice) x4

85.60

205.600

89.43

914.000

---

---

175.03
22
Slámovky (Gymnázium Teplice) x4

86.49

203.500

88.36

903.000

---

---

174.85
23
6.A dívky (Gymnázium Rumburk) x4

---

---

71.41

423.600

99.18

486.600

170.59
24
Velryby (Gymnázium Teplice) x4

82.67

212.900

---

83.15

363.800

---

165.82
25
Naušnice (Gymnázium Teplice) x4

83.81

210.000

---

77.44

390.600

---

161.25
26
Supernova (Gymnázium Teplice) x4

80.11

219.700

---

75.85

398.800

---

155.96
27
Kulíšci (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

95.40

975.000

---

---

95.40
28
Supersekáči (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

94.03

961.000

---

---

94.03
29
Modelky (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

89.24

912.000

---

---

89.24
30
Rychlý vesla (Gymnázium Teplice) x4

87.39

201.400

---

---

---

87.39
31
Ostrorepky (Gymnázium Teplice) x4

87.00

202.300

---

---

---

87.00
32
BLACK (VOŠ obalové techniky, Štětí) x4

---

---

---

86.57

557.500

86.57
33
Lenošky (VOŠ obalové techniky, Štětí) x4

---

---

---

84.90

568.400

84.90
34
To je jedno (Gymnázium Teplice) x4

83.81

210.000

---

---

---

83.81
35
Stavařky (VOŠ a SPŠ Děčín) x4

---

83.66

855.000

---

---

83.66
36
Hollywood (Gymnázium Teplice) x4

83.65

210.400

---

---

---

83.65
37
Zelenáči (Gymnázium Teplice) x4

83.41

211.000

---

---

---

83.41
38
Sedmikrásky (Gymnázium Teplice) x4

---

82.09

839.000

---

---

82.09
39
Mršky (Gymnázium Teplice) x4

81.67

215.500

---

---

---

81.67
40
Dreamteam (Gymnázium Teplice) x4

74.01

237.800

---

---

---

74.01
© 2017 Česko vesluje