Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. koloDívky/Ženy800 m (4 x 200 m)
2. koloDívky/Ženy4 min. (4 x 60s)
3. koloDívky/Ženy1 400 m (4 x 350 m)
4. koloDívky/Ženy2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Smíšci (Gymnázium Teplice) x4

95.88

194.000

97.13

983.000

95.18

348.800

95.27

500.700

383.46
2
Frantiny (Gymnázium Teplice) x4

92.77

200.500

94.17

953.000

93.44

355.300

92.57

515.300

372.95
3
Bombeři (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

84.09

221.200

95.75

969.000

85.97

386.200

94.46

505.000

360.27
4
Kladivouni (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

77.15

241.100

97.92

991.000

81.15

409.100

84.34

565.600

340.56
5
GMVA Most (VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ, Most) x4

100.00

186.000

---

94.37

351.800

100.00

477.000

294.37
6
Hašlerky (Gymnázium Teplice) x4

96.72

192.300

---

95.24

348.600

97.89

487.300

289.85
7
Kočičky 4 (VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ, Most) x4

96.32

193.100

---

95.05

349.300

95.21

501.000

286.58
8
Ajajajajaj (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

---

96.34

975.000

100.00

332.000

87.88

542.800

284.22
9
V triku (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

---

99.21

1004.000

89.49

371.000

90.44

527.400

279.14
10
Rybičky (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

---

100.00

1012.000

88.04

377.100

87.31

546.300

275.35
11
Pusinky (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

---

98.02

992.000

89.68

370.200

84.02

567.700

271.72
12
Hip Hap hop (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

---

88.14

892.000

97.10

341.900

83.63

570.400

268.87
13
Bažulíni (Gymnázium Teplice) x4

83.90

221.700

---

84.52

392.800

89.56

532.600

257.98
14
BAF (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

---

86.76

878.000

82.42

402.800

86.40

552.100

255.58
15
HOLKISPŠ (HŠ, OA a SPŠ Teplice) x4

---

98.72

999.000

90.88

365.300

---

189.60
16
Gant (Gymnázium Teplice) x4

---

---

77.62

427.700

84.72

563.000

162.34
17
KAMAVEKA (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

96.44

976.000

---

---

96.44
18
IMMERLAUF (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

95.16

963.000

---

---

95.16
19
Myši (Gymnázium Česká Lípa) x4

---

94.47

956.000

---

---

94.47
20
3.CD dívky 1 (Gymnázium Rumburk) x4

94.22

197.400

---

---

---

94.22
21
HOLČÍ (VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ, Most) x4

90.29

206.000

---

---

---

90.29
22
Batmanteam (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

90.02

911.000

---

---

90.02
23
KOČENKY (VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ, Most) x4

89.86

207.000

---

---

---

89.86
24
TATRANKY (VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ, Most) x4

89.86

207.000

---

---

---

89.86
25
MY (Gymnázium Česká Lípa) x4

---

89.72

908.000

---

---

89.72
26
Mandarinky (Gymnázium a SPŠ Duchcov ) x4

---

88.14

892.000

---

---

88.14
27
Křečci (Gymnázium Česká Lípa) x4

---

84.98

860.000

---

---

84.98
28
Jánevim (Gymnázium a SPŠ Duchcov ) x4

---

84.98

860.000

---

---

84.98
29
7.A - septima (Gymnázium Rumburk) x4

76.54

243.000

---

---

---

76.54
© 2017 Česko vesluje