Výsledky týmů

Sezóna:
Pohlaví:
Věková skupina:

Pokud jste se nezúčastnili dřívějšího kola, můžete všechny předchozí výsledky odfiltrovat

Start v kole:
Ukaž pouze kolo:
Počet členů:
Pozice
Tým
1. koloDívky/Ženy800 m (4 x 200 m)
2. koloDívky/Ženy4 min. (4 x 60s)
3. koloDívky/Ženy1 400 m (4 x 350 m)
4. koloDívky/Ženy2 000 m (4x2x250 m)
Bodů
celkem
1
Peditean (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

96.36

206.000

98.11

985.000

98.68

356.900

100.00

460.700

393.15
2
Copycats (Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří) x4

95.16

208.600

100.00

1004.000

93.40

377.100

87.35

527.400

375.91
3
Tsunami Krú (Gymnázium Teplice) x4

93.54

212.200

98.51

989.000

91.77

383.800

90.78

507.500

374.60
4
Blach and white (Základní škola Valtice, okres Břeclav, příspěvková organizace) x4

---

94.42

948.000

100.00

352.200

93.70

491.700

288.12
5
Lupenoši (Gymnázium Teplice) x4

100.00

198.500

94.32

947.000

---

92.08

500.300

286.40
6
Ananasy (Gymnázium Teplice) x4

97.16

204.300

91.53

919.000

91.15

386.400

---

279.84
7
Já nevim (ZŠ JAK Lysá nad Labem) x4

---

90.44

908.000

---

80.49

572.400

170.93
8
VESLAŘKY Z KUPKOVE (ZŠ KUPKOVA BŘECLAV) x4

---

---

---

99.50

463.000

99.50
9
SEGEDÝN (ZŠ KUPKOVA BŘECLAV) x4

---

---

---

94.89

485.500

94.89
10
Cookies (ZŠ Hoštka) x4

---

---

92.03

382.700

---

92.03
11
Gabča (ZŠ nám.Svobody, Šternberk) x4

---

90.04

904.000

---

---

90.04
12
OREL (ZŠ KUPKOVA BŘECLAV) x4

---

---

---

89.04

517.400

89.04
13
Pádlo (ZŠaMŠ SNP 6) x4

---

88.55

889.000

---

---

88.55
14
Růžové princezny (ZŠ Hoštka) x4

---

---

88.34

398.700

---

88.34
15
HEART (ZŠ KUPKOVA BŘECLAV) x4

---

---

---

88.02

523.400

88.02
16
Žabičky (ZŠ Edisonova, Varnsdorf) x4

---

---

---

86.27

534.000

86.27
17
Sarkazmus (ZŠ Jungmannova, Roudnice nad Labem) x4

---

---

---

84.72

543.800

84.72
18
ŽENY (ZŠ Jungmannova, Roudnice nad Labem) x4

---

---

---

84.30

546.500

84.30
19
PUMA (ZŠ KUPKOVA BŘECLAV) x4

---

---

---

83.32

552.900

83.32
20
RUN (ZŠ KUPKOVA BŘECLAV) x4

---

---

---

83.05

554.700

83.05
21
Adély skupina (ZŠaMŠ SNP 6) x4

---

81.97

823.000

---

---

81.97
22
Gadžo team (ZŠ Boletice, Děčín) x4

---

---

---

81.93

562.300

81.93
23
Láfky (ZŠaMŠ SNP 6) x4

---

81.67

820.000

---

---

81.67
24
Růžovky (ZŠaMŠ SNP 6) x4

---

81.57

819.000

---

---

81.57
25
Koně (ZŠ Edisonova, Varnsdorf) x4

---

---

---

80.19

574.500

80.19
26
Ponožky (ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem) x4

---

---

---

80.14

574.900

80.14
27
ÁČANDY (ZŠ Jungmannova, Roudnice nad Labem) x4

---

---

---

79.55

579.100

79.55
28
Kauflanďačky (ZŠ Edisonova, Varnsdorf) x4

---

---

---

77.56

594.000

77.56
29
JÓNO Team (ZŠ Jungmannova, Roudnice nad Labem) x4

---

---

---

76.20

604.600

76.20
30
No name (ZŠaMŠ SNP 6) x4

---

74.80

751.000

---

---

74.80
31
Crushice (ZŠaMŠ SNP 6) x4

---

70.72

710.000

---

---

70.72
© 2017 Česko vesluje