Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. koloDívky/Ženy800 m (4 x 200 m)
2. koloDívky/Ženy4 min. (4 x 60s)
3. koloDívky/Ženy1 400 m (4 x 350 m)
4. koloDívky/Ženy2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Gepardky (Gymnázium Teplice) x4

100.00

220.200

95.77

883.000

99.54

390.800

100.00

513.000

395.31
2
Gymplačky Queens (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

91.75

240.000

97.40

898.000

100.00

389.000

80.62

636.300

369.77
3
Lachtani (Gymnázium Teplice) x4

92.17

238.900

93.06

858.000

92.51

420.500

89.54

572.900

367.28
4
Brejlatky (Gymnázium Teplice) x4

89.84

245.100

84.82

782.000

92.88

418.800

85.67

598.800

353.21
5
Rebelky (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

81.86

269.000

82.86

764.000

93.08

417.900

81.30

631.000

339.10
6
Lukaanve (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

---

74.51

687.000

93.89

414.300

79.44

645.800

247.84
7
Vlčata (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

---

91.54

844.000

---

93.12

550.900

184.66
8
Ďábelští andílci (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

---

85.25

786.000

---

86.88

590.500

172.13
9
AAA vesla (Gymnázium Česká Lípa) x4

---

81.13

748.000

89.43

435.000

---

170.56
10
Srdíčka (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

---

85.36

787.000

---

84.57

606.600

169.93
11
Uniconi (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

---

90.56

835.000

---

73.96

693.600

164.52
12
Blázni (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

---

79.61

734.000

---

79.91

642.000

159.52
13
ADIDASKY (ZŠ DOLNÍ BEŘKOVICE) x4

---

100.00

922.000

---

---

100.00
14
Borkyně (ZŠ Hoštka) x4

---

---

96.98

401.100

---

96.98
15
Šneci Rce (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

94.03

867.000

---

---

94.03
16
No name (ZŠ Hoštka) x4

---

---

91.16

426.700

---

91.16
17
TUČŇÁCI (ZŠ KUPKOVA BŘECLAV) x4

---

89.70

827.000

---

---

89.70
18
Siláci (ZŠ Hoštka) x4

---

---

89.55

434.400

---

89.55
19
LITOSFÉRKY (ZŠ DOLNÍ BEŘKOVICE) x4

---

87.96

811.000

---

---

87.96
20
REBELKY (ZŠ DOLNÍ BEŘKOVICE) x4

---

86.66

799.000

---

---

86.66
21
Dream team Rce (Gymnázium Roudnice nad Labem) x4

---

86.23

795.000

---

---

86.23
22
Levé příkopy (ZŠ Školní, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

85.57

599.500

85.57
23
Černý třpytky (ZŠ Školní, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

85.49

600.100

85.49
24
NO NAME (ZŠ CHARVÁTSKÁ NOVÁ VES) x4

---

84.71

781.000

---

---

84.71
25
Závodníci (ZŠ Břeclav, Na Valtické 31 A) x4

---

---

---

84.25

608.900

84.25
26
Girls (ZŠ Školní, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

83.41

615.000

83.41
27
Mafiánky (ZŠ Břeclav, Na Valtické 31 A) x4

---

---

---

83.16

616.900

83.16
28
Růžovky (ZŠ Břeclav, Na Valtické 31 A) x4

---

---

---

82.77

619.800

82.77
29
Magic potatoes (ZŠ Hoštka) x4

---

---

82.28

472.800

---

82.28
30
SPORTOVKYNĚ (ZŠ CHARVÁTSKÁ NOVÁ VES) x4

---

80.91

746.000

---

---

80.91
31
Eliška (ZŠ nám.Svobody, Šternberk) x4

---

80.80

745.000

---

---

80.80
32
SOBÍCI (ZŠ KUPKOVA BŘECLAV) x4

---

80.26

740.000

---

---

80.26
33
Růžovky šedivé (Gymnázium Česká Lípa) x4

---

79.07

729.000

---

---

79.07
34
CÍTOVANDY (ZŠ DOLNÍ BEŘKOVICE) x4

---

78.09

720.000

---

---

78.09
35
Kopretinky (ZŠ Vojanova, Děčín) x4

---

---

---

77.50

661.900

77.50
36
UNICORNI (ZŠ KUPKOVA BŘECLAV) x4

---

76.90

709.000

---

---

76.90
37
HOLKY (ZŠ KUPKOVA BŘECLAV) x4

---

73.86

681.000

---

---

73.86
38
Romagirls (ZŠ Petlérská, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

71.26

719.900

71.26
39
Adéla (ZŠ nám.Svobody, Šternberk) x4

---

71.15

656.000

---

---

71.15
40
LA ARÉNA (ZŠ KUPKOVA BŘECLAV) x4

---

70.93

654.000

---

---

70.93
41
RŮŽOVÉ PAPUČKY (ZŠ KUPKOVA BŘECLAV) x4

---

68.66

633.000

---

---

68.66
42
JPT (Gymnázium Česká Lípa) x4

---

---

---

---

---
© 2017 Česko vesluje