Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. koloDívky/Ženy800 m (4 x 200 m)
2. koloDívky/Ženy4 min. (4 x 60s)
3. koloDívky/Ženy1 400 m (4 x 350 m)
4. koloDívky/Ženy2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Pupkáči (Gymnázium Teplice) x4

99.49

195.000

95.69

932.000

100.00

362.900

100.00

509.300

395.18
2
Aničkářky (Gymnázium Teplice) x4

92.42

209.900

100.00

974.000

95.68

379.300

93.60

544.100

381.70
3
Hezký zadky (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

100.00

194.000

94.97

925.000

89.30

406.400

93.95

542.100

378.22
4
Mrkve (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

88.46

219.300

93.94

915.000

93.94

386.300

90.38

563.500

366.72
5
Neonky (Základní škola Valtice, okres Břeclav, příspěvková organizace) x4

---

95.28

928.000

96.57

375.800

97.79

520.800

289.64
6
3.A dívky 1 (Gymnázium Rumburk) x4

95.94

202.200

83.37

812.000

93.92

386.400

---

273.23
7
Špagety (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

---

81.01

789.000

---

84.21

604.800

165.22
8
Trolové (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

---

75.87

739.000

---

87.39

582.800

163.26
9
Katka team (ZŠ Hoštka) x4

---

---

95.83

378.700

---

95.83
10
BANÁNYSTI (ZŠ Jungmannova, Roudnice nad Labem) x4

---

---

---

95.82

531.500

95.82
11
SHUT UP (ZŠ Jungmannova, Roudnice nad Labem) x4

---

---

---

94.00

541.800

94.00
12
Holky (ZŠ Hoštka) x4

---

---

92.79

391.100

---

92.79
13
Kapitánky (ZŠ Petlérská, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

92.21

552.300

92.21
14
Myška girl style erne (ZŠaMŠ SNP 6) x4

---

91.17

888.000

---

---

91.17
15
Raketacky (Gymnázium Česká Lípa) x4

---

90.45

881.000

---

---

90.45
16
Babe (ZŠaMŠ SNP 6) x4

---

90.25

879.000

---

---

90.25
17
Kozačky (ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

90.09

565.300

90.09
18
Chňapíci (ZŠ Školní, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

89.93

566.300

89.93
19
Blondýny (ZŠ Školní, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

88.70

574.200

88.70
20
Velveta (ZŠ Náměstí Varnsdorf) x4

---

---

---

88.37

576.300

88.37
21
Black (ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

87.06

585.000

87.06
22
Klíčenky (ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

86.62

588.000

86.62
23
PRCNY (ZŠ Jungmannova, Roudnice nad Labem) x4

---

---

---

86.47

589.000

86.47
24
McGabča (ZŠ Školní, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

84.76

600.900

84.76
25
Batmani (ZŠaMŠ SNP 6) x4

---

84.19

820.000

---

---

84.19
26
Extra (ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

83.97

606.500

83.97
27
Pumy (ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří) x4

---

---

---

83.63

609.000

83.63
28
Kudrlinky (ZŠaMŠ SNP 6) x4

---

81.83

797.000

---

---

81.83
29
Tučňáci (ZŠ Krupka) x4

---

---

---

80.91

629.500

80.91
30
Čičiny (ZŠaMŠ SNP 6) x4

---

80.49

784.000

---

---

80.49
© 2017 Česko vesluje